Основне академске студије

· 2393 · 657246
*

cekili

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Основне академске студије
« Одговор #120 послато: мај 04, 2009, 10:41:36 пре подне »
Da li se zna ko ispituje parne a ko neparne brojeve u majskom ispitnom rok iz bilansa? Unapred hvala! ;-)

*

cekili

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Основне академске студије
« Одговор #121 послато: мај 04, 2009, 10:44:58 пре подне »
Koliko mora proci od poslednjeg polozenog ispita da bi se mogao prijaviti diplomski?

*

lolica77

  • *
  • Поруке: 7
Одг: Основне академске студије
« Одговор #122 послато: мај 04, 2009, 09:05:13 поподне »
Imam jedno pitanje,posto sam presao na novi nastavni plan(bolonju) u oktobru prosle godine,u starom indeksu su mi ostale ocene iz 4 predmeta.Pitanje je kada ce te ocene da mi upisu u novi indeks??Hvala unapred...Ivan

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Одг: Основне академске студије
« Одговор #123 послато: мај 05, 2009, 06:22:49 пре подне »
Posto sam po starom nastavnom programu,zanima me do kada moram zavrsiti fakultet i sta bi se desilo u suprotnom?
Колегинице, рок за завршетак студија по старом наставном плану је септембар 2012. године. Статус студената који не заврше студије у предвиђеном року још увек није дефинисан. Пракса је показала да студенти након таквог рока настављају студије по новом наставном плану. Поздрав.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #124 послато: мај 05, 2009, 06:24:11 пре подне »
Da li se zna ko ispituje parne a ko neparne brojeve u majskom ispitnom rok iz bilansa? Unapred hvala! ;-)
Требало би да парне индексе испитује професор Милорад Стојилковић, а непарне Љиљана Бонић.
« Последња измена: мај 05, 2009, 06:26:43 пре подне squirrel »

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #125 послато: мај 05, 2009, 06:27:08 пре подне »
Koliko mora proci od poslednjeg polozenog ispita da bi se mogao prijaviti diplomski?
Можете одмах пријавити.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #126 послато: мај 05, 2009, 06:29:01 пре подне »
Imam jedno pitanje,posto sam presao na novi nastavni plan(bolonju) u oktobru prosle godine,u starom indeksu su mi ostale ocene iz 4 predmeta.Pitanje je kada ce te ocene da mi upisu u novi indeks??Hvala unapred...Ivan
Према информацији коју сам добио из Службе за студентска и наставна питања, није неопходно да вам се испити упишу у нови индекс. Уколико инсистирате на томе однесите оба индекса у службу и они  ће вам то учинити. Поздрав.

*

ivan-iqa

  • *
  • Поруке: 45
Pitanje - status mirovanja?
« Одговор #127 послато: мај 05, 2009, 06:34:49 пре подне »
Posto imam status mirovanja, rekli su mi da ne moram da overavam semestre,
jel je to tacno? Blizi se kraj godine, pa me interesuje koje su konkretno moje obaveze nadalje,
obzirom da imam status mirovanja...?

Hvala!
Pozz!

*

cekili

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Основне академске студије
« Одговор #128 послато: мај 05, 2009, 10:28:17 пре подне »
Hvala puno na odgovorima.Konacno da nam neko moze odgovoriti na (skoro)sva pitanja koja nas interesuju vezano za faks.Samo tako nastavite!!!POZZZ

*

miarsic

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Основне академске студије
« Одговор #129 послато: мај 05, 2009, 12:23:38 поподне »
Asistentica iz poslovnih finansija nam je rekla da se na sajtu nalaze zadaci sa proslih kolokvijuma ali nikako ne mogu da ih pronadjem.
Na starom sajtu sam ih nasao ali ovde nikako ne mogu. Ako neko zna gde su ili ih ima bio bih mu zahvalan ako bi mi pomogao
Pozdrav

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #130 послато: мај 05, 2009, 01:10:31 поподне »
Asistentica iz poslovnih finansija nam je rekla da se na sajtu nalaze zadaci sa proslih kolokvijuma ali nikako ne mogu da ih pronadjem.
Na starom sajtu sam ih nasao ali ovde nikako ne mogu. Ako neko zna gde su ili ih ima bio bih mu zahvalan ako bi mi pomogao
Pozdrav
http://www.eknfak.ni.ac.rs/src/poslovne-finansije.htm

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Основне академске студије
« Одговор #131 послато: мај 05, 2009, 01:16:34 поподне »
Posto imam status mirovanja, rekli su mi da ne moram da overavam semestre,
jel je to tacno? Blizi se kraj godine, pa me interesuje koje su konkretno moje obaveze nadalje,
obzirom da imam status mirovanja...?
Уколико сте узели статус мировања у школској 2008/2009 сада не вршите оверу семестара, али сте у обавези да се на јесен упишете у школску 2009/2010 (или у следећу годину студија или да обновите годину).  Поздрав.

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Основне академске студије
« Одговор #132 послато: мај 06, 2009, 03:30:49 поподне »
Da li znate ko ispituje parne a ko neparne brojeve indeksa iz poslovnih finansija u junskom roku?

*

dule

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Основне академске студије
« Одговор #133 послато: мај 06, 2009, 04:10:28 поподне »
Поздрав,

Уписао сам факултет 2004. на буџету, али сам 2. годину обновио 2 пута и сада сам самофинансирајући на 3. години.
Да ли 4. годину могу да упишем као буџетски и колико испита ми треба да ухватим услов и пређем на буџет?

*

Majlen

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Основне академске студије
« Одговор #134 послато: мај 06, 2009, 08:16:10 поподне »
Ko ispituje neparne indexe u majskom roku iz Ekonomske politike?