Dom ili stan??

· 27 · 12479
*

B!

  • *
  • Поруке: 35
Одг: Dom ili stan??
« Одговор #15 послато: јун 18, 2010, 06:25:58 поподне »
mene zanima, ako neko prodje konkurs za dom, kako se kasnije vrsi raspodela u kom je domu, da li je dobio dvokrevetnu, trokrevetnu sobu, da li bira s kim je u sobi i ostalo?

*

makisha91

  • **
  • Поруке: 118
Одг: Dom ili stan??
« Одговор #16 послато: јун 19, 2010, 12:47:07 пре подне »
I ja sam cula da neki vukovci nisu upali u dom! I jos sam cula da se ta lista ljudi koji su u domu izbacuje polovinom septembra ili tako nesto...?! MIslim, zamislite konkurises za dom i 15-og sept. ti kazu da nema nista od toga pa se ti nalazi za stan....:SSS Tako da sam ja odustala od te ideje oko doma... Mogu da probam, ali... ^_^

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Dom ili stan??
« Одговор #17 послато: јун 19, 2010, 10:12:45 пре подне »
Ja necu, bice mi nezgodno oko ucenja, ne mogu da podnesem da neko suska oko mene  >:(  >:(  >:(

*

B!

  • *
  • Поруке: 35
Одг: Dom ili stan??
« Одговор #18 послато: јун 19, 2010, 10:44:41 пре подне »
pa da, konkurs traje do 15-20og tako nesto, i tad ti i javljaju, pa 1.10. useljenje...pa da, ako ne upadnes, tad jeste zeznuto za stan....

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Dom ili stan??
« Одговор #19 послато: јун 19, 2010, 10:51:40 пре подне »
Ja necu, bice mi nezgodno oko ucenja, ne mogu da podnesem da neko suska oko mene  >:(  >:(  >:(

Pa postoje citaonice :)
Ja npr. kuci nikako ne mogu da se skoncetrisem da ucim, a tamo kad odem posto svi uce moram i ja :D

pa da, konkurs traje do 15-20og tako nesto, i tad ti i javljaju, pa 1.10. useljenje...pa da, ako ne upadnes, tad jeste zeznuto za stan....
Neki se useljuju i decembra, tako da za ova dva meseca moraju da zive negde drugde...

*

B!

  • *
  • Поруке: 35
Одг: Dom ili stan??
« Одговор #20 послато: јун 19, 2010, 07:25:26 поподне »
decembra se useljuju ostali studenti, brucosi 1.10., tako sam bar cula :S

*

Serb

  • *
  • Поруке: 76
Одг: Dom ili stan??
« Одговор #21 послато: јун 19, 2010, 09:36:27 поподне »
Ja da mogu ja bih pokusao da udjem u Dom, sigurno je bolje sto se tice finansija, pa ako mozete zasto da ne probate. Inace kao sto kaze @Sany, ni ja ne mogu da ucim kad je neko pored mene. Uostalom ja sam vec nasao stan, samo jos i da se upisem :)

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Dom ili stan??
« Одговор #22 послато: јун 19, 2010, 11:58:14 поподне »
Jel te citaonice rade cele noci  ;D ? hehehehe :D dzabe meni citaonice, ja volim sistem - zavali se u krevet, i pocni jaaaaaako glasno recitovanje xD hehehehe iako ne ucim napamet.... mislim da oni u citaonici ne bi voleli da slusaju moja glasna razmisljanja xD

*

Sundjer Bob

  • **
  • Поруке: 113
Одг: Dom ili stan??
« Одговор #23 послато: јун 20, 2010, 10:45:48 пре подне »
Rade cele noci... :D
Videces da neces moci tako da ucis jer zahteva previse vremena, i ja sam pocela da ucim u tisini, a mislila sam da je to nemoguce... :)

*

B!

  • *
  • Поруке: 35
Одг: Dom ili stan??
« Одговор #24 послато: јун 22, 2010, 04:16:24 поподне »
jel prilikom podnosenja dokumentacije za dom, moze overena kopija dokumenata koja se donose iz skole (diplome, svedocanstva) ili mora original? i koja dokumentacija je sve potrebna?

*

Sundjer Bob

  • **
  • Поруке: 113
Одг: Dom ili stan??
« Одговор #25 послато: јун 23, 2010, 02:35:36 поподне »
1. prijava za prijem u Ustanovu,
2. overene fotokopije svedočanstava I, II, III, IV godine srednje škole,
3. uverenje o upisu prve godine studija (prvi put) iz budžeta Republike Srbije (izdaje fakultet-visoka škola),
4. uverenje o prosečnom mesečnom prihodu po članu domaćinstva za period od 01.01. do 30.06.2009.godine (izdaje nadležni opštinski organ iz mesta prebivališta
5. indeks i lična karta ( na uvid )
Ovo sam nasla, trebalo bi da je to sve... Ja se ne secam. :D

*

B!

  • *
  • Поруке: 35
Одг: Dom ili stan??
« Одговор #26 послато: јун 23, 2010, 04:47:39 поподне »
1. prijava za prijem u Ustanovu,
2. overene fotokopije svedočanstava I, II, III, IV godine srednje škole,
3. uverenje o upisu prve godine studija (prvi put) iz budžeta Republike Srbije (izdaje fakultet-visoka škola),
4. uverenje o prosečnom mesečnom prihodu po članu domaćinstva za period od 01.01. do 30.06.2009.godine (izdaje nadležni opštinski organ iz mesta prebivališta
5. indeks i lična karta ( na uvid )
Ovo sam nasla, trebalo bi da je to sve... Ja se ne secam. :D

Hvala  ;)