*

meli90

  • *
  • Поруке: 39
Одг: PRIVREDNO PRAVO
« Одговор #30 послато: април 28, 2011, 05:14:12 поподне »
Do bankarskog prava ili tako nesto iz druge knjige. Uslovi su da polozis prvi kol. i da si bila na pred/vezbama.

Hvala:) nadam se da za prisustvo nisi u pravu:) kod Tamare nisam bila ali jesam kod Dragane, ona nije nijednom pustila spisak..

*

disturbed1

  • *
  • Поруке: 70
    • Facebook
Одг: PRIVREDNO PRAVO
« Одговор #31 послато: април 28, 2011, 06:01:09 поподне »
Danas sam bio na vezbe. To je u vezi prof. Tamare, i to je rekla za one koji polazu kod nje, ali sa druge strane rekla je takodje i da mora da se dogovori sa drugom prof. pa ce se znati konacno. Dogovorili smo se kao da ce biti 2 termina 17. i 30. maj, polagace se usmeno i rekla je da ce ispitati maksimalno 70-ak studenata.

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: PRIVREDNO PRAVO
« Одговор #32 послато: април 28, 2011, 06:56:58 поподне »
pfff....i sta sad,odakle ona zna ko je isao na predavanja kod Dragane?pa jel pustala tamara spisak do sada?

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: PRIVREDNO PRAVO
« Одговор #33 послато: април 28, 2011, 08:19:48 поподне »
Tamara nije pustala spisak ali je upisivala u indeks 10 poena za vezbe onima koji su bili.

*

kaca88

  • **
  • Поруке: 172
Одг: PRIVREDNO PRAVO
« Одговор #34 послато: април 28, 2011, 08:22:33 поподне »
a vezbe su od 14h? jel tako... a ja cetvrtkom u 14h imam takodje monetarnu vezbe... jedino da se podelim...

*

meli90

  • *
  • Поруке: 39
Одг: PRIVREDNO PRAVO
« Одговор #35 послато: април 28, 2011, 09:40:13 поподне »
imas i od 16h termin :/ a te poene jel upisivala pre kolokvijuma ili posle?

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: PRIVREDNO PRAVO
« Одговор #36 послато: април 28, 2011, 09:42:48 поподне »
Pre kolokvijuma.

*

Marko 90

  • ***
  • Поруке: 222
  • Zivot je samo kap rose na lotosovom cvetu...
Одг: PRIVREDNO PRAVO
« Одговор #37 послато: април 29, 2011, 03:19:50 поподне »
Od kog do kog pitanja je za II kol iz prava ??? Pozz :-)

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: PRIVREDNO PRAVO
« Одговор #38 послато: април 29, 2011, 07:00:59 поподне »
ma znam za te poene,ali sta zamislja,pa na vezbe su isli uglavnom ljudi sa parnim brojevima indexa.....,bas joj je losa logika ;D sta bi meni znacile njene vezbe kada nisam imala test,a i iskreno,po mom misljenju,Dragana je mnogo bolji predavac....,mada je to sada nebitno,ali me Tamara nervira.:D

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: PRIVREDNO PRAVO
« Одговор #39 послато: април 30, 2011, 10:38:08 поподне »
a jel se zna kad ce rezultati iz prava?

*

Aleksandra90

Одг: PRIVREDNO PRAVO
« Одговор #40 послато: мај 05, 2011, 03:25:22 поподне »
a jel se zna kad ce rezultati iz prava?

Danas je Tamara na vežbama rekla da još nije gotovo, tako da će verovatno sutra ili početkom sledeće nedelje. :/

Inače, da li je tačno da II kolokvijum mogu da polažu samo oni koji su se upisali na spisak kod Tamare? Ako je tako, stvarno nije fer, u istom terminu imamo vežbe iz bankarskog menadzmenta, a i uopšteno nije u redu da na osnovu "statistike" sa tog jednog časa ispadne da samo 20ak ljudi može da polaže, a nije pravedno ni prema onima koji redovno dolaze, ali iz nekih razloga baš tada nisu došli, isl.

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: PRIVREDNO PRAVO
« Одговор #41 послато: мај 05, 2011, 04:08:07 поподне »
Pa kazite joj to na vezbama! :) Osecam da je zena neka zesca spodoba :D

*

@marija@

  • *
  • Поруке: 31
Одг: PRIVREDNO PRAVO
« Одговор #42 послато: мај 06, 2011, 12:19:04 пре подне »
Rezultati kolokvijuma u ponedeljak tako je rekla prof danas. Oni koji su polozili prvi i koji dolaze stalno mogu da izadju na kolokvijum odnosno oni koje poznaje (oni koji idu na vezbe znaju o cemu pricam-pisem) i prof Dragana ce drzati kolokvijum kod nje su najverovatnije parni brojevi indeksa, termini za kolokvijum kod obe prof su 17. i 31. maj. Za kolokvijum se uci iz druge knjige do bankarskih poslova. Polaze se usmeno. To je sve za sad sto se zna o drugom kolokvijumu. Nadam se da sam pomogla.

*

Aleksandra90

Одг: PRIVREDNO PRAVO
« Одговор #43 послато: мај 07, 2011, 01:11:17 поподне »
Miljanas ~ mislim da se niko ne usuđuje da to kaže. :D Ne znam kakva je, ja sam čula baš pozitivne komentare, videćemo... :S

@marija@ ~ hvala na informacijama. :)

*

Aleksandra90

Одг: PRIVREDNO PRAVO
« Одговор #44 послато: август 06, 2011, 02:09:25 поподне »
Kolege, da li oni koji imaju polozen I kolokvijum iz privrednog prava (do 29. pitanja, po novim ispitnim pitanjima kojih ima 182), imaju pravo da ispit polazu parcijalno, tj. ostatak do kraja I knjige, ili to pravo vazi samo za one koji nemaju ni jedan polozen kolokvijum?
Hvala unapred na odgovoru! :)