Основне академске студије

· 2393 · 658297
*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #45 послато: март 25, 2009, 07:53:22 пре подне »
Da li neko zna raspored polaganja ispita u martovskom ispitnom roku za III godinu u Krusevcu?
Можете се директно обратити координатору центра у Крушевцу на 037 429-092. Поздрав.
« Последња измена: март 25, 2009, 08:20:56 пре подне squirrel »

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Основне академске студије
« Одговор #46 послато: март 25, 2009, 04:56:46 поподне »
Da li se aprilski rok pomera zbog praznika ili ostaje za 15.4.?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #47 послато: март 26, 2009, 07:43:33 пре подне »
Da li se aprilski rok pomera zbog praznika ili ostaje za 15.4.?
Тренутно нема информација о померању испитног рока. Почетак рока највероватније остаје исти, једино може доћи до продужења због празника, па би тако априлски рок трајао неколико дана више. Поздрав.
« Последња измена: март 26, 2009, 08:02:43 пре подне squirrel »

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Основне академске студије
« Одговор #48 послато: март 26, 2009, 10:13:44 пре подне »
A koliko traje raspust?

*

ivan-iqa

  • *
  • Поруке: 45
Upomoc - informacija o matemetici!!!
« Одговор #49 послато: март 27, 2009, 10:59:08 пре подне »
Imam jedno pitanje koje mi je jako vazno, pa bih zamolio ako neko od vas zna, da mi pomogne...
Druga sam godina, upisao sam fax po starom nastavnom planu, ali jos nisam polozio matematiku (stalno sam je odlagao)... Posto je u medjuvremenu uvedena bolonja, interesuje me da li ima promena u programu, nacinu polaganja ili bilo kakvih drugih promena vezanih za matematiku! Kako ja sad polazem, po starom ili novom programu?! Ako znate bilo koju informaciju, napisite, mnogo bi mi znacila!

Hvala unapred!
Pozdrav!
Ivan.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #50 послато: март 31, 2009, 08:19:19 пре подне »
Imam jedno pitanje koje mi je jako vazno, pa bih zamolio ako neko od vas zna, da mi pomogne...
Druga sam godina, upisao sam fax po starom nastavnom planu, ali jos nisam polozio matematiku (stalno sam je odlagao)... Posto je u medjuvremenu uvedena bolonja, interesuje me da li ima promena u programu, nacinu polaganja ili bilo kakvih drugih promena vezanih za matematiku! Kako ja sad polazem, po starom ili novom programu?! Ako znate bilo koju informaciju, napisite, mnogo bi mi znacila!
Поштовани колега, математику полажете у складу са наставним програмом по коме студирате. Што се разлика између програма тиче, мораћете да консултујете предметне наставнике и асистенте. Поздрав.

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Основне академске студије
« Одговор #51 послато: април 02, 2009, 03:17:22 поподне »
E ovako-posto sam po starom programu obnovila godinu zanima me da li mogu da predjem na novi program i ako ne uhvatim uslov, i koji bih status imala u tom slucaju?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #52 послато: април 03, 2009, 01:39:25 поподне »
E ovako-posto sam po starom programu obnovila godinu zanima me da li mogu da predjem na novi program i ako ne uhvatim uslov, i koji bih status imala u tom slucaju?
Колегинице, можете прећи на нови наставни план у сваком случају. Уколико не ухватите услов, можете обновити годину по новом наставном плану или остати по старом. То је већ Ваш избор. Поздрав.

*

Djape7

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Основне академске студије
« Одговор #53 послато: април 03, 2009, 02:14:38 поподне »
Posto se niko ne javlja na telefon koji ste mi dali moracu da pitam ovde.Da li postoje neke skripte,literatura,prirucnik,nesto gde postoje ista pitanja koja ce pojaviti ove godine na prijemnom?Ne zanimaju me resenja iz proslih godina, informator,opis smerova ,knjige iz kojih treba da se uci,to znam ,NEGO KAKVA CE BITI OVE GOD!!Ako postoji tako nesto,odakle mogu da se spremim,mada cini mi se da postoji.

*

Bixi

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #54 послато: април 03, 2009, 03:07:08 поподне »
Da li pitanja za marketing koja sam videla na sajti fakulteta za III godinu, vaze i za IV godinu smer poslovne ekonomije i da li je jos uvek (i do kad) moguce polagati po Kotlerovom prevodu?




*

zvoncica

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Основне академске студије
« Одговор #55 послато: април 04, 2009, 10:52:24 поподне »
Ja sam prva godina. Zanima me da li mogu da radim 2 seminarska iz drugog semestra umesto jedan iz prvog a jedan iz drugog, a da se to racuna kao da sam radila jedan za prvi i jedan za drugi?

*

zvoncica

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Основне академске студије
« Одговор #56 послато: април 04, 2009, 10:53:18 поподне »
Da li se zna da li ce i kada biti majski ispitni rok?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #57 послато: април 06, 2009, 09:46:14 пре подне »
Da li pitanja za marketing koja sam videla na sajti fakulteta za III godinu, vaze i za IV godinu smer poslovne ekonomije i da li je jos uvek (i do kad) moguce polagati po Kotlerovom prevodu?
Питања која се налазе на сајту важе за све смерове, а литературу за спремање испита можете бирати сами, стим што морате имати и испитна питања која одговарају тој литератури. За додатне информације обратите се предметним наставницима (suzana.djukic@eknfak.ni.ac.rs). Поздрав.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #58 послато: април 06, 2009, 09:47:49 пре подне »
Ja sam prva godina. Zanima me da li mogu da radim 2 seminarska iz drugog semestra umesto jedan iz prvog a jedan iz drugog, a da se to racuna kao da sam radila jedan za prvi i jedan za drugi?
У обавези сте да урадите два семнарска рада и на Вама је када ћете то учинити.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #59 послато: април 06, 2009, 09:49:01 пре подне »
Da li se zna da li ce i kada biti majski ispitni rok?
Тренутно немамо информација о томе, званичну информацију очекујте на сајту факултета.