Pitanja i odgovori

· 1612 · 393424
*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #120 послато: август 01, 2010, 12:09:43 поподне »
Ne znam ali da Boze da je tako :) Samo mi nije jasno zasto onda pise "STUDENTI ZAGREJTE DOBRO STOLICU PREKO LETA " :(

*

Sanja*

Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #121 послато: август 01, 2010, 02:37:17 поподне »
Tea, da li možeš da kažeš koje su to novine u kojima si to pročitala, jer sam tražila preko googla o tome, ali nema ništa?
48 ESPB važi verovatno za budžetske, a ne za samofinansirajuće. Garantovano samofinansirajući moraju da očiste celu godinu za budžet. :(
Samo se nadam da se pod tim "najbolji" ne podrazumevaju samo oni sa 9.00 i 10.00 prosekom.

Imam jedno pitanje za kolege koje su polagale računovodstvo - kakav je profesor Jovan Krstić na ispitu?
Da li daje teže zadatke od profesora Tadije i da li traži mnogo na usmenom?
Hvala, unapred.

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #122 послато: август 01, 2010, 02:46:01 поподне »
Ja sam procitala u vecernjim novostima

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #123 послато: август 01, 2010, 08:33:53 поподне »
Da,bilo je u vecernjim novostima!A sto se tice Jovana Krstica,on nije los,meni je pokusavao da izvuce bar 6-icu na usmenom ali ipak sam pala posto sam izvukla pitanja koja nisam znala.Ne cimaj se uopste oko usmenog jer svi traze samo osnovno.Cak mozes i na primeru da objasnjavas,jer ti je bitnija sustina i to da razumes sta pricas. :) Tadija je bolji,kod njega sam polozila i dobila 10. :)

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #124 послато: август 03, 2010, 04:09:36 поподне »
Imam jedno pitanje,mozda malo glupo ali sta da radim... :( Ja sam sada na budzetu,i npr. obnovim godinu,opet ga zadrzavam.To znam...Ali mi nije jasno,ako u obnovljenoj godini dam sve u roku,da li ostajem u drugoj godini na budzetu???

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #125 послато: август 03, 2010, 04:34:46 поподне »
I mene to zanima...Ja sam cula da ako obnovim godinu kao budzetski student, sledecu upisujem kao samofinansirajuci..Da li je to tacno?
« Последња измена: август 03, 2010, 06:54:03 поподне Ivanica90 »

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #126 послато: август 03, 2010, 05:09:41 поподне »
Imam jedno pitanje,mozda malo glupo ali sta da radim... :( Ja sam sada na budzetu,i npr. obnovim godinu,opet ga zadrzavam.To znam...Ali mi nije jasno,ako u obnovljenoj godini dam sve u roku,da li ostajem u drugoj godini na budzetu???
Tako je bilo do sada, ali oni stalno nesto menjeja tako da je najbolje da pitas na evidenciji ako hoce da ti kazu

*

jolle89

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #127 послато: август 04, 2010, 09:48:36 пре подне »
Ljudi ja sam druga godina zanima me koje se oblasti polazu na pismenom delu ispita iz matematike? Neko kaze sve kao i na kolokvijumu aneko kaze da se nesto i izbacuje, skroz sam zbunjena... ???

*

jolle89

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #128 послато: август 04, 2010, 10:03:11 пре подне »
Ljudi ja sam druga godina zanima me koje se oblasti polazu na pismenom delu ispita iz matematike? Neko kaze sve kao i na kolokvijumu aneko kaze da se nesto i izbacuje, skroz sam zbunjena... Молим?

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #129 послато: август 04, 2010, 05:02:47 поподне »
Ja sam polagala ispit iz matematike.Sve je kao na kolokvijumu,cak i lakse!

*

jolle89

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #130 послато: август 05, 2010, 09:27:02 пре подне »
Tea secas li se koje sve oblasti dolaze u obzir? Znam da treba matrice, determinante, funkcije, integrali, ali ne znam sta jos... da li treba sistemi? Znas, oni pravougaoni, homogeni i sl.
« Последња измена: август 05, 2010, 09:37:54 пре подне jolle89 »

*

jolle89

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #131 послато: август 05, 2010, 09:35:15 пре подне »
a sto se tice onog pitanja koje si postavila vezano za budzet i to sta se desava kada se obnovi godina, reci cu ti ono sto su meni rekli na evidenciji pre mesec dana. Rekli su mi da zakonski nemamo pravo da obnovimo godinu i da ostanemo na budzetu, tako je po Bolonji. ali da je moguce kao sto je do sada to bilo svake godine da to dozvole, i jos nesto po pravoj Bolonji, koja je na ekonomskom fakultetu u Nisu jos uvek misaona imenica, jednom kada se padne sa budzeta nema povratka. Ali svake godine dozvole da kada ocistis tu god koju si obnovila automatski se vracas na budzet, ali videcemo, svi znamo da svake godine izmisle nesto novo. Ja planiram da obnovim 2 godinu, na budzetu sam i nadam se da cu i ja kao i mnogi iz prethodnih generacija da ostanem na budzetu. Pozdrav iz Krusevca.

*

MISA91

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #132 послато: август 05, 2010, 04:27:18 поподне »
Jel moze neko da mi kaze koliko kredita treba za budzet za trecu godinu???

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #133 послато: август 05, 2010, 07:31:28 поподне »
Iskreno jolle89 za sisteme nisam sigurna jer se mojoj grupi to nije palo a ni drugoj.Ja njih nisam vezbala...Imali smo 3 zadatka.Prvi mi je bio inverzna matrica,drugi parcijalna integracija a za treci zadatak se ne secam bas najbolje.. :( UUUU,nemojte da se smejete ali ja sam dala samo 3 ispita i POTRUDICU se da ostanem na budzetu a ako ne nista,bicu samofinansirajuci student.Samo pitam ,cisto da znam,posto niko ne zna nista da mi kaze. :( Hvala puno.

*

jolle89

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Pitanja i odgovori
« Одговор #134 послато: август 07, 2010, 09:21:32 пре подне »
hvala tea, pa koliko ja znam treci je funkcija, to valjda imaju obe grupe. :)