Основне академске студије

· 2393 · 658328
*

millichitza

  • *
  • Поруке: 30
Одг: Основне академске студије
« Одговор #510 послато: новембар 17, 2009, 12:09:32 поподне »
Squirel, ili neko, bilo ko, da li ces mi konacno odgovoriti na pitanje kada izlazi ta lista za budzet??? Mislil, vise stvarno nije u redu da se cimimo svaki dan! Molim te, odgovori mi!

*

sashka

Одг: Основне академске студије
« Одговор #511 послато: новембар 17, 2009, 03:12:18 поподне »
millichitze juce su na evidenciji mojoj drugarici, rekli da ce biti do kraja ove nedelje sad pitanje je dal' ce stvarno biti posto je to isto vazilo i prosle nedelje ...

*

millichitza

  • *
  • Поруке: 30
Одг: Основне академске студије
« Одговор #512 послато: новембар 17, 2009, 04:05:26 поподне »
Hvala ti mnogo! Pozz!

*

caka8

  • *
  • Поруке: 13
Одг: Основне академске студије
« Одговор #513 послато: новембар 18, 2009, 08:37:40 поподне »
E ovako ja sam obnovila sada prvu godinu pa me zanima jel mogu da izlazim opet na kolovijume? I ono sto me jos vise interesuje jel mogu u januarskom ispitnom roku da polazem ispite iz drugog semestra koje nisam polozila ili moram da cekam tek jun ?? Hvala unapred...

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Основне академске студије
« Одговор #514 послато: новембар 19, 2009, 07:05:06 поподне »
caka8, mozes na kolokvijume, ali konsultuj se sa profesorima jer neki i ne daju da se polaze. A za ispite mislim da moras da cekas jun.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #515 послато: новембар 20, 2009, 06:56:12 пре подне »
Squirel, ili neko, bilo ko, da li ces mi konacno odgovoriti na pitanje kada izlazi ta lista za budzet??? Mislil, vise stvarno nije u redu da se cimimo svaki dan! Molim te, odgovori mi!

Све ранг листе су већ објављене, као и студенти који се позивају за упис наредне године. Сва обавештања имате на сајту факултета и на огласним таблама, али хајде још једном да ти проследим све ликове:

- На основу Закона о измени и допуни Закона о високом образовању члан 2., самофинансирајући
студенти који су у школској 2008/09. години остварили преко 48 ЕСПБ бодова имају право уписа наредне
године као студенти чије се школовање финансира из буџета Републике Србије.

http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2009/0910_budzet.pdf

- Буџетски студенти прве и друге године који су у школској 2008/2009 години сакупили 46
ЕСПБ бодова закључно са ОКТОБАР I испитним роком.

http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2009/0911_upis.pdf


- Буџетски студенти прве и друге године који су у школској 2008/2009 години сакупили 46 ЕСПБ бодова закључно са ОКТОБАР II испитним роком.

http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2009/0911_upis2.pdf

- Самофинансирајући студенти треће године који су у школској 2008/2009 години сакупили 46 ЕСПБ бодова закључно са ОКТОБАР I испитним роком.
http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2009/0911_vazno.pdf

Све наведене листе формиране су према броју слободних места за упис наредне године.
« Последња измена: новембар 20, 2009, 07:22:16 пре подне squirrel »

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #516 послато: новембар 20, 2009, 07:17:29 пре подне »
E ovako ja sam obnovila sada prvu godinu pa me zanima jel mogu da izlazim opet na kolovijume? I ono sto me jos vise interesuje jel mogu u januarskom ispitnom roku da polazem ispite iz drugog semestra koje nisam polozila ili moram da cekam tek jun ?? Hvala unapred...

За колоквијуме морате видети са предметним професорима, а што се испита тиче, уколико сте обновили годину, можете да користите све испитне рокове.

*

millichitza

  • *
  • Поруке: 30
Одг: Основне академске студије
« Одговор #517 послато: новембар 20, 2009, 11:47:40 пре подне »
Squirel, ili neko, bilo ko, da li ces mi konacno odgovoriti na pitanje kada izlazi ta lista za budzet??? Mislil, vise stvarno nije u redu da se cimimo svaki dan! Molim te, odgovori mi!

Све ранг листе су већ објављене, као и студенти који се позивају за упис наредне године. Сва обавештања имате на сајту факултета и на огласним таблама, али хајде још једном да ти проследим све ликове:

- На основу Закона о измени и допуни Закона о високом образовању члан 2., самофинансирајући
студенти који су у школској 2008/09. години остварили преко 48 ЕСПБ бодова имају право уписа наредне
године као студенти чије се школовање финансира из буџета Републике Србије.

http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2009/0910_budzet.pdf

- Буџетски студенти прве и друге године који су у школској 2008/2009 години сакупили 46
ЕСПБ бодова закључно са ОКТОБАР I испитним роком.

http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2009/0911_upis.pdf


- Буџетски студенти прве и друге године који су у школској 2008/2009 години сакупили 46 ЕСПБ бодова закључно са ОКТОБАР II испитним роком.

http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2009/0911_upis2.pdf

- Самофинансирајући студенти треће године који су у школској 2008/2009 години сакупили 46 ЕСПБ бодова закључно са ОКТОБАР I испитним роком.
http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2009/0911_vazno.pdf

Све наведене листе формиране су према броју слободних места за упис наредне године.

Ma ok je to, nego me interesuje kada cu znati da li sam presla na budzet??? Kako cu znati? Da li izlazi neki spisak ili obavestenje...?

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Основне академске студије
« Одговор #518 послато: новембар 20, 2009, 12:55:40 поподне »
E ovako ja sam obnovila sada prvu godinu pa me zanima jel mogu da izlazim opet na kolovijume? I ono sto me jos vise interesuje jel mogu u januarskom ispitnom roku da polazem ispite iz drugog semestra koje nisam polozila ili moram da cekam tek jun ?? Hvala unapred...

За колоквијуме морате видети са предметним професорима, а што се испита тиче, уколико сте обновили годину, можете да користите све испитне рокове.

squirrel,vise puta sam postavila isto pitanje evidenciji i odgovor je bio uvek isti- da ne moze. Da u januaru mogu da se polazu ispiti iz I semestra,a tek u junu iz II. Tako da Vas molim da proverite ko tu gresi jer mislim da nije uredu da cekamo jun ako mozemo da polazemo i ranije, niti da placamo prijave a da posle ne izadjemo na spiskove.

*

marija018

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Основне академске студије
« Одговор #519 послато: новембар 20, 2009, 03:23:00 поподне »
Natasa, i ja imam isti problem,meni su na evidenciji pre par dana rekli da mogu da se polazu ispiti iz II.semestra u januarskom roku a mojom drugarici su rekli da ne moze.Ovde neko gresi ali ne znam ko.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #520 послато: новембар 23, 2009, 06:37:32 пре подне »
Natasa, i ja imam isti problem,meni su na evidenciji pre par dana rekli da mogu da se polazu ispiti iz II.semestra u januarskom roku a mojom drugarici su rekli da ne moze.Ovde neko gresi ali ne znam ko.

Уколико сте обновили годину и већ одслушали све предмете, можете да користе било који рок.

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Основне академске студије
« Одговор #521 послато: новембар 23, 2009, 12:11:12 поподне »
Da li neko sa smera opsta ekonomija moze da mi kaze koja literatura se koristi za predmet "Osnovi organizacije"?

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Основне академске студије
« Одговор #522 послато: новембар 23, 2009, 02:00:25 поподне »
knjiga "Organizacija"

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Основне академске студије
« Одговор #523 послато: новембар 23, 2009, 03:51:53 поподне »
knjiga "Organizacija"
hvala, a jel samo ta knjiga, posto sam na sajtu fakulteta videla da za taj ispit kao literaturu navode jos jednu knjigu, pa mi je palo na pamet da se iz obe uci odredjeni broj strana

*

sashka

Одг: Основне академске студије
« Одговор #524 послато: новембар 23, 2009, 06:05:37 поподне »
knjiga "Organizacija"
hvala, a jel samo ta knjiga, posto sam na sajtu fakulteta videla da za taj ispit kao literaturu navode jos jednu knjigu, pa mi je palo na pamet da se iz obe uci odredjeni broj strana
knjiga je ''Organizacija'' autora Mirjana Petkovic,Nebojsa Janicijevic,Biljana B.Milkic
kniga je bas obimna i dosta stvari je izbaceno koje ne moraju da se uce, na skriptarnici imas ispitna pitanja i videces sta treba da se uci