Основне академске студије

· 2393 · 657244
*

pedjica

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Основне академске студије
« Одговор #135 послато: мај 06, 2009, 10:01:49 поподне »
Hej Dusane,pa sta bi?Jesi li bio kod prodekana?Daj nam neke informacije i odgovore:)

*

Dusan

  • *
  • Поруке: 28
Одг: Основне академске студије
« Одговор #136 послато: мај 07, 2009, 12:17:21 поподне »
Hej Dusane,pa sta bi?Jesi li bio kod prodekana?Daj nam neke informacije i odgovore:)

Ćao,
Hvala na pitanju, nisam išao, zaista nisam mogao, ali ukoliko budem mogao otići ću u prvi ponedeljak. Šta te zanima, znam ja dosta toga, pitaj možda znam odgovor.

*

Dusan

  • *
  • Поруке: 28
Одг: Основне академске студије
« Одговор #137 послато: мај 07, 2009, 12:24:25 поподне »
Поздрав,

Уписао сам факултет 2004. на буџету, али сам 2. годину обновио 2 пута и сада сам самофинансирајући на 3. години.
Да ли 4. годину могу да упишем као буџетски и колико испита ми треба да ухватим услов и пређем на буџет?

Ne možeš se vratiti na budžet, jer student koji jednom izgubi status budžetskog studenta nema pravo da ponovo dobije taj status. Za upis četvrte godine studija je potrebno da imaš čistu drugu godinu i četiri položena ispita iz treće godine, dva po izboru i dva ispita koja se smatraju uslovnim zavisno od smera na kome si.
Pozdrav
« Последња измена: мај 07, 2009, 12:36:02 поподне Dusan »

*

Dusan

  • *
  • Поруке: 28
Одг: Основне академске студије
« Одговор #138 послато: мај 07, 2009, 12:32:34 поподне »
Ko ispituje neparne indexe u majskom roku iz Ekonomske politike?

Profesor je jedini koji ispituje, a ukoliko njemu dosadi da ispituje, što nije tako redak sličaj, onda ispituju asistenti, zavisno kako se podele, a dosta puta se polaže pismeno, meni je drug reko da je u ovom roku bilo pismeno polaganje. Hteo bih ti samo dodati da obavezno obratiš pažnju na prvih desetak pitanja iz drugog pitanja, ustavne amandmane, regionalni razvoj, i pristup EU, jer ako odgoaras usmeno, i ne izvučeš neko od pitanja iz navedenog, obavezno ćeš dobiti neko potpitanje iz ovih oblasti jer je to ono što se smatra esencijalnim za ovaj predmet, a ukoliko bude pismeno polaganje pitanja koja ćeš dobiti biće baš iz ovih oblasti.
Pozdrav

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #139 послато: мај 07, 2009, 12:54:38 поподне »
Da li znate ko ispituje parne a ko neparne brojeve indeksa iz poslovnih finansija u junskom roku?
У мају парне индексе испитује професорка Евица Петровић, а непарне Ксенија Денчић-Михајлов.

*

Majlen

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Основне академске студије
« Одговор #140 послато: мај 07, 2009, 01:50:06 поподне »
Hvala puno Dusane! Extra!

*

lolica77

  • *
  • Поруке: 7
Одг: Основне академске студије
« Одговор #141 послато: мај 07, 2009, 03:11:15 поподне »
dusane koji je bolji profesor ili kod kog se lakse prolazi iz Mikroekonomije(cene),dusan zdravkovic ili Boban?

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Основне академске студије
« Одговор #142 послато: мај 07, 2009, 04:16:57 поподне »
hvala!

*

Dusan

  • *
  • Поруке: 28
Одг: Основне академске студије
« Одговор #143 послато: мај 07, 2009, 04:21:15 поподне »
dusane koji je bolji profesor ili kod kog se lakse prolazi iz Mikroekonomije(cene),dusan zdravkovic ili Boban?

Pazi, ja ovo još uvek nisam polagao, tj, nisam ni imao, ali čuo sam da što se tiče Mikroekonomije, sve jedno kod koga si na spisku, odgovaraš kod profesora Bobana, i kažu da je dosta realan i ne previše zahtevan, i obrati pažnju na grafike, njih bi trebalo bolje da znaš, na tome insistira.
Pozz

*

nikola88

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Основне академске студије
« Одговор #144 послато: мај 07, 2009, 05:59:27 поподне »
Da li znate ko pita parne, a ko neparne brojeve indeksa u junskom roku iz predmeta Strategijski menadžment logistike? I ko je više zahtevan na ispitu, profesor Milovanović ili profesorka?

*

Marina

  • *
  • Поруке: 20
Одг: Основне академске студије
« Одговор #145 послато: мај 07, 2009, 06:15:57 поподне »
Posto je za overu IV semestra potreban i jedan seminarski rad,mene zanima da li to mora da bude rad iz III ili IV semestra,posto ja vec imam dva seminaraska rada koja su nam bila obavezna da uradimo u prvoj godini?Pa da li sad treba da se pise drugi seminarski rad ili vaze ovi iz prve? Unapred hvala!!!!!

*

nikola88

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Основне академске студије
« Одговор #146 послато: мај 07, 2009, 06:50:18 поподне »
Kakva su vaša iskustva sa profesorkama iz privrednog prava? Koja profesorka je realnija i manje zahtevna na ispitu Dragana ili Tamara? Ko pita parne brojeve indeksa u junskom roku? Pozz

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #147 послато: мај 08, 2009, 07:02:40 пре подне »
Posto je za overu IV semestra potreban i jedan seminarski rad,mene zanima da li to mora da bude rad iz III ili IV semestra,posto ja vec imam dva seminaraska rada koja su nam bila obavezna da uradimo u prvoj godini?Pa da li sad treba da se pise drugi seminarski rad ili vaze ovi iz prve? Unapred hvala!!!!!
Према инфорамацији из Службе за студентска питања, студент за упис у трећу годину мора да има све укупно одрађена 2 семинарска рада.
« Последња измена: мај 08, 2009, 07:04:34 пре подне squirrel »

*

sprinter

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Основне академске студије
« Одговор #148 послато: мај 09, 2009, 01:35:19 поподне »
Da li znate ko pita parne, a ko neparne brojeve indeksa u junskom roku iz predmeta Strategijski menadžment logistike? I ko je više zahtevan na ispitu, profesor Milovanović ili profesorka?
Bilo da odgovaras kod profesora ili profesorke, ako si imalo ucio, moras da polozis, jer su fenomenalni i jedno i drugo.Pozdrav, i puno uspeha ti zelim

*

sprinter

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Основне академске студије
« Одговор #149 послато: мај 09, 2009, 01:38:35 поподне »
Kakva su vaša iskustva sa profesorkama iz privrednog prava? Koja profesorka je realnija i manje zahtevna na ispitu Dragana ili Tamara? Ko pita parne brojeve indeksa u junskom roku? Pozz
U junskom roku parne brojeve indeksa pita Tamara. A po mom misljenju, manje je zahtevna prof.Dragana, koja hoce da vidi da li si ti razumeo to sto pricas, ili eventualno ako zapnes, pokusava da izvuce sve sto znas. Za Tamaru nisam sigurna bas, vise pita (ponovo-po mom skromnom misljenju)