Дипломске академске студије - МАСТЕР

· 68 · 48691
*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Дипломске академске студије - МАСТЕР
« Одговор #45 послато: јун 09, 2010, 07:37:31 пре подне »
Све информације о мастер студијама имате на сајту факултета.

http://www.eknfak.ni.ac.rs/src/Master-studije.php

http://www.eknfak.ni.ac.rs/src/Spisak-ispita-za-prijemni-ispit.php

Иначе, конкурас за мастер студије је прошле године изашао крајем септембра и све детаље конкурса можете видети на страници Актуелности - Мастер студије:
http://www.eknfak.ni.ac.rs/news.php?lang=src&area_id=1

*

Mali Marko

  • *
  • Поруке: 46
Одг: Дипломске академске студије - МАСТЕР
« Одговор #46 послато: јун 15, 2010, 08:43:03 пре подне »
zdravo

da li mogu da se prebacim sa visoke poslovne skole koja je na 3 god u Nisu da zavrsim 4 i da imam zvanje ekonomiste?

*

ChickDeluxe

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Дипломске академске студије - МАСТЕР
« Одговор #47 послато: август 02, 2010, 09:34:00 поподне »
Videla sam da je izasao konkurs za master ali jedna stvar me buni - ko polaze prijemni a ko ne? Ne mogu da pronadjem na osnovu kojih kriterijuma je izvrsena podela?

*

Teodiva

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Дипломске академске студије - МАСТЕР
« Одговор #48 послато: септембар 10, 2010, 10:46:48 пре подне »
Planiram upis na master studije ove godine. Diplomirala sam jos 2007. ali mislim da to ne bi trebalo da bude problem. Problem je taj sto ne zivim u Nisu, zaposlena sam i ne bih mogla da dolazim na predavanja. Zanima me kakvi su uslovi sada u vezi sa predavanjima, tj. da li to donosi odredjeni broj poena, da li je to uslov za izlazak na ispit i sl.?

*

Marcus

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Дипломске академске студије - МАСТЕР
« Одговор #49 послато: октобар 07, 2010, 06:50:28 пре подне »
Zavrsio sam BK fakultet, upisao bih Master na vasem fakultetu pa me zanima da li polazem prijemni ispit?? Da li ima jos neki upisni rok osim u oktobru ove godine? Hvala!!!

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Дипломске академске студије - МАСТЕР
« Одговор #50 послато: октобар 15, 2010, 07:08:22 пре подне »
Додатне информације око уписа можете добити код референта за мастер и докторске студије на телефон 018/528-610.

*

AleksandarKS

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Дипломске академске студије - МАСТЕР
« Одговор #51 послато: октобар 16, 2010, 06:10:11 поподне »
Postovani, studiram na fakultetu za trgovinu i bankarstvo u Beogradu koji je u sklopu Alfa Univerziteta(ex BK), interesuju me master studije kod Vas konkretno smer- finansije, bankarstvo i osiguranje. Interesuje me da li polazem prijemni i posto je to tek iduce godine da li mogu sada da kupim literaturu za prijemni?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Дипломске академске студије - МАСТЕР
« Одговор #52 послато: октобар 19, 2010, 07:12:45 пре подне »
Postovani, studiram na fakultetu za trgovinu i bankarstvo u Beogradu koji je u sklopu Alfa Univerziteta(ex BK), interesuju me master studije kod Vas konkretno smer- finansije, bankarstvo i osiguranje. Interesuje me da li polazem prijemni i posto je to tek iduce godine da li mogu sada da kupim literaturu za prijemni?

У обавези сте да полажете пријемни испит. Што се литературе тиче, то је у договору са предметним професором. Изаберите предмете које желите да полажете и контактирајте нашег референта за мастер студије који ће вас упутити код одговарајућих професора.

*

nezrina

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Дипломске академске студије - МАСТЕР
« Одговор #53 послато: октобар 19, 2010, 10:36:11 поподне »
da li znate kada ce biti istaknuto vreme polaganja prijemnog ispita za master studije?

*

AleksandarKS

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Дипломске академске студије - МАСТЕР
« Одговор #54 послато: октобар 26, 2010, 10:11:43 поподне »
Druze, evo vidim izasla lista sa kandidatima koji su primljeni, reci mi sad kad biraju oni smer koji zele???

*

vladimir88

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Дипломске академске студије - МАСТЕР
« Одговор #55 послато: октобар 28, 2010, 09:40:13 пре подне »
Da li će se naredne skolske 2011-2012 omoguci studentima Ekonomskog fakulteta u Nisu da upisu master studje na budzetu, s obzirom da smo mi (rođeni 1988.) prva generacija koja studira po Bolonji (do sada je master bio za one koji nisu bili po Bolonji) i koliko budžetskih mesta bi se otvorilo?
Hvala unapred.

Edit:
Da li bi ove vesti trebalo da predstavljaju odgovor na moje pitanje
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.69html:305582-Na-budzetu-4700-mastera
http://pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/138672/Na+master+i+doktorskim+studijama+5.360+studenata.html
?
« Последња измена: октобар 30, 2010, 09:28:36 пре подне vladimir88 »

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Дипломске академске студије - МАСТЕР
« Одговор #56 послато: октобар 29, 2010, 07:10:54 пре подне »
Da li će se naredne skolske 2011-2012 omoguci studentima Ekonomskog fakulteta u Nisu da upisu master studje na budzetu, s obzirom da smo mi (rođeni 1988.) prva generacija koja studira po Bolonji (do sada je master bio za one koji nisu bili po Bolonji) i koliko budžetskih mesta bi se otvorilo?
Hvala unapred.

Takav zahtev je već prosleđen Univerzitetu i nadležnom Ministarstvu.

*

SasaM

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Дипломске академске студије - МАСТЕР
« Одговор #57 послато: новембар 04, 2010, 06:18:50 поподне »
Da li je dipoma koju dobijem po zavrsetku studija po starom programu ista kao i ona koju dobijaju bolonjci koji zavrse cetiri godine ili po zavrsetku mastera (4+1)?

*

mrmos

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Дипломске академске студије - МАСТЕР
« Одговор #58 послато: новембар 28, 2010, 05:33:50 поподне »
Gde se mogu obratiti za informacije u vezi master studijskog programa International Business development na Ekonomskom fak. u Nisu? Zasto nemate postavljene nikakve informacije o tom programu osim Syllabis-a (tj. programske seme)?
Hvala unapred.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Дипломске академске студије - МАСТЕР
« Одговор #59 послато: новембар 29, 2010, 01:35:17 поподне »
Gde se mogu obratiti za informacije u vezi master studijskog programa International Business development na Ekonomskom fak. u Nisu? Zasto nemate postavljene nikakve informacije o tom programu osim Syllabis-a (tj. programske seme)?
Hvala unapred.

Све информације можете добити код референта за мастер и докторске студије, Миле Божић, на телефон 018/528-610