Makroekonomija

· 26 · 12376
*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Makroekonomija
« послато: децембар 02, 2010, 02:35:59 поподне »
Evo tema i za ovaj dragi nam predmet  ::)

Mene zanima sto se tice ovog gradiva vezanog za drugi kolokvijum, npr evo ova prva oblast, makroproizvodna funkcija, jel ove formule treba da se znaju sve napamet?Ili pitaju da se racuna nesto pomocu njih,ili pitaju kako se izvode(ne mogu bas da kazem da se mnogo secam diferencijala i izvodjenja izvoda iz srednje :/)pa ne znam jel ce uopste da mi treba to znanje diferencijala?Ili samo da naucim napamet da znam sta je koja formula itd i to je to...
 vezbe su otkazane za sada, mozda su to sve i presli,,ali ko zna da mi kaze bila bih zahvalna?
Nadam se da ima neko neki savet, bas se izgubih u ovoj maloj paklenoj knjizi :D

Hvala ;)

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Makroekonomija
« Одговор #1 послато: децембар 02, 2010, 03:03:26 поподне »
Evo tema i za ovaj dragi nam predmet  ::)

Mene zanima sto se tice ovog gradiva vezanog za drugi kolokvijum, npr evo ova prva oblast, makroproizvodna funkcija, jel ove formule treba da se znaju sve napamet?Ili pitaju da se racuna nesto pomocu njih,ili pitaju kako se izvode(ne mogu bas da kazem da se mnogo secam diferencijala i izvodjenja izvoda iz srednje :/)pa ne znam jel ce uopste da mi treba to znanje diferencijala?Ili samo da naucim napamet da znam sta je koja formula itd i to je to...
 vezbe su otkazane za sada, mozda su to sve i presli,,ali ko zna da mi kaze bila bih zahvalna?
Nadam se da ima neko neki savet, bas se izgubih u ovoj maloj paklenoj knjizi :D

Hvala ;)

Samo nauci napamet, ne treba nista da se izvodi...Samo ispricas te formule i to je to...e sad da se nauce sve te formule, malo je tesko ali snaci ces se :)

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Makroekonomija
« Одговор #2 послато: децембар 02, 2010, 03:10:17 поподне »
E super hvala! :) Ma naucice se nekako...uh bas je komplikovano...

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Makroekonomija
« Одговор #3 послато: децембар 09, 2010, 06:18:41 поподне »
Samo mala dopuna DRUGI kolokvijum je 29og i 30og decembra, prijavljuje se u narednih 10 dana, i pocece u 12 sati...

*

Deki-M

  • **
  • Поруке: 171
Одг: Makroekonomija
« Одговор #4 послато: септембар 05, 2012, 06:03:23 поподне »
Iz makroekonomije kod Slobodana Cvetanovica za 3 ispitno pitanje sta je najbitnije? Sta postavlja kao podpitanja?

*

Johnny Weissmuller

  • **
  • Поруке: 188
Одг: Makroekonomija
« Одговор #5 послато: септембар 05, 2012, 09:31:54 поподне »
Iz makroekonomije kod Slobodana Cvetanovica za 3 ispitno pitanje sta je najbitnije? Sta postavlja kao podpitanja?
Ma ni ne postavlja bas potpitanja. Uglavnom gledaj sto duze da pricas, nije da ne slusa, ali ako brzo spetljas, zavrsis, on ima utisak da nista nisi kazao, cak i ako mu kazes sustinu. Uglavnom, kod njega sve zavisi od tebe i od raspolozenja, nema pravila, bas je promenljiv. Videces.  ;) Savet, samo se smeskaj, budi prijatan, potvrdjuj sve sto kaze lupi, dobaci i pustice te cak i da kazes samo par recenica.

*

Nigrette Rose

Одг: Makroekonomija
« Одговор #6 послато: септембар 05, 2012, 09:44:40 поподне »
Prof. Cvetanovic je sjajan profesor, tip profesora koji trazi znanje, grafike dobro da znas, ali ume da nagradi za ulozeni trud. Idi na konsultacije, interesuj se za predmet i sigurno ces dobro proci kod njega.

*

ana921

  • *
  • Поруке: 29
Одг: Makroekonomija
« Одговор #7 послато: септембар 14, 2012, 02:56:28 поподне »
Da li moze kod njega na konsultac. da se odg. jedan deo sa ispita?

*

Nigrette Rose

Одг: Makroekonomija
« Одговор #8 послато: септембар 14, 2012, 05:03:41 поподне »
Koliko ja znam, do sada nije moglo. Možda ako su nešto menjali...

*

ana921

  • *
  • Поруке: 29
Одг: Makroekonomija
« Одговор #9 послато: септембар 24, 2012, 06:30:23 поподне »
Kakav je bio prof.Cvetanovic u septembarskom roku? Da li je postavljao dosta pitanja?

*

pedjakl

  • *
  • Поруке: 12
Одг: Makroekonomija
« Одговор #10 послато: септембар 25, 2012, 11:40:44 поподне »
Da li prof. Mladenovic dopusta da se zameni pitanje ?

*

ana921

  • *
  • Поруке: 29
Одг: Makroekonomija
« Одговор #11 послато: септембар 26, 2012, 02:00:09 поподне »
A Cvetanovic?

*

ime xD

  • *
  • Поруке: 51
Одг: Makroekonomija
« Одговор #12 послато: јануар 05, 2013, 12:27:30 пре подне »
Iz makroekonomije kod Slobodana Cvetanovica za 3 ispitno pitanje sta je najbitnije? Sta postavlja kao podpitanja?
Ma ni ne postavlja bas potpitanja. Uglavnom gledaj sto duze da pricas, nije da ne slusa, ali ako brzo spetljas, zavrsis, on ima utisak da nista nisi kazao, cak i ako mu kazes sustinu. Uglavnom, kod njega sve zavisi od tebe i od raspolozenja, nema pravila, bas je promenljiv. Videces.  ;) Savet, samo se smeskaj, budi prijatan, potvrdjuj sve sto kaze lupi, dobaci i pustice te cak i da kazes samo par recenica.

Kol'ko mu dodje to sto duze?  :D  posto se ja tripujem da ucim skoro sve...  >:(

*

herkulesss

  • *
  • Поруке: 6
Одг: Makroekonomija
« Одговор #13 послато: јануар 30, 2013, 02:35:14 пре подне »
Molim vas, da mi kazete ko uzima neparne brojeve iz makroekonomije? :)

*

NexT

  • *
  • Поруке: 77
Одг: Makroekonomija
« Одговор #14 послато: фебруар 03, 2013, 11:46:08 поподне »
Ja sam cula da Igor ispituje neparne, nisam kod njega do sad odgovarala, kako ispituje? :)