Основне академске студије

· 2393 · 658268
*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #390 послато: октобар 01, 2009, 06:08:49 пре подне »
Cuo sam da je novi prodekan za nastavu doc.Dr Igor Mladenovic. Da li je ovo tacno? I ukoliko jeste da li ce on primati studente u nekim drugim terminima osim njegovih konsultacija (za pitanja u vezi nastave naravno)? Hvala unapred


У праву сте, нови продекан за наставу је др Игор Младеновић. Продекана можете наћи и у канцеларији продекана или на телефон 528-603.

*

Miljana

  • *
  • Поруке: 25
Одг: Основне академске студије
« Одговор #391 послато: октобар 01, 2009, 10:45:16 пре подне »
Do kada mogu da upisem godinu,radi li evidencija subotom?NIkada se ne javljaju na telefon,zaista...

*

miki86

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #392 послато: октобар 01, 2009, 11:59:59 пре подне »
jel moze neko da  mi kaze da li se na smeru marketing po starom programu u drugoj godini  polaze ispit "teorija privrednog razvoja" ili "teorija i politika privrednog razvoja"??jer je ovde na sajtu izgleda napravljena greska u kucanju...hvala unapred..

*

marija018

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Основне академске студије
« Одговор #393 послато: октобар 01, 2009, 01:43:05 поподне »
ja sam prosle godine upisala bankarski smer ali sam u drugom semestru odustala.koliko je obnova godine i sta je potrebno za obnovu?i da li sam u obavezi da idem na predavanja posto sam to odslusala prosle godine???

*

sandra

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Основне академске студије
« Одговор #394 послато: октобар 01, 2009, 03:41:03 поподне »
Draga Veverice, da li je moguce u ovom veku dobiti informaciju vezanu za prelazak na novi sistem studiranja? Sada upisujem trecu godinu, a na starom sam programu na smeru finansijski menadzment. Koji je moj novi smer i na koji ce se nacin priznavati polozeni ispiti? Da li se smer opet bira ili se na osnovu polozenih ispita student prebacuje na slican smer?
Ja mislim da nisam jedina sa gomilom nedoumica, ali neka ovo bude za pocetak! Nadam se da ce neko obratiti paznju na nas i dati nam sva potrebna obavestenja...u ovom veku :-@ :-)!

*

bokii

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Основне академске студије
« Одговор #395 послато: октобар 01, 2009, 04:25:54 поподне »
jel moze neko da  mi kaze da li se na smeru marketing po starom programu u drugoj godini  polaze ispit "teorija privrednog razvoja" ili "teorija i politika privrednog razvoja"??jer je ovde na sajtu izgleda napravljena greska u kucanju...hvala unapred..
Polaže se "teorija privrdnog razvoja"

*

n1kola

  • *
  • Поруке: 92
Одг: Основне академске студије
« Одговор #396 послато: октобар 01, 2009, 05:24:46 поподне »
Koje zvanje se dobija nakon zavrsavanja menadzmenta preduzeca?

*

ivan-iqa

  • *
  • Поруке: 45
Одг: Основне академске студије
« Одговор #397 послато: октобар 01, 2009, 09:58:17 поподне »
Ako prijavim ispit u jednom roku i ne izadjem na njega, da li taj novac mogu da iskoristim
za prijavu u sledecem roku ili mi taj novac propada?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #398 послато: октобар 02, 2009, 06:50:15 пре подне »
Do kada mogu da upisem godinu,radi li evidencija subotom?NIkada se ne javljaju na telefon,zaista...

Испитни рок октобар 2 биће око 20. октобра, до тада сви студенти морају регулисати статус. Иначе у евиденцији увек има неког дежурног и суботом, али то је само за неке хитне слиучајеве. Потрудите се да завршите све у току следеће недеље.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #399 послато: октобар 02, 2009, 06:50:43 пре подне »
jel moze neko da  mi kaze da li se na smeru marketing po starom programu u drugoj godini  polaze ispit "teorija privrednog razvoja" ili "teorija i politika privrednog razvoja"??jer je ovde na sajtu izgleda napravljena greska u kucanju...hvala unapred..

Теорија привредног развоја

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #400 послато: октобар 02, 2009, 06:52:38 пре подне »
ja sam prosle godine upisala bankarski smer ali sam u drugom semestru odustala.koliko je obnova godine i sta je potrebno za obnovu?i da li sam u obavezi da idem na predavanja posto sam to odslusala prosle godine???


Нисте у обавези да опет слушате предавања, само морате обновити годину. Обнова године кошта 15.000 за буџет и 37.000 за самофинансирајуће.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #401 послато: октобар 02, 2009, 06:55:35 пре подне »
Draga Veverice, da li je moguce u ovom veku dobiti informaciju vezanu za prelazak na novi sistem studiranja? Sada upisujem trecu godinu, a na starom sam programu na smeru finansijski menadzment. Koji je moj novi smer i na koji ce se nacin priznavati polozeni ispiti? Da li se smer opet bira ili se na osnovu polozenih ispita student prebacuje na slican smer?
Ja mislim da nisam jedina sa gomilom nedoumica, ali neka ovo bude za pocetak! Nadam se da ce neko obratiti paznju na nas i dati nam sva potrebna obavestenja...u ovom veku :-@ :-)!

С обзиром да имате гомилу недоумица, најбоље би било да контактирате продекана за наставу др Игора Младеновића, на телефон 528-603, или лично у канцеларији продекана. Он ће Вам објаснити које су Вам све могућности, око наставка студија по новом или старом програму.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #402 послато: октобар 02, 2009, 06:56:06 пре подне »
Koje zvanje se dobija nakon zavrsavanja menadzmenta preduzeca?

Без обзира на смер, сви добијају звање економисте.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #403 послато: октобар 02, 2009, 06:57:03 пре подне »
Ako prijavim ispit u jednom roku i ne izadjem na njega, da li taj novac mogu da iskoristim
za prijavu u sledecem roku ili mi taj novac propada?

Морате уплатити нови износ за следећи рок.

*

Dusan

  • *
  • Поруке: 28
Одг: Основне академске студије
« Одговор #404 послато: октобар 02, 2009, 07:16:45 пре подне »
Cuo sam da je novi prodekan za nastavu doc.Dr Igor Mladenovic. Da li je ovo tacno? I ukoliko jeste da li ce on primati studente u nekim drugim terminima osim njegovih konsultacija (za pitanja u vezi nastave naravno)? Hvala unapred


У праву сте, нови продекан за наставу је др Игор Младеновић. Продекана можете наћи и у канцеларији продекана или на телефон 528-603.

HVALA!!!