MEO - stari program

· 21 · 11564
*

milosh

  • *
  • Поруке: 25
MEO - stari program
« послато: новембар 01, 2010, 02:33:57 поподне »
Jel je neko upucen sto se tice kolokvijuma za nas koji smo sad prvi put upisali 4 god.? Cuo sam da profesor nece da nam organizuje kolokvijume tako da moramo da spremamo ceo ispit...Ajde da se organizujemo  nesto sa saef-om da pokrenemo neku akciju, skupljanje peticije i tako to...

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: MEO - stari program
« Одговор #1 послато: новембар 04, 2010, 01:04:05 поподне »
e kolega ti si bas neinformisan da znas  :)
peticiju smo pisali vec, ali profesor je decidiran sto se toga tice, nece pa nece da da kolokvijum i gotovo  ::)
a profesor iz razvoja, za koji nam je stavljena konsultativna nastava inace, hoce da da kolokvijum bez problema  :D
spremaj ti razvoj bolje, a za meo ce se namucimo. ma, na kraju krajeva, nije kvantna fizika ni bozije slovo - da se nauciti   ;)

*

milosh

  • *
  • Поруке: 25
Одг: MEO - stari program
« Одговор #2 послато: новембар 05, 2010, 08:41:59 поподне »
sta treba da se nauci iz razvoja, odnosno koja ispitna pitanja.....moram sad da idem i to da prijavim :)

*

milosh

  • *
  • Поруке: 25
Одг: MEO - stari program
« Одговор #3 послато: новембар 05, 2010, 08:48:38 поподне »
jel znas mozda dal ima  i neki kolokvijum iz 3 god na koj moze da izadjemo??? i jel je tacan naziv ispita  TEORIJA PRIVREDNOG RAZVOJA?? :)

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: MEO - stari program
« Одговор #4 послато: новембар 07, 2010, 11:30:45 поподне »
sta treba da se nauci iz razvoja, odnosno koja ispitna pitanja.....moram sad da idem i to da prijavim :)
iz razvoja se uci prvih 5glava za kolokvijum, to ti je 152 strane, izdanje 2oo5. ispitna pitanja nema, nego su u knjizi iza lekcija. ja cu ih otkucam sutra, prekosutra da ih imam na jednom mestu, pa ti mogu posaljem na mail if you like ;)
jeste ti tacan naziv, ja sam se zeznula pa sam napisala teorija i politika privrednog razvoja :)
anyway, za trecu godinu znam da se valjda moze izadje na poslovne finansije u sledecem semestru, a iz planiranja moze pod uslovom da se ide na sve vezbe i na sva predavanja. za industriju ti kolokvijum ne vredi ic jer opet ta pitanja polazes na ispitu, nista ti ne smanjuju, sem sto profesor gleda ko je bio na kolokvijumu ako hoces visoku ocenu. iz organizacije nije htela da da kolokvijum ni prosle godine, tako da ove nece sigurno, a za operacije ne znam...

*

MARIYA ´88.

  • **
  • Поруке: 162
Одг: MEO - stari program
« Одговор #5 послато: новембар 07, 2010, 11:35:40 поподне »
Morticia rece prof. iz industrije da ce kolokvijum ove godine biti oslobadjajuceg karaktera... I prosle godine je tako bilo samo sto je uoci kolokvijuma pustena "buva" da ce svo gradivo ponovo da se polaze... Mnogi su odustali... Nazalost, gradivo koje je kolokvijum obuhvatao priznato je na ispitu... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: MEO - stari program
« Одговор #6 послато: новембар 07, 2010, 11:43:25 поподне »
pa to kako im padne kad ocigledno, ranijih godina nije bilo tako...
u svakom slucaju, industrija je lagana nauka, bolje da radim i ucim ove smorne predmete  ;)
hvala na obavestenju in any case  :D

*

MARIYA ´88.

  • **
  • Поруке: 162
Одг: MEO - stari program
« Одговор #7 послато: новембар 08, 2010, 12:12:26 пре подне »
Taman posla nema na cemuuuuuuu.... ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

*

milosh

  • *
  • Поруке: 25
Одг: MEO - stari program
« Одговор #8 послато: новембар 09, 2010, 04:18:25 поподне »
hvala puno....pitanja ne moras da mi saljes imam i ja :))
sad mi  ostaje samo da prijavim kolokvijume :)

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: MEO - stari program
« Одговор #9 послато: новембар 10, 2010, 05:22:44 поподне »
hvala puno....pitanja ne moras da mi saljes imam i ja :))
sad mi  ostaje samo da prijavim kolokvijume :)
kako bre nisi prijavio kolokvijume do sad? bila prijava 1-3eg nov

*

vekilence

  • *
  • Поруке: 26
Одг: MEO - stari program
« Одговор #10 послато: новембар 10, 2010, 05:56:37 поподне »
sta treba da se nauci iz razvoja, odnosno koja ispitna pitanja.....moram sad da idem i to da prijavim :)
"iz razvoja se uci prvih 5glava za kolokvijum, to ti je 152 strane, izdanje 2oo5. ispitna pitanja nema, nego su u knjizi iza lekcija. ja cu ih otkucam sutra, prekosutra da ih imam na jednom mestu, pa ti mogu posaljem na mail if you like ;)
jeste ti tacan naziv, ja sam se zeznula pa sam napisala teorija i politika privrednog razvoja :)"

JEsi li sigurna da ne trebaju i modeli??
Onda se profesor i ja nismo juče razumeli. Kad sam otišla na konsultacije on mi je rekao: " I modeli ali ne višedimenzionalni"  On je sutra na faxu od 12-14. Ako neko može neka ide pa neka javi, jer oni modeli su očajni!!!


*

vekilence

  • *
  • Поруке: 26
Одг: MEO - stari program
« Одговор #11 послато: новембар 10, 2010, 06:01:16 поподне »
JEsi li sigurna MORTICIA da ne trebaju i modeli IZ RAZVOJA??
Onda se profesor i ja nismo juče razumeli. Kad sam otišla na konsultacije on mi je rekao: " I modeli ali ne višedimenzionalni"  On je sutra na faxu od 12-14. Ako neko može neka ide pa neka javi, jer oni modeli su očajni!!!

*

milosh

  • *
  • Поруке: 25
Одг: MEO - stari program
« Одговор #12 послато: новембар 11, 2010, 01:12:47 пре подне »
PA JBG JOS NISAM :)

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: MEO - stari program
« Одговор #13 послато: новембар 11, 2010, 01:25:11 поподне »
JEsi li sigurna MORTICIA da ne trebaju i modeli IZ RAZVOJA??
Onda se profesor i ja nismo juče razumeli. Kad sam otišla na konsultacije on mi je rekao: " I modeli ali ne višedimenzionalni"  On je sutra na faxu od 12-14. Ako neko može neka ide pa neka javi, jer oni modeli su očajni!!!


e, bila sam kod njega na konsultacije i rekao je prvih 5glava, 1oo% sam sigurna, otisli smo bas dosta i svima je tako rekao.
i reko da ne zna da li ce biti pismeno ili usmeno i onda nas je za datum poslao kod prodekana jer je on treci profesor na tom predmetu, a prodekan nam je rekao da ce raspored kolokvijuma da izadje do 1o-og, sto je bilo juce...

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: MEO - stari program
« Одговор #14 послато: новембар 11, 2010, 01:27:11 поподне »
PA JBG JOS NISAM :)
neodgovoran si kolega :)
aj pa vidi da l' izaso raspored kolokvijuma, tj. vidi za ono sto nas interesuje - razvoj ;)