*

Jellena

Specijalna VS Ekonomska politika, Funkcije VS Performanse
« послато: новембар 19, 2011, 12:01:39 поподне »
uzela sam specijalna i funkcije, help pleasee!
« Последња измена: фебруар 01, 2012, 01:38:01 поподне Jellena »

*

paradigma88

  • *
  • Поруке: 19
Одг: Specijalna VS Ekonomska politika, Funkcije VS Performanse
« Одговор #1 послато: новембар 19, 2011, 10:25:39 поподне »
specijalna rac.su najlaksi predmet na 3.godini sve se radi pismeno u vidu testa a performanse su obimne ali profesori su jako korektni tako da mislim da ti je dobar izbor ;)

*

Jellena

Одг: Specijalna VS Ekonomska politika, Funkcije VS Performanse
« Одговор #2 послато: новембар 19, 2011, 10:35:09 поподне »
Hvala na odgovoru.  :) I ja mislim da za specijalna nisam pogresila, jer sam od mnogih cula da je lagano, ali posto o ekonomskoj politici nista neznam, uzela sam specijalna. A za performanse mislim da cu da promenim, jer u sestom semestru imam doktrine, bilanse i poslovne finansije, pa jos i performanse kao slag na tortu!  :-\ Zato mislim da je bolje da ih zamenim za ekonomske funkcije.

*

Nemanja88

  • *
  • Поруке: 17
Одг: Specijalna VS Ekonomska politika, Funkcije VS Performanse
« Одговор #3 послато: новембар 20, 2011, 04:40:14 поподне »
Hvala na odgovoru.  :) I ja mislim da za specijalna nisam pogresila, jer sam od mnogih cula da je lagano, ali posto o ekonomskoj politici nista neznam, uzela sam specijalna. A za performanse mislim da cu da promenim, jer u sestom semestru imam doktrine, bilanse i poslovne finansije, pa jos i performanse kao slag na tortu!  :-\ Zato mislim da je bolje da ih zamenim za ekonomske funkcije.

Ja ti ne bih preporucio da menjas. Nisu performanse teske, a jos ako se padnes kod profesorke Vesne Sekulic bice ti lagano. Jesu malo obimnije, ali nema niceg nejasnog. Sto se tice doktrina i poslovnih, cuvaj zivce, trebace ti kad krenes da spremas to. Obavezno izadji na kol iz doktrina, makar malo olaksaj sebi

*

Jellena

Одг: Specijalna VS Ekonomska politika, Funkcije VS Performanse
« Одговор #4 послато: новембар 20, 2011, 07:28:44 поподне »
Ma ni sama vise neznam sta da radim, i htela bi da zamenim i ne. Zivce sam vise pogubila oko nepotrebnih stvari kao sto su izborni predmeti, a za doktrine i poslovne sam cula sve najgore inace, svi se zale. Drugarica mi kaze nije nocima spavala mukica dok je doktrine spremala, naplasili me ljudi samo tako, a sigurno imaju i osnovu.  ;D Nego sve uvek stave bezvezni izbor predmeta, imala sam vec matematiku ne zelim jos jednu  ;D a analize ovako stavljam u kos sa najgorim predmetima, am uzas jedan bre! :P

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Specijalna VS Ekonomska politika, Funkcije VS Performanse
« Одговор #5 послато: новембар 20, 2011, 10:06:33 поподне »
ostavi performanse, logican je predmet i samo hvataj vesnu, kod nje mozes svojim recima...
bojana izbegavaj ko stetnog :D

*

Jellena

Одг: Specijalna VS Ekonomska politika, Funkcije VS Performanse
« Одговор #6 послато: новембар 20, 2011, 11:53:40 поподне »
Uh, hvala svima na savetu, sad ste me ohrabrili da zadrzim performanse.  ;D

A jel moze neko da me malo vise uputi u predmet, kako ispituje ta Vesna i kolko pitanja ima predmet, jel potrebno da se ide na sva predavanja i vezbe ili je gubljenje vremena ako se moze kuci sve to samostalno?  :)

*

Nemanja88

  • *
  • Поруке: 17
Одг: Specijalna VS Ekonomska politika, Funkcije VS Performanse
« Одговор #7 послато: новембар 21, 2011, 04:12:31 пре подне »
Ma mozes i sama to da naucis, bez odlazaka na predavanja. Ja sam dobio 10 kod Sekulicke, a nisam ni jednom bio :)
Ima oko 500 stranica, 165 pitanja čini mi se, tako da probaj da izađeš na kolokvijum da ti ne bi bilo suviše obimno. Ako odgovaraš kod profesorke, slobodno sve svojim rečima. Povezuj logično gradivo i korsti primere iz fusnota da ti olaksaju da shvatis sve. Naravno ne moraš da učiš te primere napamet.
Opusteno, pored ovih ostalih ispita, neces ni da osetis performanse :)

*

Jellena

Одг: Specijalna VS Ekonomska politika, Funkcije VS Performanse
« Одговор #8 послато: новембар 21, 2011, 10:40:55 поподне »
E hvala ti puno na informacijama. :) A kolko pitanja ima za kol? Jel ti ne ostane za ispit vise od 100, ako si polozio?

*

Nemanja88

  • *
  • Поруке: 17
Одг: Specijalna VS Ekonomska politika, Funkcije VS Performanse
« Одговор #9 послато: новембар 21, 2011, 11:57:54 поподне »
Stvarno ne mogu da se setim...