Pitanje za squirrel-a!

· 1157 · 402123
*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #855 послато: мај 07, 2014, 01:44:00 поподне »
Svi rade sistematski i potreban je za overu semestra.

*

cici123

  • **
  • Поруке: 145
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #856 послато: мај 07, 2014, 07:15:19 поподне »
hvala puno na odgovoru

*

Jack

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #857 послато: мај 16, 2014, 12:51:46 поподне »
Squirrel interesuje me koja je procedura oko uzimanja dokumenata(diplome i svedocanstva) na revers, i koliko mogu da ih zadrzim kod sebe.Hvala na odgovoru

*

Jack

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #858 послато: мај 16, 2014, 05:18:38 поподне »
Pitam zato sto bih hteo da polazem prijemni na elektronskom u Nisu , a ne zelim da se ispisem sa ekonomskog.Hteo bih da pitam koja je procedura oko dokumenata posto tamo moram da pokazem original dokumenta.Hvala unapred

*

Torqe

  • *
  • Поруке: 1
Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #859 послато: мај 17, 2014, 01:16:31 поподне »
Poštovani
Da li su planirani termini za izlazak na ispite, konkretno ispit iz predmeta Planiranje i razvojna politika preduzeća i dalje na snazi, s´ obzirom na situaciju sa poplavama, a kako smo pojedine kolege i ja angažovane u akcijama spasavanja?
Unapred hvala na odgovoru!

*

sunshine

  • *
  • Поруке: 27
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #860 послато: мај 17, 2014, 02:59:21 поподне »
Pitam zato sto bih hteo da polazem prijemni na elektronskom u Nisu , a ne zelim da se ispisem sa ekonomskog.Hteo bih da pitam koja je procedura oko dokumenata posto tamo moram da pokazem original dokumenta.Hvala unapred

isto... i kako posle ide finansiranje?

*

Jack

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #861 послато: мај 17, 2014, 04:35:48 поподне »
Pitam zato sto bih hteo da polazem prijemni na elektronskom u Nisu , a ne zelim da se ispisem sa ekonomskog.Hteo bih da pitam koja je procedura oko dokumenata posto tamo moram da pokazem original dokumenta.Hvala unapred

isto... i kako posle ide finansiranje?
Ja bih na ekonomskom ostao kao samofinansirajuci student a na elektronskom bih probao da upadnem na budzet.Voleo bih da nam squirrel objasni problem oko dokumenata.Da li si pitao  ove na salteru sunshine?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #862 послато: мај 19, 2014, 09:24:25 пре подне »
Squirrel interesuje me koja je procedura oko uzimanja dokumenata(diplome i svedocanstva) na revers, i koliko mogu da ih zadrzim kod sebe.Hvala na odgovoru

Izdavanje dokumenata na revers je na vremenski period do 5 dana.
Potrebna Vam je uplatnica na 800 dinara i indeks.

Ukoliko Vam je potrebno Ekonomski fakultet Vam moze izdati potvrdu da ste nas redovan student i da Vam se originalana dokumenta nalaze kod nas.

*

Jack

  • *
  • Поруке: 9
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #863 послато: мај 19, 2014, 12:26:13 поподне »
Squirrel interesuje me koja je procedura oko uzimanja dokumenata(diplome i svedocanstva) na revers, i koliko mogu da ih zadrzim kod sebe.Hvala na odgovoru

Izdavanje dokumenata na revers je na vremenski period do 5 dana.
Potrebna Vam je uplatnica na 800 dinara i indeks.

Ukoliko Vam je potrebno Ekonomski fakultet Vam moze izdati potvrdu da ste nas redovan student i da Vam se originalana dokumenta nalaze kod nas.
Squirrel samo jos jedno pitanje.Ja sam trenutno u obnovi prve godine ocekujem da cu da upisem drugu u oktobru kao samofinansirajuci.Da li vazim kao redovan student iako sam u obnovi, tj. da li je ista procedura.Hvala

*

sunshine

  • *
  • Поруке: 27
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #864 послато: мај 19, 2014, 03:33:54 поподне »

Ukoliko Vam je potrebno Ekonomski fakultet Vam moze izdati potvrdu da ste nas redovan student i da Vam se originalana dokumenta nalaze kod nas.

a sta treba za potrvrdu?

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #865 послато: мај 20, 2014, 07:04:24 пре подне »

Ukoliko Vam je potrebno Ekonomski fakultet Vam moze izdati potvrdu da ste nas redovan student i da Vam se originalana dokumenta nalaze kod nas.

a sta treba za potrvrdu?

Proverite prvo da li Vam je ta potrvda zaista neophoda. Ukoliko jeste, obratite se Sekretaru fakulteta, da Vam takvu potvrdu izda.

*

WhiteSnake

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #866 послато: мај 30, 2014, 10:20:55 поподне »
Squirrel do kada mozemo naknadno da overimo semestar.U obnovi sam godine pa ne bi da dolazim samo zbog toga.Da li mogu da ga overim oko 20 juna posto mi je tada ispit.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #867 послато: јун 02, 2014, 10:07:25 пре подне »
Squirrel do kada mozemo naknadno da overimo semestar.U obnovi sam godine pa ne bi da dolazim samo zbog toga.Da li mogu da ga overim oko 20 juna posto mi je tada ispit.

Tolerisemo do nedelju dana, ali 20. jun je suvise kasno.  Posalji indeks po nekom da to odradi za tebe.

*

milosh_nish

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #868 послато: јун 03, 2014, 11:31:12 пре подне »
Squirrel, kako moze da se uzme potvrda o polozenom ECDL-u na nasem fakultetu? Znam da je bila prica da kad se polozi ispit iz informatike, to moze da se uzme. I koliko kosta? Hvala

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #869 послато: јун 03, 2014, 12:05:05 поподне »
Za ecdl se raspitaj u kabinetu za informatiku jer se kod njih prijavljujes.Oni ce ti reci sve sto te zanima.