Основне академске студије

· 2393 · 657265
*

nikola88

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Основне академске студије
« Одговор #150 послато: мај 09, 2009, 02:37:00 поподне »
Hvala. Pozdrav.

*

makidi

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Основне академске студије
« Одговор #151 послато: мај 09, 2009, 04:22:00 поподне »
Molim vas,jel bilans u nedelju?Koliko je sigurno da ce ispit biti tada posto nisam iz nisa pa da ne dolazim bezveze?Mislite li da je bolja Ljilana Bonic?

*

sprinter

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Основне академске студије
« Одговор #152 послато: мај 09, 2009, 06:10:05 поподне »
Molim vas,jel bilans u nedelju?Koliko je sigurno da ce ispit biti tada posto nisam iz nisa pa da ne dolazim bezveze?Mislite li da je bolja Ljilana Bonic?
Nikako nije bolja

*

zvoncica

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Основне академске студије
« Одговор #153 послато: мај 10, 2009, 05:31:20 поподне »
Gde se nalaze sala instituta i sala za sednice?

*

ivan-iqa

  • *
  • Поруке: 45
Одг: Основне академске студије
« Одговор #154 послато: мај 11, 2009, 06:07:15 пре подне »
Posto je za overu IV semestra potreban i jedan seminarski rad,mene zanima da li to mora da bude rad iz III ili IV semestra,posto ja vec imam dva seminaraska rada koja su nam bila obavezna da uradimo u prvoj godini?Pa da li sad treba da se pise drugi seminarski rad ili vaze ovi iz prve? Unapred hvala!!!!!
Према инфорамацији из Службе за студентска питања, студент за упис у трећу годину мора да има све укупно одрађена 2 семинарска рада.

Jel se ovo odnosi samo na one koji su na bolonji, ili i na nas koji studiramo po starom nastavnom planu?!!

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #155 послато: мај 11, 2009, 06:44:08 пре подне »
Gde se nalaze sala instituta i sala za sednice?
Обе сале се налазе у деканату факултета. Сала за седнице је прва сала са десне стране, док се сала института налази у челу деканата. Поздрав.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #156 послато: мај 11, 2009, 06:47:22 пре подне »
Jel se ovo odnosi samo na one koji su na bolonji, ili i na nas koji studiramo po starom nastavnom planu?!!
Студенти који студирају по новом наставном плану (у складу са болоњским процесом) морају имати два семинарска рада за упис у трећу годину, а студенти по старом наставном плану морају имати један. Поздрав.

*

Miljana

  • *
  • Поруке: 25
Одг: Основне академске студије
« Одговор #157 послато: мај 11, 2009, 10:36:27 пре подне »
Da li znate ko ispituje parne indekse iz preduzeca dva i doktrina(stari program) u junskom roku?

*

Dusan

  • *
  • Поруке: 28
Одг: Основне академске студије
« Одговор #158 послато: мај 11, 2009, 06:47:31 поподне »
Da li znate ko ispituje parne indekse iz preduzeca dva i doktrina(stari program) u junskom roku?

U junskom roku, iz preduzeća 2, ispituje Bojan, a za doktrine neznam.

*

Dalibor

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #159 послато: мај 12, 2009, 07:02:32 пре подне »
Ja sam na trecoj godini studija po starom programu. Interesuje me do kada se studije odvijaju i po starom i po novom programu, odnosno kada moram da predjem na novi nacin studiranja? Jos uvek nemam uslov za cetvrtu godinu i interesuje me da li ako sada ne steknem uslov za upis cetvrte godine prelazim na studiranje po novom programu? Pozdrav

*

Majlen

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Основне академске студије
« Одговор #160 послато: мај 12, 2009, 08:54:52 поподне »
Da li znate ko ispituje parne indekse iz preduzeca dva i doktrina(stari program) u junskom roku?
[/quote]

Doktrine ispituje Mitrovic.

*

Miljana

  • *
  • Поруке: 25
Одг: Основне академске студије
« Одговор #161 послато: мај 12, 2009, 11:00:55 поподне »
Hvala na odgovoru!Ako neko ima da kaze svoje iskustvo iz doktrina kod prof. Mitrovica i Bojana iz preduzeca,kakvi su ,sta traze?

*

nikola88

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Основне академске студије
« Одговор #162 послато: мај 13, 2009, 11:18:42 пре подне »
Hvala na odgovoru!Ako neko ima da kaze svoje iskustvo iz doktrina kod prof. Mitrovica i Bojana iz preduzeca,kakvi su ,sta traze?

Mnogo realnija je profesorka Vesna nego Bojan, ali to ti kažem na osnovu mog mišljenja i iskustva sa ispita ekon.pred.2 ili po novom planu Analiza posl.performansi. Za doktrine neznam.

*

bokii

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Основне академске студије
« Одговор #163 послато: мај 13, 2009, 01:34:44 поподне »
Smatram da je profesorka Vesna korektnija, hoće i da pomogne!

*

cekili

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Основне академске студије
« Одговор #164 послато: мај 15, 2009, 11:06:10 пре подне »
Da li i dalje postoje neki zadaci iz poslovnih finansija na sajtu fakulteta(ne mogu da ih nadjem)?I,kakva su vasa iskustva sto se tice profesorki?Hvala,hvala,hvala...