Uslov za trecu godinu

· 6 · 4196
*

jjjjj****

  • *
  • Поруке: 5
Uslov za trecu godinu
« послато: октобар 09, 2010, 02:36:43 поподне »
Pomozite........
2009/2010  školske godine po drugi put sam upisala drugu godinu, i imam 30 ESPB bodova ali mi je ostao jedan ispit iz prve godine , da li mogu da upisem trecu godinu ili cu morati po treci put da upisujem drugu????
Hvala unapred!!!

« Последња измена: октобар 09, 2010, 02:40:45 поподне jjjjj**** »

*

navircom287

  • *
  • Поруке: 48
Одг: Uslov za trecu godinu
« Одговор #1 послато: октобар 10, 2010, 05:17:24 поподне »
Da li je moguce da ste zaboravili na one koji su DRUGI PUT obnovili DRUGU godinu i koji su morali 2009. u oktobru prosle godine da predju na bolonju? Time su bili u obavezi da poloze DIFERENCIJALNE ispite koji su im ostali iz prve godine. Sada se verovatno ti ispiti ne racunaju,jer tamo pise "cela prva godina i 30 ESP iz druge za dve godine studija"..nevezano sto su polozili i vise ali su im ispiti difuzirani(rastureni) po godinama studija. Neki od njih imaju i vise od 15 ispita a ne mogu da upisu TRECU godinu (dok ste nekima dozvolili da sa 13 ispita upisu CETVRTU godinu.) Nepravedno je stvarno!
 
  Trazimo da nam priznate DIFERENCIJALNE ispite u tih 30 ESP kao celokupno zalaganje i rad nas podcinjenih koji su osudjeni da vecito obnavljaju godinu i time finansiraju ovaj fakultet. Postavite neko obavestenje,ukaz na fakultetu(iako je sednica prosla,vi to mozete ako hocete). Tvrdimo da smo mogli da osvojimo i vise od 30 ESP za dve godine studija da nismo bili primorani da predjemo na Bolonju(cak 60 ESP).Nase prosecne ocene su visoke,takodje imajte to u vidu.
                                                                                       Srdacan pozdrav!

*

MN

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Uslov za trecu godinu
« Одговор #2 послато: октобар 10, 2010, 09:35:05 поподне »
Da li je moguce da ste zaboravili na one koji su DRUGI PUT obnovili DRUGU godinu i koji su morali 2009. u oktobru prosle godine da predju na bolonju? Time su bili u obavezi da poloze DIFERENCIJALNE ispite koji su im ostali iz prve godine. Sada se verovatno ti ispiti ne racunaju,jer tamo pise "cela prva godina i 30 ESP iz druge za dve godine studija"..nevezano sto su polozili i vise ali su im ispiti difuzirani(rastureni) po godinama studija. Neki od njih imaju i vise od 15 ispita a ne mogu da upisu TRECU godinu (dok ste nekima dozvolili da sa 13 ispita upisu CETVRTU godinu.) Nepravedno je stvarno!
 
  Trazimo da nam priznate DIFERENCIJALNE ispite u tih 30 ESP kao celokupno zalaganje i rad nas podcinjenih koji su osudjeni da vecito obnavljaju godinu i time finansiraju ovaj fakultet. Postavite neko obavestenje,ukaz na fakultetu(iako je sednica prosla,vi to mozete ako hocete). Tvrdimo da smo mogli da osvojimo i vise od 30 ESP za dve godine studija da nismo bili primorani da predjemo na Bolonju(cak 60 ESP).Nase prosecne ocene su visoke,takodje imajte to u vidu.
                                                                                       Srdacan pozdrav!


I ja sam u istoj situaciji. Tezak udarac! :(

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Uslov za trecu godinu
« Одговор #3 послато: октобар 15, 2010, 07:18:25 пре подне »
Самофинасирајући студенти који су у школској 2009/2010. години по други пут уписали другу годину студијског програма, за упис треће године студија морају да остваре најмање 30 ЕСП бодова из друге године студијског програма и имају положене све испите из прве године студијског програма.

*

MN

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Uslov za trecu godinu
« Одговор #4 послато: октобар 16, 2010, 10:27:42 поподне »
Самофинасирајући студенти који су у школској 2009/2010. години по други пут уписали другу годину студијског програма, за упис треће године студија морају да остваре најмање 30 ЕСП бодова из друге године студијског програма и имају положене све испите из прве године студијског програма.

Mi ovde konkretno pitamo da nam priznate razliku u ispitima koju smo polagali prelaskom na bolonju u 30 ESP.

*

squirrel

  • *****
  • Поруке: 946
Одг: Uslov za trecu godinu
« Одговор #5 послато: октобар 19, 2010, 07:14:33 пре подне »
Наравно да ће вам се сви признати испити из друге године студија рачунати у тих 30 ЕСПБ.