Pitanje za squirrel-a!

· 1157 · 401293
*

vladimir88

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #15 послато: април 13, 2011, 06:22:14 поподне »
U kojim casopisima studenti mogu objavljivati svoje nauno-istrazivacke radove, imajuci u vidu pre svega priznate casopise, da bi nam ti radovi bili priznati npr. kasnije na doktorskim studijama? Da li studenti mogu objavljivati svoje radove u "Ekonomskim temama"?
Hvala unapred.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #16 послато: април 20, 2011, 01:57:28 поподне »
U kojim casopisima studenti mogu objavljivati svoje nauno-istrazivacke radove, imajuci u vidu pre svega priznate casopise, da bi nam ti radovi bili priznati npr. kasnije na doktorskim studijama? Da li studenti mogu objavljivati svoje radove u "Ekonomskim temama"?
Hvala unapred.

Postoji mogućnost objavljivanja radova u časopisu Ekonomske teme koji je prema kategorizaciji resornog Ministarstva u 2010. godini svrstan u kategoriju vodećih časopisa nacionalnog značaja. Da bi rad bio objavljen u ovom časopisu, potrebno je da dobije dve pozitivne recenzije (recenziranje je anonoimnog karaktera) i bude okarakterisan kao pregledni ili originalni rad, ili monografska studija.

Osim toga, radovi mogu biti prezentovani i na naučnim skupovima (Ekonomski fakultet organizuje dve konferencije godišnje - u junu i oktobru), nakon kojih se objavljuju zbornici radova. Radovi objavljeni u ovim zbornicima se takođe priznaju prilikom upisa na doktorske studije.

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #17 послато: април 21, 2011, 08:51:03 пре подне »
Squirrel nisu rekli za kolokvijum iz upravljackog gde ce biti odrzan! Jel moze to da se ispravi? Tnx :)

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #18 послато: април 21, 2011, 09:00:13 пре подне »
Pa u amfiteatru se odrzava kolokvijum

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #19 послато: април 21, 2011, 09:04:33 пре подне »
ok

*

Sanja87

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #20 послато: април 22, 2011, 02:02:10 поподне »
Evo ovako,ostala su mi 3 ispita iz prve... Da li treba da ocistim prvu i da dam 5 ispita plus jezik iz druge,da bih uhvatila uslov za trecu?

*

DonMilan

  • *
  • Поруке: 49
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #21 послато: април 22, 2011, 03:18:59 поподне »
ispiti iz prve godine se racunaju za uslov, ali ne i za budzet, tako da trebas da das ukupno 5 ispita......meni se cini da je tako

*

kaca88

  • **
  • Поруке: 172
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #22 послато: април 22, 2011, 04:34:47 поподне »
ja sam mislela da se racunaju i za budzet ???

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #23 послато: април 22, 2011, 04:49:14 поподне »
Racunaju se sigurno i za budzet. Prosle godine su se racunali.

*

DonMilan

  • *
  • Поруке: 49
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #24 послато: април 22, 2011, 06:32:47 поподне »
ma to se ništa ne zna do oktobra, pravila će se tek tada znati

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #25 послато: мај 27, 2011, 01:40:25 поподне »
Faradey, nemoj tako, Blacburg je sad univerzitetski grad  ;)

*

vladimir88

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #26 послато: јун 29, 2011, 06:43:57 поподне »
Nigde na sajtu fakulteta ne piše na koji način treba izvršiti prijavu diplomskog rada po novom programu, pa bih voleo da znam do dertalja celu proceduru. Dobio sam obrazac koji moram da popunim. Rečeno mi je da je potrebno uplatiti 5.000 na žiro-račun fakulteta (840-1683666-17), i 8.000 na račun Univerziteta. Interesuje me koji je žiro-račun Univerziteta i da li su ove informacije u potpunosti tačne, pošto sam čuo da je potrebno platiti i nekuz taksu od otprilike 500 dinara. Voleo bih da svi studenti završne godine po Bolonjskom procesu imamo potpune informacije na jednom mestu. Hvala unapred.

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #27 послато: јун 30, 2011, 12:16:28 поподне »
Squirrel ajde molim te resi mi ovu engimu? :D

Ako prijavim ispit recimo 3 puta pa svih 3 puta ne izadjem, jel onda cetvrti put kad prijavljujem placam ili ne placam? (na budzetu sam)
Isto za ispite iz prve, ako sam bila i tad na budzetu,prenela sam ispite, a nisam izasla vise od tri puta,a prijavljivala sam puno puta da li placam ili ne?

Vrlo moguce da sam bespotrebno placala svo ovo vreme...
I ako se ispostavi da sam bespotrebno placala pretpostavljam da nema nacina da povratim novac?
:D

Ali molim vas ako znate sigurno zato sto ste pitali na evidenciji, onda mi odgovorite, ako ne onda nemojte, jer mi je milion ljudi reklo da se placa posle trece prijave, a jos milion da se placa posle treceg izlaska na ispit... ;)
Squirrel zna valjda :D

*

stefic

  • *
  • Поруке: 50
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #28 послато: јун 30, 2011, 01:06:50 поподне »
Ako prijavis ispit 3 puta a ne izadjes barem jednom onda ne placas... Znam iz Licnog iskustva, samo sto sam ja samofinansirajuci pa placam 800, a ne 1000din... Imas tamo kad izadje spisak studenata za polaganje ispita iz nekog predmeta, za svakog studenta pise koliko je puta izlazio na ispit.

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Pitanje za squirrel-a!
« Одговор #29 послато: јун 30, 2011, 01:25:31 поподне »
Moram nesto da proverim jer iz Saef-a pricaju jedno a prodekan za nastavu drugo.Obnavljam prvu godinu.Iz Saef-a kazu da u TEKUCOJ godini moram da dam 5 ispita za uslov za drugu godinu  a prodekan za nastavu kaze da mi se racunaju i ispiti koji sam dala iz prethodne godine. Na sajtu,po pravilniku pise da  se racunaju ispiti i iz prethodne godine i da bi trebalo da imam 30 ESPB.Da li moze neko da mi kaze koja je tacna informacija?Strah me je da nesto ne promene kada bude dosao oktobar!