Pitanje za squirrel-a!

· 1157 · 401287
*

Sundjer Bob

  • **
  • Поруке: 113
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #45 послато: септембар 01, 2011, 01:46:56 поподне »
Da li mogu da budem na budzetu u 3-oj godini ako ocistim drugu a ostane mi jedan ispit iz prve?

*

Aleksandra90

Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #46 послато: септембар 01, 2011, 01:55:52 поподне »
Mozes, sigurno. Vazno je da sakupis br. bodova potreban za budzet, racunajuci ispite date od 15. novembra do 05. oktobra tekuce godine (a valjda se racuna i oktobar II), samo sto ne mozes da polazes ispite iz trece sve dok ne polozis taj ispit iz prve, mozes samo kolokvijume. ;)

*

Sundjer Bob

  • **
  • Поруке: 113
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #47 послато: септембар 01, 2011, 08:01:08 поподне »
Squirrel???

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #48 послато: септембар 01, 2011, 08:28:40 поподне »
mozes, imas uslove za upis na sajtu, pise da moze

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #49 послато: септембар 01, 2011, 08:31:32 поподне »
Moze, ali dok ne ocistis prvu ne mozes da polazes ispite iz trece

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #50 послато: септембар 05, 2011, 07:45:25 пре подне »
Sve su ti vec rekli....

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #51 послато: септембар 06, 2011, 09:34:16 пре подне »
Ova novina na sajtu je odlicna,ali s druge strane klasicno rusenje privatnosti!E sad ako to bude reseno u skorije vreme odlicno a ako ne onda je problem..Ocene jesu javne,liste za budzet itd. Ali da neko moze da vidi sve moje podatke na jednom mestu,meni ne zvuci dobro!Predlazem obavezne sifre, neke koje ce studenti dobiti pri upisu,ili npr maticni broj uz broj indexa! Inace odlicna stvar,da ne budemo vise u srednjem veku!

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #52 послато: септембар 07, 2011, 01:16:27 поподне »
Ova novina na sajtu je odlicna,ali s druge strane klasicno rusenje privatnosti!E sad ako to bude reseno u skorije vreme odlicno a ako ne onda je problem..Ocene jesu javne,liste za budzet itd. Ali da neko moze da vidi sve moje podatke na jednom mestu,meni ne zvuci dobro!Predlazem obavezne sifre, neke koje ce studenti dobiti pri upisu,ili npr maticni broj uz broj indexa! Inace odlicna stvar,da ne budemo vise u srednjem veku!

Spisak osvojenih ESPB bodova smo prikazivali svake godine uoci upisa. Da ne bismo izbacivali spiskove napravili smo mogucnost da studenti sami mogu da provere svoje bodove i da eventualna neslaganja mogu da prijave Evidenciji.

Naravno da ce se u sledecem koraku,kada budemo postavili celokupan Web servis, pristupanje ici samo uz pomoc password-a.

*

Deki-M

  • **
  • Поруке: 171
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #53 послато: септембар 07, 2011, 01:22:51 поподне »
Sve je to lepo... ali sam primetio da kod mnogih studenata broj ESPB bodova nije tacan... da li ste ubacili za sve rokove tj. ispite bodove?

Takodje me zanima da li mi koji smo na budzetu... a ne izadjemo na ispit racuna nam se kao da smo izlazili?

"Повлачење испита није дозвољено; уз накнадну пријаву и
евентуалну доплату испита плаћа се накнада из тачке д." da li to ovo znaci?

*

Aleksandra90

Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #54 послато: септембар 07, 2011, 03:35:06 поподне »
Sve je to lepo... ali sam primetio da kod mnogih studenata broj ESPB bodova nije tacan... da li ste ubacili za sve rokove tj. ispite bodove?

Takodje me zanima da li mi koji smo na budzetu... a ne izadjemo na ispit racuna nam se kao da smo izlazili?

"Повлачење испита није дозвољено; уз накнадну пријаву и
евентуалну доплату испита плаћа се накнада из тачке д." da li to ovo znaci?

Pa sigurno još uvek nisu ubacili dodatne bodove, za ljude koji su ispit dali ovog roka, ubaciće verovatno nakon završetka roka. Ne verujem da nisu ubacili i iz prethodnog roka...

A to za izlaženje na ispit - ako si na budžetu, do trećeg puta ne plaćaš ništa, a za samofinansirajuće do trećeg puta 800 din, a četvrto i svako naredno polaganje plaća  se 1.000 din, ako si ispit pao 3 puta. Inače, možeš ispit da prijaviš i 10 puta, ako ne izađeš, i dalje se računa kao da polažeš prvi put, jer nisi padao.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #55 послато: септембар 08, 2011, 06:54:43 пре подне »
Sve je to lepo... ali sam primetio da kod mnogih studenata broj ESPB bodova nije tacan... da li ste ubacili za sve rokove tj. ispite bodove?

Provera ESPB je upravo iz tog razloga i uvedena. Ukoliko primetite da broj osvojenih ESPB nije tacan, javite se Sluzbi za nastavna i studentska pitanja. Inace baza se azurirara redovno,, tako da je svaka izmena vidljiva na sajtu u narednih 24 h. Jedini problem ostaje taj, sto profesori ponekad zadrze zapisnike dok ne ispitaju sve studente, pa se sa unosom bodova kasni koji dan.

*

Vlaadaa

  • *
  • Поруке: 18
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #56 послато: септембар 08, 2011, 09:48:04 пре подне »
Molim za hitnu informaciju treba da upisem sutra ocenu iz engleskog sa pismenog ali imam u subotu ispit a nisam iz Nisa pa ne bih mogao dva dana uzastopno da dolazim pa mi treba mail profesorkin da je pitam ili obavestim da ako mogu drugi put da dodjem...???

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #57 послато: септембар 08, 2011, 10:11:41 пре подне »
Molim za hitnu informaciju treba da upisem sutra ocenu iz engleskog sa pismenog ali imam u subotu ispit a nisam iz Nisa pa ne bih mogao dva dana uzastopno da dolazim pa mi treba mail profesorkin da je pitam ili obavestim da ako mogu drugi put da dodjem...???
jelena.basta@eknfak.ni.ac.rs

*

Vlaadaa

  • *
  • Поруке: 18
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #58 послато: септембар 08, 2011, 11:34:39 пре подне »
hvala ti :)

*

andjela989

  • *
  • Поруке: 42
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #59 послато: септембар 08, 2011, 12:16:48 поподне »
Koliko treba ukupno poena za upis trece godine na samofinansiranju?