Основне академске студије

· 2393 · 658481
*

Milan_pantLA23

  • *
  • Поруке: 20
Одг: Основне академске студије
« Одговор #465 послато: октобар 11, 2009, 05:50:20 поподне »
Ako treba da se organizuje protest,onda to treba da krene od studentskog parlamenta (u ovom slucaju SAEF-a) !!! Koliko znam oni zastupaju nasa prava...

*

Jack_Wantz

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Основне академске студије
« Одговор #466 послато: октобар 11, 2009, 07:34:07 поподне »
zanima me koliko ce trajati SAEF-ova vlast?
kad su sledeci izbori?

*

abvgd

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Основне академске студије
« Одговор #467 послато: октобар 13, 2009, 07:57:30 пре подне »
Koliko je ispita potrebno za diplomu vise skole i sta ona znaci,mislim koje je to zvanje i stepen?

*

layla

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Основне академске студије
« Одговор #468 послато: октобар 13, 2009, 12:43:34 поподне »
Da li ima novembarski,vanredni rok?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #469 послато: октобар 15, 2009, 06:25:26 пре подне »
E ovako... Moj problem je sledeci : Konkurisao sam za prelazak na budzet pre nekoliko dana. Interesuje me da li cu moci da se upisem i posle 10 oktobra, koji je oznacen kao krajnji datum za regulisanje statusa ?! Posto sam danas pitao na evidenciji i rekli su mi da jos nije odluceno koji studenti ce preci na budzet... Kad se ocekuje rang lista ???


SQUIRREL NISI MI ODGOVORIO NA PITANJE O PRELAZU NA BUDZET I TOJ RANG LISTI ??? >:(
KADA SE OCEKUJE.... ???

Ранг листу очекујте у понедељак.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #470 послато: октобар 15, 2009, 06:27:49 пре подне »
Da li studenti koji su bili na drugoj godini po starom programu,presli sada na Bolonju imaju pravo na besplatne udzbenike? Hvala

Уколико сте уписали наредну годину по Болоњи, имате право.

Koliko je ispita potrebno za diplomu vise skole i sta ona znaci,mislim koje je to zvanje i stepen?

Диплому Више школе можете узети једино ако студирате по старом наставном плану и потребна вам је половина положених испита. Добијате звање економисте.

Da li ima novembarski,vanredni rok?

Има.


*

lolica77

  • *
  • Поруке: 7
Одг: Основне академске студије
« Одговор #471 послато: октобар 16, 2009, 08:47:23 пре подне »
Squirrel da li postoji opcija da se u novembru ili decembru upise godina posto sam sad obnovila i da se znaci uplati cela obnova + skolarina?
jel moze to tako? ili ima neka druga zavrzlama  :)

*

abvgd

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Основне академске студије
« Одговор #472 послато: октобар 16, 2009, 10:20:06 пре подне »
Ta opcija je ovih godina postojala, trebalo bi da moze i ove, mada sve zavisi od teta Evice:), i to je moglo da samo doplatis do skolarine!

*

ivana22

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Основне академске студије
« Одговор #473 послато: октобар 16, 2009, 12:28:12 поподне »
da li samofinansirajuci studenti koji su presli na bolonju i obnovili godinu (ll god) treba da skupljaju potpise??????

*

pega

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #474 послато: октобар 19, 2009, 10:00:32 пре подне »
Od ovog meseca sam apsolvent i ostalo mi je još 5 ispita do kraja. Zanima me kada mogu da uzmem temu za diplomski i mogu li iz bilo kog predmeta ili postoje određeni?
Unapred hvala!

*

alexandar

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Основне академске студије
« Одговор #475 послато: октобар 19, 2009, 03:50:30 поподне »
Jel izasla napokon ta rang lista za budzet?!????

*

caka8

  • *
  • Поруке: 13
Одг: Основне академске студије
« Одговор #476 послато: октобар 19, 2009, 06:39:02 поподне »
hitno mi je potrebna informacija...ja sam I godina tj. proshle godine sam upisala fakultet upala sam u budzet...medjutim sad nisam uspela da uhvatim uslov za upis u II godinu imam samo 3 polozena ispita...regulisala sam status,uplatila obnovu i prijavila ispite za oktobar2...ono shto me zanima je to da li mi trebaju ukupno 5 ispita i 2 seminarska rada da bi mogla da upishem drugu godinu bar kao samofinansirajuci student,poshto od budzeta nema nishta s obzirom da imam samo 3 polozena ispita ??? MOLIM VAS HITNO JE

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #477 послато: октобар 21, 2009, 06:51:48 пре подне »
da li samofinansirajuci studenti koji su presli na bolonju i obnovili godinu (ll god) treba da skupljaju potpise??????

Наравно.

Od ovog meseca sam apsolvent i ostalo mi je još 5 ispita do kraja. Zanima me kada mogu da uzmem temu za diplomski i mogu li iz bilo kog predmeta ili postoje određeni?
Unapred hvala!

Можете узети тему за дипломски рад на једном од стручних предмета.

Jel izasla napokon ta rang lista za budzet?!????

Јесте за прву годину, ускоро ће и за другу.
http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2009/0910_prl.pdf

hitno mi je potrebna informacija...ja sam I godina tj. proshle godine sam upisala fakultet upala sam u budzet...medjutim sad nisam uspela da uhvatim uslov za upis u II godinu imam samo 3 polozena ispita...regulisala sam status,uplatila obnovu i prijavila ispite za oktobar2...ono shto me zanima je to da li mi trebaju ukupno 5 ispita i 2 seminarska rada da bi mogla da upishem drugu godinu bar kao samofinansirajuci student,poshto od budzeta nema nishta s obzirom da imam samo 3 polozena ispita ??? MOLIM VAS HITNO JE

Више пута је било приче на ту тему, а и на огласним таблама факултета, јасно стоје услови за упис. Морате сакупити 37 ЕСПБ бодова (5 испита*7 бода=35 ЕСПБ  и 1 семинарски рад*2 бода = 2 ЕСПБ).

*

Pera Kojot

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Основне академске студије
« Одговор #478 послато: октобар 21, 2009, 02:21:40 поподне »
Da li neko ima ono što je asistenkinja davala na disku iz Nacionalne Ekonomije? I da li može da mi pošalje na mail...

Hvala unapred...

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #479 послато: октобар 22, 2009, 06:55:20 пре подне »
Изашла је прелиминарна ранг листа за студенте друге године који имају услова да пређу на буџет:

http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2009/0910_prl2.pdf