Основне академске студије

· 2393 · 658415
*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #60 послато: април 06, 2009, 12:01:28 поподне »
За време Ускршњих празника Факултет неће радити од 17. до 20. априла 2009. године. Наредни радни дан је 21.4.2009. године.

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Основне академске студије
« Одговор #61 послато: април 06, 2009, 01:52:07 поподне »
kada ce izaci rapored ispita za april?

*

ivan-iqa

  • *
  • Поруке: 45
Seminarski?
« Одговор #62 послато: април 07, 2009, 08:43:25 пре подне »
Koliko je seminarskih radova obavezno za upis III godine po starom nastavnom planu,
tj. koliko uradjenih seminarskih radova moram da imam u prve dve godine studija?

Hvala unapred!
Pozdrav!
Ivan

*

Jeca

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #63 послато: април 07, 2009, 07:24:46 поподне »
Imam jedno pitanje...Obnovila sam prvu godinu(po novom programu) da li ukoliko dam sve ispite,ostajem samofinansirajuci student ili prelazim na budzet?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #64 послато: април 08, 2009, 06:41:02 пре подне »
Koliko je seminarskih radova obavezno za upis III godine po starom nastavnom planu,
tj. koliko uradjenih seminarskih radova moram da imam u prve dve godine studija?
Колега, по старом наставном плану потребан Вам је један семинарски рад за упис треће године. Поздрав.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #65 послато: април 08, 2009, 06:43:32 пре подне »
Imam jedno pitanje...Obnovila sam prvu godinu(po novom programu) da li ukoliko dam sve ispite,ostajem samofinansirajuci student ili prelazim na budzet?
Остајете самофинасирајући студент. Поздрав.

*

rebeka

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Основне академске студије
« Одговор #66 послато: април 08, 2009, 11:27:26 пре подне »
10.04.polazem industrijski menadzment u Krusevcu,to je ispit iz martovskog ispitnog roka,tako da nista nisam prijavila za aprilski rok.Da li mogu naknadno tada da prijavim ispit za april?

*

ivan-iqa

  • *
  • Поруке: 45
Pohvala...
« Одговор #67 послато: април 08, 2009, 12:39:35 поподне »
Svaka cast za azurnost, squirrel... jako profesionalno i odgovorno!
Hvala!

Srdacan pozdrav!
Ivan.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #68 послато: април 09, 2009, 06:39:19 пре подне »
10.04.polazem industrijski menadzment u Krusevcu,to je ispit iz martovskog ispitnog roka,tako da nista nisam prijavila za aprilski rok.Da li mogu naknadno tada da prijavim ispit za april?
Наравно да можете, за индустријски менаџмент нисте у обавези да платите накнаду. Уколико наканадно желите да пријавите неки други испит мораћете да платите закаснелу пријаву. Поздрав.

*

tamarica986

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Основне академске студије
« Одговор #69 послато: април 11, 2009, 04:02:23 поподне »
Postovani kolega da li znate gde mogu da nadjem ispitna pitanja iz Regionalne geografije sveta?

*

ivan-iqa

  • *
  • Поруке: 45
PITANJE?
« Одговор #70 послато: април 14, 2009, 09:45:17 пре подне »
Koje zvanje dobijamo mi koji zavrsimo fakultet po starom nastavnom planu?
Ja sam konkretno na smeru fin. menadzment...

Jel su to akademske studije, ili ne, i koja je razlika izmedju starog i novog programa u smislu
zvanja, stepena obrazovanja, ili sta vec?

Pozdrav!
Ivan.

*

Tokitza

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Основне академске студије
« Одговор #71 послато: април 14, 2009, 07:49:55 поподне »
Imam samo jedno malecno pitanje za vas trazio sam i da nadjem nikako ..... :( koliko je skolarina na ekonomskom fakultetu posto nemam sanse da upadnem na budzet nemam dovoljno poena iz skole .... :( hvala unapred msl na 1 god :)

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Основне академске студије
« Одговор #72 послато: април 16, 2009, 01:32:09 поподне »
Da li neko zna kako su se prosle godine priznavali ispiti Engleski jezik I i Monetarni i fiskalni menadzment pri prelasku na novi program?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #73 послато: април 16, 2009, 02:21:42 поподне »
Да се вратимо на причу о старом и новом наставном плану. Студенти који студирају по старом наставном плану, по завршетку студија добијају звање дипломирани економиста, док студенти по новом наставном плану звање економиста. Стицање звања дипломирани економиста - мастер, по новом наставном плану, захтева слушање 9. и 10. семестра у оквиру дипломских - мастер студија.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #74 послато: април 16, 2009, 02:27:32 поподне »
Imam samo jedno malecno pitanje za vas trazio sam i da nadjem nikako ..... :( koliko je skolarina na ekonomskom fakultetu posto nemam sanse da upadnem na budzet nemam dovoljno poena iz skole .... :( hvala unapred msl na 1 god :)
Тачан износ знаће се уочи уписа, према предлогу накнада за упис на факултет за самофинансирајуће студенте биће 75.000 динара.