Основне академске студије

· 2393 · 662722
*

MARIYA ´88.

  • **
  • Поруке: 162
ENGLESKI 3
« Одговор #930 послато: новембар 05, 2010, 09:08:08 поподне »
Sta ce biti na kolokvijumu od gramatike, zna li neko??? Nisam bila na zadnjim predavanjima - da li je bilo reci o terminu kolokvijuma i da li je radjena lekcija "MANAGEMENT" posto ju je profesorka vec postavila na sajtu??? :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

*

shwaysi

  • *
  • Поруке: 23
Одг: Основне академске студије
« Одговор #931 послато: новембар 06, 2010, 05:18:17 поподне »
hvala..

*

Niki

  • *
  • Поруке: 24
Одг: ENGLESKI 3
« Одговор #932 послато: новембар 06, 2010, 06:20:01 поподне »
Od gramatike ce biti sve ono sto je radjeno na nastavi i sto ce biti radjeno naredne nedelje-lekcija Management. Gramatika: pasiv, wish konstrukcije,Future Simple, Future Perfect Simple, Future Perfect Continuous, should (radi se naredne nedelje). Reci iz 16, 17 i 18 lekcije i ekonomski termini od 1. do 15. lekcije (ujljucujuci i 15. lekciju).

*

MARIYA ´88.

  • **
  • Поруке: 162
Одг: ENGLESKI 3
« Одговор #933 послато: новембар 06, 2010, 07:57:33 поподне »
HVALA PUNO  ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)... P.S. Cula sam da ce kolokvijum biti 18. novembra.......... ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ??? ???
« Последња измена: новембар 06, 2010, 08:00:12 поподне MARIYA ´88. »

*

mala.kaca

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Основне академске студије
« Одговор #934 послато: новембар 08, 2010, 11:58:05 поподне »
treba mi savet.. razmisljam se oko menadzment preduzeca, menadzment u turizmu, i medjunarodni menadzment.. sta je po vasem misljenju bolje, lakse,i koliko-toliko zanimljivije? hvala..

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Основне академске студије
« Одговор #935 послато: новембар 09, 2010, 12:21:11 пре подне »
U prvoj godini svi imaju iste predmete, a vec se u drugoj polako razlikuju. Najbolje je da prvo uporedis predmete koje ima svaki smer i da vidis sta ti najbolje lezi... http://www.eknfak.ni.ac.rs/srl/Sema-nastavnog-plana-osnovne.php
Menadzment preduzeca je dobar smer, ali tu se pretezno uce ti mikroekonomski predmeti i bas vecina stvari oko menadzmenta i poslovanja preduzeca. (meni licno ovo bas i ne lezi, pa sam sa ovog smera presao na marketing)
Medjunarodni menadzment je jedan od popularnijih smerova, vezan je pretezno za medjunarodno poslovanje, odnose itd.
Turizam, za ovo ne znam sta da ti kazem :D
Imas ovde neko objasnjenje o smerovima http://www.eknfak.ni.ac.rs/srl/O-osnovnim-studijama.php

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Основне академске студије
« Одговор #936 послато: новембар 09, 2010, 09:54:06 пре подне »
Kaco, turizam je divan smer,steta je sto malo studenata upisuje jer mislim da je i malo perspektivniji od nekih drugih... Moja preporuka.

*

simasimic

  • *
  • Поруке: 13
Одг: Основне академске студије
« Одговор #937 послато: новембар 10, 2010, 10:13:12 поподне »
Jedna KoNstatacija>> Kako moze neko ko je 4. godina, pritom jos i apsolvent da polaze ispit iz prve godine koji se zove Osnovi menadzmenta... Malo je nelogicno a i zakon nije isti za sve izgleda.  :-\

*

mala.kaca

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Основне академске студије
« Одговор #938 послато: новембар 10, 2010, 10:48:43 поподне »
hvala puno na odgovorima.. :) nadam se da cu u skorije vreme odluciti, i da necu pogresiti ;)

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Основне академске студије
« Одговор #939 послато: новембар 11, 2010, 01:30:21 поподне »
Jedna KoNstatacija>> Kako moze neko ko je 4. godina, pritom jos i apsolvent da polaze ispit iz prve godine koji se zove Osnovi menadzmenta... Malo je nelogicno a i zakon nije isti za sve izgleda.  :-\
mozda imao taj ispit u trecoj...

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Основне академске студије
« Одговор #940 послато: новембар 11, 2010, 01:33:04 поподне »
da li neko zna koliko se rokova vazi pismeni iz racunovodstva? 3 ili vise?
uvek je vazilo 3 redovna, osim ako ga ne prijavis u vanrednom, izadjes i padnes
znaci tri redovna, u vanrednim ne prijavljuj ako ne naucis ;)

*

MARIYA ´88.

  • **
  • Поруке: 162
Одг: Основне академске студије
« Одговор #941 послато: новембар 11, 2010, 03:01:27 поподне »
ODOBREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN      DEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEECEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMBARSKIIIIIIIIIIIIIIIIIIII      ISPITNI ROK    ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

*

Saka

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #942 послато: новембар 11, 2010, 07:54:56 поподне »
Zavrsila sam fabus,smer finansije i bankarstvo ,interesuje me da li mogu da nastavim skolovanje na ekonomskom fakultetu,odmah na IV godini ?!
Pozz

*

simasimic

  • *
  • Поруке: 13
Одг: Основне академске студије
« Одговор #943 послато: новембар 12, 2010, 12:25:22 пре подне »
Zavrsila sam fabus,smer finansije i bankarstvo ,interesuje me da li mogu da nastavim skolovanje na ekonomskom fakultetu,odmah na IV godini ?!
Pozz

Moras da polazes razliku od nekoliko ispita,a pre toga da razgovaras sa prodekanom Igorom Mladenovicem na 018/528-686 da li ce ti uopste dozvoliti upis NNV. Jer ako je ta tvoja Visa, sa privatnim karakterom-slabe su sanse.

*

simasimic

  • *
  • Поруке: 13
Одг: Основне академске студије
« Одговор #944 послато: новембар 12, 2010, 12:26:55 пре подне »
ODOBREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEN      DEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEECEEEEEEEEEEEEEEEMMMMMMBARSKIIIIIIIIIIIIIIIIIIII      ISPITNI ROK    ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

JEEEEEEEEEEEEEE.....j :D :D :D :D :D