Pitanja i odgovori

· 1612 · 393375
*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #270 послато: септембар 24, 2010, 10:07:56 пре подне »
Pa stvarno preteraste ga s teorijama zavere :D Kompjuter pravi listu kao i na prijemnom sto je bilo, samo sto ovde unapred znate na cemu ste, na broj poena dodajte prosek ocena pomnozen sa 1.5 i to je to, nastaje lista, najbolji ce upasti na budzet oni drugi ce morati vise da se potrude naredne godine.

e a sto se mnozi sa 1,5?

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #271 послато: септембар 24, 2010, 11:32:23 пре подне »
Pa tako sam procitao u novinama a i bilo je na dnevniku. Zato sto se sad i prosek racuna zajedno sa bodovima. A ako se bas desi da neko i tad ima isti broj poena onda se gleda tempo studiranja.

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #272 послато: септембар 25, 2010, 07:22:23 поподне »
jel moze da mi kaze neko kako ispituje vinko? ako je polagao kod njega statistiku?

*

Andjela

  • *
  • Поруке: 22
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #273 послато: септембар 25, 2010, 10:29:30 поподне »
Da li neko zna da li se pri upisu u IIgod.placa nesto ako si bio na samofin.i opet imas uslov za samof....????

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #274 послато: септембар 26, 2010, 11:52:57 пре подне »
trebalo bi kao i za prvu, ako se upisujes na samofinansiranje daje se pri upisu 20000 din, a ostalo na rate, al to najbolje da pitas one na evidenciji.

*

Nevena

  • *
  • Поруке: 56
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #275 послато: септембар 26, 2010, 01:58:42 поподне »
Kolege, spekulise li se o oktobru II za studente po starom koji " hvataju " uslov za IV?  ::)

*

okica

  • *
  • Поруке: 24
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #276 послато: септембар 26, 2010, 04:03:08 поподне »
to ce se verovatno znati oko 5. i 6. oktobra , kada se zavrsi ovaj rok, tako sam cula.

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #277 послато: септембар 27, 2010, 10:27:06 пре подне »
Sta nam sve od dokumenata treba za upis naredne godine za samofinansirajuce studente?

*

dddddddddd

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #278 послато: септембар 27, 2010, 10:54:28 пре подне »
pa aj da vidim da ne bude, em su nas zajebali sa onim glupostima - do 2011 morate da diplomirate po starom prograu inace gubite status studenta, imacete samo subotom predavanja nista necete nauciti.... A SADA DO 2013. I PREDAVANAJ KOLIKO HOCES....
a mi presli na novi i time umesto  da cistimo jednim ispitom mi cistimo diferencijalnih 4 ili 5 ispita plus potrebni bodovi iz tekuce godine za jedno obicno najobicnije SAMOFINANSIRANJE.
pritom oni odlucuju o uslovima na dan isteka roka za prijavu ispita za oktobar, i 3 dana pred rok!
umesto kao sto je svuda u SVETU, da sednu novembra i odluce za tekucu godinu..kako bismo se mi kao ljudi organizovali...
platis skolarinu...u koju  su "ukljucene" i knjige, odes po knjigu ONI NEMAJU.
zakasnis minut da uplatis ratu oni te kasiraju sa ispita...

ODLICNO...
ako ne bude onda sve govori o njima :)

*

anci90

  • ***
  • Поруке: 287
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #279 послато: септембар 27, 2010, 11:48:43 пре подне »
Kolege,da li je neko od Vas odgovarao kod Vere iz statistike?!Kakva je?!Je l' je bolje da se odgovara iz delova ili sve od jednom?! ???

*

*milos*

  • *
  • Поруке: 30
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #280 послато: септембар 27, 2010, 12:36:27 поподне »
Jel neko polagao perfomanse kod Bojana? Kako ispituje?

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #281 послато: септембар 27, 2010, 03:32:39 поподне »
Kolege,da li je neko od Vas odgovarao kod Vere iz statistike?!Kakva je?!Je l' je bolje da se odgovara iz delova ili sve od jednom?! ???
Nemam dobro iskustvo sa njom, hoce da zakine za ocenu bez razloga.Mislim da to zavisi od njenog raspolozenja.

*

anci90

  • ***
  • Поруке: 287
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #282 послато: септембар 27, 2010, 05:56:18 поподне »
Ma to sam i ja cula,da je mnooogo skrta na ocenama!Ali da li je bolje da kod nje odgovaram prvo jedan,pa onda drugi deo ili bi bilo bolje da odgovaram sve od jednom?!I zanima me do kog je tacno pitanja taj prvi deo gradiva?!Da bar njega obnovim kako treba... :)

*

vucka

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #283 послато: септембар 28, 2010, 01:28:34 поподне »
Poštovane koleginice i kolege,

S obzirom na veliki broj dezinformacija koje se ovih dana mogu pročitati na forumu našeg sajta ili čuti, obaveštavamo studente da su jedine tačne informacije one koje se objave na naslovnoj stranici našeg sajta. Na svim zahtevima studenata, vezanim kako za novi tako i za stari program, se svakoga dana intezivno radi, ali će se o svim pitanjima (uslov za upis četvrte godine po starom programu, oktobar 2, smanjene uslova za bolonce...) odlučivati posle poslednjeg regularnog roka odnosno posle oktobarskog roka kao što je svake godine i bilo (primera radi, prošle godine se o svim pitanjima odlučivalo 6. i 7. oktobra).

Molimo studente da se skoncentrišu na tekući ispitni rok koji traje još 12 dana, kako bi naši zahtevi posle oktobarskog roka imali veću tezinu i kako bi jedinstveno istupili za naše zahteve.
Ono što nam je u ovom trenutku i u narednom periodu potrebno je jedinstvo i zajednički rad na ostvarenju zajedničkih ciljeva. Možda nam i sada kao i marta meseca, kada smo skupljali potpise za smanjivanje uslova sa 54 na 48 ESPB na nivou cele zemlje i na kraju uspeli u tome, bude bila potrebna vaša pomoć i tome ćemo vas blagovremeno obavestiti. Naši zahtevi su jaki samo ako iza njih stoji veliki broj studenata.

Vas SAEF

*

Trezni alkos

  • *
  • Поруке: 36
  • класичан кретен
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #284 послато: септембар 28, 2010, 03:24:51 поподне »
До када треба пријавити обнову прве?