Аутор Тема: Основне академске студије  (Прочитано 353693 пута)

Tricky

• Нови члан
  • *
  • Поруке: 6
Одг: Основне академске студије
« Одговор #2370 послато: октобар 06, 2016, 09:31:52 поподне »
Ja sada upisujem treću godinu, pa da li mogu da polažem ispite iz treće godine, ako nisam dao sve iz prve? Iz prve mi je ostalo dva predmeta (finansijsko.r i statistika).

Kada sam otisao da pitam za sebe rekli su mi da ne moze, da bi polagao ispite iz trece godine moras da imas ociscenu prvu godinu a da bi polagao ispite iz cetvrte godine mora da bude ociscena druga godina. Ali znao sam neke kolege koji su polagali ispite iz tada cetvrte godine a da nisu imali ociscenu drugu, i kada sam to pomenuo na evidenciji onaj lik me je pitao kako se zovu da im poniste ispite. Ja naravno da nisam rekao a te kolege nisu imale probleme. Ovo sam pitao prosle godine.

Tako da ne znam sta da ti kazem, zvanicno mora da se ocisti prva godina ali neki se napravili ludi pa su plagali i ispite iz trece i tada im je proslo. Ako si spreman da rizikujes. Mada pitaj za svaki slucaj na evidenciji. A mislim da kolokvijumi mogu da se polazu.

Pitao sam ih, pa mi jedan kaže naravno pa što ne bi mogao, a onda ovaj drugi mi kaže"Ja ne mogu da ti kažem da ne možeš al ti probaj" :o. Tako da je poprilično nejasno šta je tačno.A ovo za kolokvijume nadam se da je tačno, hvala puno na odgovoru.

Dušan S.

• Нови члан
  • *
  • Поруке: 2
« Одговор #2371 послато: јул 05, 2017, 11:56:27 пре подне »
Pozdrav kolege/koleginice!
Koji predmet uzeti kao izborni za I godinu, smer RRFU? (Da li ekonomsku geografiju, industrijski ili agrarni menadžment?)

Gordana

• Нови члан
  • *
  • Поруке: 1
« Одговор #2372 послато: август 13, 2017, 11:05:59 поподне »
Koliko predmeta najmanje mora da se položi da bih upala na budžet u drugoj?

Lenaaa

• Нови члан
  • *
  • Поруке: 3
« Одговор #2373 послато: септембар 09, 2017, 05:58:20 поподне »
Pozdrav kolege/koleginice!
Koji predmet uzeti kao izborni za I godinu, smer RRFU? (Da li ekonomsku geografiju, industrijski ili agrarni menadžment?)

Agrarni nije težak, polažu se pisano dva kolokvijuma, a za ostale ne znam :)

Lenaaa

• Нови члан
  • *
« Одговор #2374 послато: септембар 09, 2017, 05:59:16 поподне »
Koliko predmeta najmanje mora da se položi da bih upala na budžet u drugoj?

6 ispita i 2 seminarska, ili 7 ispita :)

Lenaaa

• Нови члан
  • *
« Одговор #2375 послато: септембар 09, 2017, 06:01:19 поподне »
Da li neko zna da li se plaća preuzimanje diplome na svečanoj dodeli, jer u cenovniku piše da se plaća izdavanje diplome, ali na pozivnici i obaveštenju ništa ne piše. Hvala unapred  ;)

squirrel

• Moderator
  • Hero Member
  • Поруке: 914
« Одговор #2376 послато: септембар 11, 2017, 10:25:58 пре подне »
- Da li neko zna da li se plaća preuzimanje diplome na svečanoj dodeli.

Не плаће се ништа приликом свечане доделе.