Pitanja i odgovori

· 1612 · 393399
*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #300 послато: октобар 04, 2010, 07:47:28 поподне »
ma da...ni ja ne verujem da cemo ove nedelje nesto mnogo da imamo...:)

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #301 послато: октобар 04, 2010, 09:29:05 поподне »
Jel zna neko da li ce se odrzati sutra vezbe iz regionalne geografije?

*

Coka08

  • *
  • Поруке: 82
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #302 послато: октобар 05, 2010, 06:47:31 поподне »
Imam 6 ispita i 2seminarska...ukoliko ne bude oktobar 2 i ona mogucnos da se da prva rata i polozi ispit i da ostanem na budzetu da li bih na neki nacin mogla da dobijem ta 2 boda sto mi fale? Cula sam da je nesto tako moglo pre?:)

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #303 послато: октобар 05, 2010, 08:10:15 поподне »
Pre je moglo tako, ali ove godine ukoliko bude mesta mozda spuste listu za budzet na 46 bodova.

*

Sundjer Bob

  • **
  • Поруке: 113
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #304 послато: октобар 07, 2010, 02:02:54 поподне »
Je l' bi mogao neko ko je isao na predavanja, ako ima takvih :),da mi kaze nesto o predmetima u II godini?
Kad su kolokvijumi, da li su predavanja obavezna, kako vam se cine profesori...
Ja sam medjunarodni menadzment, ali mozda i jos neki smerovi imaju iste predmete:
-osnovi organizacije
-medjunarodna ekonomija
-marketing
-regionalna geografija
-engleski

Nadam se da ce mi neko odgovoriti...  ;)

*

BogY91

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #305 послато: октобар 07, 2010, 11:59:01 поподне »
Pozdrav kolege. Da li neko zna nesto o sledecoj nedelji. Danas su nam na predavanju finansijskog racunovodstva rekli da se sledece nedelje obelezava 50 godina fakulteta i da necemo imati predavanja i vezbe te nedelje. E sad, da li je profesor mislio samo na taj predmet ili na sve??????

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #306 послато: октобар 08, 2010, 03:08:53 поподне »
ODOBREN JE OKTOBAR 2 ALI NIJE USLOVNI,NI ZA SAMOFINANSIRAJUC STUDENTE NI ZA BUZDET... :(((

*

Aleksandra90

Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #307 послато: октобар 08, 2010, 05:23:42 поподне »
~ Sundjer Bob - mogu da kažem samo za engleski, jer druge predmete od navedenih nemam na mom smeru. Nije loša nova profesorka, jako je mlada i prijatna, mada su mnogi komentarisali da je stroga, ko zna. Problem je što ima mnogo studenata na engleskom, a na drugim jezicima malo, pa je i sama profesorka rekla da se oni koji nemaju dobru osnovu prebace na neki drugi jezik. Danas smo jedva svi stali u salu 1. :P Što se kolokvijuma tiče, svi su u toj 8. kolokvijalnoj nedelji, pa i engleski. Uslov da izađeš na drugi je da položiš prvi kolikvijum, inače se polaže ceo ispit, bez ikakvih olakšica, i to je jedino što mi se ne sviđa, ostalo je ok. Nadam se da sam malo pomogla. :)

~ BogY91 - nisam upućena u to obeležavanje 50 godina fakulteta, ali nema šanse da se ne održavaju predavanja cele nedelje. Od ponedeljka je upis i ostale formalnosti koje moraju da se odrade do kraja nedelje, tako da će se sigurno raditi. Možda i grešim, ali da je tako, obavestili bi nas već o tome, valjda. :S

*

Sundjer Bob

  • **
  • Поруке: 113
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #308 послато: октобар 08, 2010, 05:39:47 поподне »
@ Aleksandra90: Hvala ti puno! :) Je l' rekla nesto vezano za prisustvo na predavanjima?

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #309 послато: октобар 08, 2010, 05:58:47 поподне »
Ne mora da se prisustvuje predavanjima! Ali nije bas tacno da ne trazi mnogo! Ja se razmisljam da ne idem uopste na engleski iako ga znam super...Da se ja onoliko mucim za dva poena...ma ajde.

*

Aleksandra90

Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #310 послато: октобар 08, 2010, 06:14:05 поподне »
Nema na čemu, Sundjer Bob. :)
Ja ostajem pri engleskom do kraja, a u to da li traži mnogo ili ne, neću da ulazim. Svi traže znanje, da se ne lažemo. Na kraju, videćemo...

*

marre90

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #311 послато: октобар 08, 2010, 06:42:23 поподне »
Kolege, zna li neko da mi pojasni neke stvari u vezi prelaska na budzet. Naime, treba da upisem drugu godinu a u prvoj sam sakupio 46 espb. Inace, u prvoj godini sam bio samofinansirajuci, pa me zanima, postoje li teoretske sanse za prelazak na finansiranje iz budzeta za mene i kolege u istoj situaciji???

*

disturbed1

  • *
  • Поруке: 70
    • Facebook
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #312 послато: октобар 08, 2010, 06:43:26 поподне »
Postoje teoretske.;D

*

Marko 90

  • ***
  • Поруке: 222
  • Zivot je samo kap rose na lotosovom cvetu...
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #313 послато: октобар 08, 2010, 07:12:44 поподне »
@ Aleksandra90

Aleks srecno ti bilo sa engleskim kod Baste i to u svakom smislu :-D trebace ti.... Ruski zakon !!!

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #314 послато: октобар 08, 2010, 07:21:57 поподне »
Kolege, zna li neko da mi pojasni neke stvari u vezi prelaska na budzet. Naime, treba da upisem drugu godinu a u prvoj sam sakupio 46 espb. Inace, u prvoj godini sam bio samofinansirajuci, pa me zanima, postoje li teoretske sanse za prelazak na finansiranje iz budzeta za mene i kolege u istoj situaciji???

Pa na sajtu SAEF-a su napisali da nezvanicno postoje sanse da svi sa 46 i vise bodova upadnu na budzet...a lista izlazi u ponedeljak ili utorak, pa cemo videti :)