Stari program-uslov za budzet!!!!

· 21 · 9565
*

rackko1986

  • *
  • Поруке: 19
Stari program-uslov za budzet!!!!
« послато: октобар 12, 2010, 08:45:08 пре подне »
Vidoh na sajtu naseg faksa,da cetvrtu mogu upisati na budzet svi oni koji su obnovili najvise dve razlicite godine,i imaju statutarni uslov..e a sta sa onima koji su obnovili dva puta istu godinu i nijednu drugu vise?ja sam recimo 2 puta obnavljao drugu godinu i to je to..tu ipak isounjavam ovaj uslov da nisam obnavljao najvise 2 razlicite godine..ALI na evidenciji i dalje ne znaju gde da me svrstaju 8)...sta vi mislite?

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Stari program-uslov za budzet!!!!
« Одговор #1 послато: октобар 14, 2010, 02:34:26 поподне »
ako si bio na budzetu i izgubio ga dvaput obnovivsi istu godinu, ne mozes da se vratis na budzet

*

rackko1986

  • *
  • Поруке: 19
Одг: Stari program-uslov za budzet!!!!
« Одговор #2 послато: октобар 14, 2010, 04:47:38 поподне »
a ono obavestenje sto su izbacili za koga vazi?

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Stari program-uslov za budzet!!!!
« Одговор #3 послато: октобар 17, 2010, 06:13:04 поподне »
ne znam, i ja sam obnovila 2u godinu dvaput i izgubila budzet tako. po tome sto pise ispunjavam, ali mislim da ako si bio na budzetu i izgubio ga, ne mozes da se vratis na budzet, bar su meni tako rekli...

*

@marija@

  • *
  • Поруке: 31
Одг: Stari program-uslov za budzet!!!!
« Одговор #4 послато: октобар 18, 2010, 10:02:00 поподне »
i meni su tako rekli. ja sam obnovila drugu a za trecu sam uhvatila uslov u oktobru 2 i tad su me svrstali u samofinansirajuce i dandanas ne znam kako jer kad sam pitala za ono sto placamo obnovu da bi izasli u okt2 rekli su mi da se to ne racuna kao obnova a onda mi racunali
sad mi rekli da treba da platim hiljadu din za seminarski rad iako sam po starom i ne smem vise da se pojavim na salter ko zna sta jos treba da platim

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Stari program-uslov za budzet!!!!
« Одговор #5 послато: октобар 20, 2010, 04:29:20 поподне »
ma tebe su nesto zeznuli tad, trebalo je regularno da nastavis, samo parice da ti ne vrate...

e, ja ni nemam seminarski covece!  :o
valjda nece prave problem... kad je bezuslovna vec...

*

milosh

  • *
  • Поруке: 25
Одг: Stari program-uslov za budzet!!!!
« Одговор #6 послато: октобар 21, 2010, 02:03:26 поподне »
ej i ja sam isti slucaj kao ti...nikad nisam bio na budzet a 2 puta sam obnavljao godinu 2gu, upisao 1 put trecu i u roku uhvatio uslov za cetvrtu....predao sam molbu da  me prebacena budzet ali mi jos nisu odgovorili....bio sam kod prodekana za nastavu i on mi reko da nemam uslova da me prebace na budzet zato sto sam 2 puta obnovio drugu...ja na tome nema sanse da se zadrzim ima da se bunim do ustavnog suda....pokazao mi prodekan neki tamo pravilnik gde to kao pisea ustvari ne pise to nego p[ise da oni koji su na budzet ako 2 puta obove godinu gube status...ako hoces ajde da se organizujemo  da sse to malo bolje raspitamo i da vidimo sta moze da napravimo

*

rackko1986

  • *
  • Поруке: 19
Одг: Stari program-uslov za budzet!!!!
« Одговор #7 послато: октобар 21, 2010, 03:00:05 поподне »
pa ja sam kolega tako bio na budzeta,pa sam dva puta obnovio drugu godinu..znaci nemam sanse?  :(..malera...pa ako se nadje neka rupa u zakonu na koju bih mogao da se vadim,mogli bi a se organizujemo da probamo nesto..sutra ce biti molbe resene..bar su mi tako rekli na evidenciji..a da i rekli su mi da u startu racunamo da su sve molbe odbijene,ali ce ipak reda radi ici kod dekana na razmatranje...pozz

*

milosh

  • *
  • Поруке: 25
Одг: Stari program-uslov za budzet!!!!
« Одговор #8 послато: октобар 21, 2010, 03:53:52 поподне »
onda ja ima da se organizujem sa samim sobom :)...mene mora da prebace na budzet pa da su jos toliki

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Stari program-uslov za budzet!!!!
« Одговор #9 послато: октобар 22, 2010, 02:46:05 поподне »
ljudi, meni je rečeno da ako si na budžetu i izgubiš ga tako što dvaput obnoviš istu godinu, nema šanse da se vratiš na budžet. tako je oduvek bilo... nema ti ni ustavni sud pomogne...
ja sam prvo upala na budžet, normalno, a onda me nešto zamrzelo i dve godine nisam bila dala ispit nijedan, pa su mi pripretili kući i tako dado 4,5 ispita prošlog septembra. raspitivala sam se ja vezano za prelazak na budžet, ali ne može nikako...
eEe... kad se ne uči na vreme - tako ti je...

*

milosh

  • *
  • Поруке: 25
Одг: Stari program-uslov za budzet!!!!
« Одговор #10 послато: октобар 22, 2010, 07:42:55 поподне »
ti be MOrticia :) na saef-forumu (tamo sam plastikman)  me teras da castim sto sam preso na budzet, pa bi ti bolje bilo da me podrzavas :) .... procitaj bolje sta sam napisao pre....i ja znam za to da kad si budzet i kad 2puta obnovis godinu gubis status i nikad nemas pravo da se vratis a ja NIKAD NISAM BIO NA BUDZET i najveca je  fora sto su meni unazad 2 godine davali lazne informacije da moogu da predjem na budzet a sad ispada da ne mogu...da sam to odma znao mozda bi preso negde drugde, 100% ne bi nastavio da studiram ekonomiju...ko ce da odgovara za to sad??? jel ce da mi vrate pare sto sam im davao zadnje 2god mozda??? taako da od ponedeljka  moram ja da idem u nove pohode :)

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Stari program-uslov za budzet!!!!
« Одговор #11 послато: октобар 24, 2010, 02:04:28 поподне »
u pa ti bre onda mozes da predjes na budzet ako nisi bio na isti, 1oo% bre
idi buni se, mora ti uvaze

e, ima se smejem kad ispadne da te znam, a mislim da te znam  :D

*

milosh

  • *
  • Поруке: 25
Одг: Stari program-uslov za budzet!!!!
« Одговор #12 послато: октобар 24, 2010, 10:01:33 поподне »
od ponedeljka idem  lepo od jednog prof do drugog pa da uzmem statut faxa pa da vidim sta mogu......pa cim studiramo isti fax 100% se znamo iz vidjenja a za licno ne znam :)

*

milosh

  • *
  • Поруке: 25
Одг: Stari program-uslov za budzet!!!!
« Одговор #13 послато: октобар 25, 2010, 04:56:43 поподне »
ladno me iskasirali svi na faxu......jedva sam uspeo da izvucem kopiju statuta fakulteta  i za to sam morao molbu da napisem....prodekan za nastavu mi ladno reko da ih tuzim pa za jedno 2-3 god kad se to zavrsi da nasstavim studije  >:( .....ostala mi je jos jedna solucija a ako to ne uspeo moracu i ja da platim :(

*

rackko1986

  • *
  • Поруке: 19
Одг: Stari program-uslov za budzet!!!!
« Одговор #14 послато: октобар 25, 2010, 05:12:17 поподне »
nema nista od toga drugar,sve su odbili,puno ljudi je predalo molbu,i ja izmedjuostalog,i sve su odbili...jbg