Основне академске студије

· 2393 · 658432
*

millichitza

  • *
  • Поруке: 30
Одг: Основне академске студије
« Одговор #525 послато: новембар 24, 2009, 12:43:30 поподне »
AMAN, LJUDI, HOCE LI VISE TA LISTA ZA BUDZET ILI STA GOD????????

*

Dende

  • *
  • Поруке: 18
Одг: Основне академске студије
« Одговор #526 послато: новембар 25, 2009, 01:22:31 пре подне »
Zna li neko da li studenti koji su preneli osnovi ekonomije u drugu godinu, mogu sada da polazu kolokvijum kada polaze I godina??? Znam da je iz Makroekonomije moglo...

*

sima

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #527 послато: новембар 25, 2009, 05:32:05 поподне »
Koja knjiga se koristi za predmet "Ekonomija javnog sektora".Kod prof.Biljana Rakic.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #528 послато: новембар 26, 2009, 12:24:04 поподне »
AMAN, LJUDI, HOCE LI VISE TA LISTA ZA BUDZET ILI STA GOD????????

Ево и листе самофинансирајућих студената треће године који су остварили право да пређу на буџет.
http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2009/0911_spisak.pdf

Не разумем коју листу за буџет очекујеш, да ли можеш да ми појасниш у коју групу студената ти спадаш.

*

una

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Основне академске студије
« Одговор #529 послато: новембар 26, 2009, 01:10:46 поподне »
squirrel , ako smo ove godine prvi put upisali trecu godinu po starom kao samofinansirajuci, sta je potrebno da damo od ispita kako bismo sledece godine presli na budzet?

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Основне академске студије
« Одговор #530 послато: новембар 28, 2009, 03:34:21 поподне »
Kada ce biti decembarski rok?

*

millichitza

  • *
  • Поруке: 30
Одг: Основне академске студије
« Одговор #531 послато: новембар 29, 2009, 09:17:15 поподне »
Ta me je lista interesovala! Hvala, squirrel!

*

*Beyb*

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Основне академске студије
« Одговор #532 послато: новембар 30, 2009, 10:05:30 поподне »
Mene zanima kad pocinje drugi semestar za I godinu (po bolonji) da li pocinje od 15. februara kad se zavrsi ispitni rok ili od marta? I do kad moze da se odlazu pojedni ispiti (npr ako se polozi 2 ispita u januaru, druga dva do kad moraju da se poloze) ali da bude u okviru prve godine, da se ne prenosi u II god.

*

yeccad

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #533 послато: децембар 01, 2009, 01:04:04 поподне »
Jedno pitanje u vezi uverenja o izjednacavanju diploma sa master. Posto sam iz KV, i predpostavljam da je  izmedju momenta predaje dokumenata i preuzimanja uverenja potrebno da protekne nekoliko dana, da li postoji mogucnost da predaju dokumenata uradi neko u moje ime ili da Vam, recimo, dostavim postom ? Da li je potrebno da licno preuzmem uverenje ? Ako mozete da mi navedete neophodna dokumenta. Hvala unapred.
« Последња измена: децембар 01, 2009, 01:24:00 поподне yeccad »

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Основне академске студије
« Одговор #534 послато: децембар 02, 2009, 12:04:54 поподне »
Da li neko može da mi kaže od kog do kog pitanja je prvo,drugo i treće pitanje iz Mikroekonomije i Osnova organizacije?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #535 послато: децембар 05, 2009, 09:55:22 пре подне »
squirrel , ako smo ove godine prvi put upisali trecu godinu po starom kao samofinansirajuci, sta je potrebno da damo od ispita kako bismo sledece godine presli na budzet?

Потребно је да имате чисту другу годину и четири положена испита из треће године закључно са октобарском испитним роком.


Mene zanima kad pocinje drugi semestar za I godinu (po bolonji) da li pocinje od 15. februara kad se zavrsi ispitni rok ili od marta? I do kad moze da se odlazu pojedni ispiti (npr ako se polozi 2 ispita u januaru, druga dva do kad moraju da se poloze) ali da bude u okviru prve godine, da se ne prenosi u II god.

Други семестар почиње 16. фебруара. Што се тиче полагања, нема ограничења до када испит мора да се положи. Уколико желите да испит не пренесте у наредну годину, онда га морате положити закључно са октобарским испитним роком.


Jedno pitanje u vezi uverenja o izjednacavanju diploma sa master. Posto sam iz KV, i predpostavljam da je  izmedju momenta predaje dokumenata i preuzimanja uverenja potrebno da protekne nekoliko dana, da li postoji mogucnost da predaju dokumenata uradi neko u moje ime ili da Vam, recimo, dostavim postom ? Da li je potrebno da licno preuzmem uverenje ? Ako mozete da mi navedete neophodna dokumenta. Hvala unapred.

Документацију у Ваше име можи предати или преузети друго лице једино уколико има Ваше овлашћење оверено у општини или суду.. Неопходна докуменатација: извод из матичне књиге рођених, молба, уплата од 5.000 динара на жиро рачун факултета и фотокопија дипломе.


*

veciti.student

  • *
  • Поруке: 24
Одг: Основне академске студије
« Одговор #536 послато: децембар 08, 2009, 08:20:59 пре подне »
Kad ce raspored za decembar???? Ili mi bar kazite kad su bilansi! Hitno mi je!!!

*

veciti.student

  • *
  • Поруке: 24
Одг: Основне академске студије
« Одговор #537 послато: децембар 09, 2009, 07:44:05 пре подне »
juhuuuu anybody... raspored polaganja ispita u decembarskom ispitnom roku...!

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #538 послато: децембар 09, 2009, 09:17:52 пре подне »
Распоред полагања испита у децембарском испитном року
« Последња измена: децембар 09, 2009, 09:24:13 пре подне squirrel »

*

veciti.student

  • *
  • Поруке: 24
Одг: Основне академске студије
« Одговор #539 послато: децембар 09, 2009, 11:44:47 пре подне »
Hvala!!! Jos samo da polozim :)