Pitanja i odgovori

· 1612 · 393468
*

Sundjer Bob

  • **
  • Поруке: 113
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #255 послато: септембар 23, 2010, 01:12:21 поподне »
Ja sam cuo da pocinju 4og.
Ispiti traju do 5.-og, upis mora da je od 6.-og pa jos nekoliko dana... Kako predavanja pocinju tako rano? :D
Prave raspored,a ne znaju koliko ljudi ce da upise narednu godinu? A i kako ce da znaju za izborne predmete? Ja jos nisam prijavila sta cu da uzmem... :)

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #256 послато: септембар 23, 2010, 03:01:21 поподне »
Na TVu bas rekose da se studenti ne brinu sto nastava pocinje a upis nije zavrsen. Logicnije je da pocne 11og. al eto u Srbiji sve naopako. Ostaje nam da cekamo zvanicno obavestenje.

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #257 послато: септембар 23, 2010, 04:43:46 поподне »
Pa kad je kod nas nesto bilo logicno....NIKAD! Niko jos nije prijavio valjda izborni predmet, to se radi pri upisu...ili mozda ranije?

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #258 послато: септембар 23, 2010, 04:49:58 поподне »
Ljudi kako se podnosi zahtev za prelazak sa samofinansiranja na budzet? i kad se to uopste radi?
ajde ako zna neko neka mi napise.

*

Marko 90

  • ***
  • Поруке: 222
  • Zivot je samo kap rose na lotosovom cvetu...
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #259 послато: септембар 23, 2010, 04:58:30 поподне »
Ljudi kako se podnosi zahtev za prelazak sa samofinansiranja na budzet? i kad se to uopste radi?
ajde ako zna neko neka mi napise.

Ne podnosi se vise nikakav zahtev , tako su meni rekli na studentskoj sluzbi . Oni ce sami da naprave listu i da je izbace posle 5-og . Ostaje samo da cekamo i da se nadamo .

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #260 послато: септембар 23, 2010, 05:05:31 поподне »
Kako glupo!
Svasta, pa tako mogu da stave koga zele da predje. Gluposti.

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #261 послато: септембар 23, 2010, 06:55:40 поподне »
Kako glupo!
Svasta, pa tako mogu da stave koga zele da predje. Gluposti.

kako to mislis koga zele?oni imaju evidenciju ko je koliko ispita polozio,tako da na listu stavljaju one koji su ispunili uslove za to..... ;)

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #262 послато: септембар 23, 2010, 07:01:04 поподне »
ma to samo oni znaju, sta ako mi dodje neki tamo sa vezom i uzme mi mesto ispred nosa :D
u srbiji sve moze da se kupi ako imas dovoljno para :D

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #263 послато: септембар 23, 2010, 07:10:42 поподне »
da ali ti imas znanje,hahaha....
ma ne brini,uostalom i da hoce nekog 'za novac' da stave na budzet naci ce nacin,prijavila se ti ili ne.....

*

Aleksandra90

Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #264 послато: септембар 23, 2010, 08:42:34 поподне »
Auu, blam... znači tek tako ima da stave kog 'oće, a nama ostaje da se pitamo "zašto?" :D
Nema, definitivno će morati neki "evritj" da se stavi, radi običaja i reda, naravno.  ;D

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #265 послато: септембар 23, 2010, 08:47:05 поподне »
ma dajte,sta vam je,ja ne verujem u to.... :-\
pa skolarina je manje od 1000 evra,onaj ko ima para platice godinu,a ne mesto na budzetu.....

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #266 послато: септембар 23, 2010, 09:17:21 поподне »
Pa stvarno preteraste ga s teorijama zavere :D Kompjuter pravi listu kao i na prijemnom sto je bilo, samo sto ovde unapred znate na cemu ste, na broj poena dodajte prosek ocena pomnozen sa 1.5 i to je to, nastaje lista, najbolji ce upasti na budzet oni drugi ce morati vise da se potrude naredne godine.

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #267 послато: септембар 23, 2010, 09:18:55 поподне »
Pa stvarno preteraste ga s teorijama zavere :D Kompjuter pravi listu kao i na prijemnom sto je bilo, samo sto ovde unapred znate na cemu ste, na broj poena dodajte prosek ocena pomnozen sa 1.5 i to je to, nastaje lista, najbolji ce upasti na budzet oni drugi ce morati vise da se potrude naredne godine.

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #268 послато: септембар 23, 2010, 10:57:25 поподне »
Na sajtu saef-a pise: "......Na svim zahtevima studenata, vezanim kako za novi tako i za stari program, se svakoga dana intezivno radi, ali će se o svim pitanjima(uslov za upis četvrte godine po starom programu, oktobar 2, smanjene uslova za bolonce...) odlučivati posle poslednjeg regularnog roka odnosno posle oktobarskog roka kao što je svake godine i bilo (primera radi, prošle godine se o svim pitanjima odlučivalo 6. i 7. oktobra)....."
Ceo tekst je na sajtu: http://www.saef-nis.org/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=100005    ;D

*

Aleksandra90

Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #269 послато: септембар 23, 2010, 11:17:09 поподне »
Nadam se da će da održe reč i konačno rasprave o tome, mada su trebali mnogo ranije da nas obaveste o nekim stvarima.