Pitanja i odgovori

· 1612 · 393949
*

kaca88

  • **
  • Поруке: 172
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #285 послато: септембар 29, 2010, 08:41:31 поподне »
Da li neko zna da mi kaze dali postoji i najmanja sansa da se nesto promeni sa uslovom ja imam 4 ispita, pismeni deo iz statistike i 2 seminarska, da tako upisem drugu godinu???

*

Aleksandra90

Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #286 послато: септембар 29, 2010, 11:37:00 поподне »
Mislim da ima ako se SAEF izbori za oktobar II... videćemo koliko će ovaj protest da nam pomogne, jer je prošle godine uslov za upis godine mogao da se hvata i oktobra II.
A i da ne može, zašto ne pokušaš da napišeš molbu dekanici, ipak ti je ostalo samo još pola, tj. usmeni za uslov. Možda ipak ima šanse. ;)

*

kaca88

  • **
  • Поруке: 172
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #287 послато: септембар 30, 2010, 07:54:05 пре подне »
hvala ti stvarno, ja sam bila pitala na evidenciju i oni kao rekli nemoze... Znas nebih se nervirala da mi fale 2,3 ispita ali  ovo je samo usmeni deo... MISLIM STVARNO BEZVEZE PO MENI... :(

*

*marko*

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #288 послато: септембар 30, 2010, 03:44:26 поподне »
ljudi moji da li je informacija koja kaze da "ko drugi put obnovi istu godinu ne moze da nastavi sa studiranjem" istinita. Ja sam recimo dovoljno lenj i glup bio da sam pred jos jednim obnavljanjem iste godine ali ne planiram da batalim fax pa da li moze neko da potvrdi ili demantuje ovu information. Fala unapred...

*

anci90

  • ***
  • Поруке: 287
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #289 послато: септембар 30, 2010, 05:07:20 поподне »
Ima li spiska za usmeni deo iz statistike?!Ili je ispit kada je i napisano u rasporedu?! ???

*

Aleksandra90

Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #290 послато: септембар 30, 2010, 05:21:05 поподне »
@ Nema na čemu, kaca88. :) Znam kako ti je, baš zato što ti tako malo fali, e zato nemoj da slušaš njih, nego pokušaj da napišeš zahtev dekanu, smisli nešto, kao, nisi mogla da stigneš usmeni... i onako nemaš šta da izgubiš. ;)

@ *marko*, ne verujem da neko ko 2. put obnovi godinu gubi pravo na studiranje, nema nikakvog smisla i zvuči kao totalna budalaština.
E, sada, ipak proveri u dekanatu da budeš siguran, ali ponovo, mislim da je neka dezinformacija.

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #291 послато: септембар 30, 2010, 05:51:43 поподне »
I ja sam cula za to da ko dvaput istu godinu obnovi, gubi pravo na studiranje..ali sam je cula od drugih studenata, nije proverena informacija...najbolje ti je da pitas prodekana za studentska pitanja, on sigurno zna o cemu se radi...

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #292 послато: септембар 30, 2010, 06:27:55 поподне »
Nema spiska za statistiku, ja sam bila na faxu i nisu nista izbacili, sigurno je onda u 8 u sali 2 kako pise na rasporedu.

*

anci90

  • ***
  • Поруке: 287
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #293 послато: септембар 30, 2010, 06:35:57 поподне »
Pa verovatno!Ja sam juce bila,i nigde nije bilo spiska,poslala sam Vinku mail,ali nije odgovorio!Tako da je verovatno u sali 2!Mada ne znam da li ce tamo i Vera i Vinko da ispituju ili ce nas podeliti?! :)

*

anci90

  • ***
  • Поруке: 287
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #294 послато: септембар 30, 2010, 06:38:35 поподне »
Ispit pocinje sutra (petak 1. oktobar) u 8 sati.
Ukoliko ste polozili pismeni deo ispita preko kolokvijuma ili u nekom od
prethodnih rokova, a ispit ste prijavili u ovom roku, onda ste na spisku
koji je izasao jos 21. septembra kada je bio zakazan pismeni deo ispita.
Dakle, ukoliko ste prijavili ispit Vi ste na spisku i cekajte sutra da
budete prozvani. Ukoliko Vas nema na tom spisku onda morate to da
razresite sa Studentskom sluzbom. Profesroka Vera ima podatke o
rezultatima sa Vaseg pismenog ispita (ili kolokvijuma) kao i podatke o
eventualno polozenom delu usmenog ispita.

Ovo mi je sada stiglo na mail-u od prof.Vinka! ;)

*

Marina

  • *
  • Поруке: 20
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #295 послато: септембар 30, 2010, 08:57:45 поподне »
ljudi moji da li je informacija koja kaze da "ko drugi put obnovi istu godinu ne moze da nastavi sa studiranjem" istinita. Ja sam recimo dovoljno lenj i glup bio da sam pred jos jednim obnavljanjem iste godine ali ne planiram da batalim fax pa da li moze neko da potvrdi ili demantuje ovu information. Fala unapred...
  E,ja sam bas pitala i meni su rekli da moze da se obnovi godina koliko puta hoces ali samo kao samofinasirajuci student. :)

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #296 послато: октобар 04, 2010, 01:14:48 поподне »
Kada se biraju izborni predmeti,pre upisa ili na upisu?
a da,i kako je bilo na predavanjima,je l' imamo vezbe vec od ove nedelje,ili se odlazu za sledecu?  ;D

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #297 послато: октобар 04, 2010, 04:58:53 поподне »
meni je logicno da se odlazu, sta da vezbamo kad je malo predavano :D

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #298 послато: октобар 04, 2010, 05:37:26 поподне »
Kada se biraju izborni predmeti,pre upisa ili na upisu?
a da,i kako je bilo na predavanjima,je l' imamo vezbe vec od ove nedelje,ili se odlazu za sledecu?  ;D

Izborni predmeti se biraju od ponedeljka, tako su na evidenciji rekli..ja pretpostavljam da je prilikom upisa. Na predavanjima je bilo, kao i obicno dosadno. Veceras nismo imali vezbe iz finansijskih trzista i mikroekonomije, odlazu se za sledecu nedelju, a za ostale predmete ne znam, to svaki prof. posebno odlucuje.

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #299 послато: октобар 04, 2010, 07:43:32 поподне »
heheh,klasika,znaci nisam mnogo propustila....,pa i ja ne verujem da odmah imamo vezbe,bar je tako bilo prosle godine....,secam se kako su nas i makroekonomije maltretirali,ko zna kada smo poceli sa vezbama... :@