Питања за студентску службу

· 461 · 217533
*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #180 послато: новембар 05, 2010, 10:52:10 пре подне »
Hvalal sto cete nam popuniti indekse ali jer nas sad to podcenjujete i ocete da kazete da mi nismo do sad znali kako da popunimo indekse, ja ne znam ali do sad se niko nije zalio na to ali bas ste brzi mislim uopste na celu sluzbu. Treba vam vise od 20 dana da ukapirate u cemu je greska i tek sad ste gledali kako to da resite, zato ja mislim da niko ovde nije cvecka sve je to moglo mnogo brze i bolje a jos da ne pomenem mi smo placali za te liste i grupe koje jos nisu gotove  !!!!!
« Последња измена: новембар 05, 2010, 11:07:25 пре подне John Doe »

*

crni nindza

  • *
  • Поруке: 17
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #181 послато: новембар 08, 2010, 02:07:22 пре подне »
Drago mi je da nam se ШЕФ vratio. Sada ponovo imamo priliku da mu postavljamo pitanja i da dobijamo vazne odgovore za nas studente. Napokon je izasao konacan raspored casova a uskoro ocekujem i da nam vrate indekse. Zakasnili smo sa pocetkom nastave ali cemo sve to nadohnaditi. Ne vidim razloga za kritikovanje jer ima skoro 700 studenata i bilo je dosta posla za ljude na fakultetu u ovih poslednjih mesec dana. Ponekada nam bas i nije najsrecnije organizovan fakultet ali dobro sad, ne moze sve uvek da bude idealno. Ajde i da postavim jedno pitanje. Imacemo 6 ispitnih rokova, jel tako? Interesuje me u koji mesecima cemo imati te rokove (npr. Januarski, Aprilski, Junski...)? TJ. da li se zna od kog do kog datuma cemo imati ispitne rokove? Hvala
Pozdrav za ШЕФА

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #182 послато: новембар 08, 2010, 11:40:08 пре подне »
Prema Odluci N.N.Veća Fakulteta od 31.08.2010.godine redovni ispitni rokovi u jednoj školskoj godini su: januarski, aprilski, majski, junski, septembarski i oktobarski.

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #183 послато: новембар 08, 2010, 12:49:17 поподне »
sefe zasto raspored grupa iz odbojke ne moze da izadje vec mesec dana. Ajde razumem dok se nismo upisali ali od tad je proslo 3 nedelja???

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #184 послато: новембар 08, 2010, 01:43:12 поподне »
sefe zasto raspored grupa iz odbojke ne moze da izadje vec mesec dana. Ajde razumem dok se nismo upisali ali od tad je proslo 3 nedelja???
Spiskovi studenata po predmetu,  dostavljeni su svim predmetnim nastavnicima. Uz saglasnost predmetnog nastavnika služba može da napravi raspored grupa ili saradnik u nastavi pravi odgovarajući raspored grupa. Spiskovi studenata po grupama su obično istaknuti ispred kabineta predmetnog nastavnika ili saradnika u nastavi.
Što se tiče predmeta odbojka, grupe su napravljene, ali mislim da će tu biti nekih izmena.
Kad je u pitanju spisak studenata po grupama, potrebno je da se  obratite saradniku u nastavi, jer se spiskovi  predaju predmetnom nastavniku ili saradniku u nastavi, radi vođenja i organizacije nastave- predavanja i vežbi.
« Последња измена: новембар 09, 2010, 01:01:46 поподне шеф »

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #185 послато: новембар 08, 2010, 10:59:03 поподне »
Ma polako kolega nista se ne brini cemu zurba, mi cemo pre na skijanje da krenemo nego na prakticni deo iz odbojke i gimnastike.

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #186 послато: новембар 12, 2010, 02:51:57 поподне »
Ma dajte ljudi sta nas zaje*avate vise , postavite taj raspored iz odbojke, ne mogu da verujem uskoro ce 2 meseca od kako smo posli a jos vezbe iz odbojke nismo imali, pa kad mislite da stignemo da provezbamo sve, jos sad kad nam da kolokvijum odma cim podjemo, sledece nedlelje... stvarno nije u redu. Drugo mnogima ce vezbe iz odbojke i gimnastike da se poklapaju tako da i to ce morati da se menja, pa ko zna kad ce opet da izbacite raspored i grupe

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #187 послато: новембар 15, 2010, 12:59:21 поподне »
Ma dajte ljudi sta nas zaje*avate vise , postavite taj raspored iz odbojke, ne mogu da verujem uskoro ce 2 meseca od kako smo posli a jos vezbe iz odbojke nismo imali, pa kad mislite da stignemo da provezbamo sve, jos sad kad nam da kolokvijum odma cim podjemo, sledece nedlelje... stvarno nije u redu. Drugo mnogima ce vezbe iz odbojke i gimnastike da se poklapaju tako da i to ce morati da se menja, pa ko zna kad ce opet da izbacite raspored i grupe
Obratite se predmetnom nastavniku ili prodekanu za nastavu!

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #188 послато: новембар 15, 2010, 05:57:39 поподне »
Ma dajte ljudi sta nas zaje*avate vise , postavite taj raspored iz odbojke, ne mogu da verujem uskoro ce 2 meseca od kako smo posli a jos vezbe iz odbojke nismo imali, pa kad mislite da stignemo da provezbamo sve, jos sad kad nam da kolokvijum odma cim podjemo, sledece nedlelje... stvarno nije u redu. Drugo mnogima ce vezbe iz odbojke i gimnastike da se poklapaju tako da i to ce morati da se menja, pa ko zna kad ce opet da izbacite raspored i grupe
Obratite se predmetnom nastavniku ili prodekanu za nastavu!
predmetni nastavnik kaze da "nekolicina" nas kojima se poklapaju vezbe iz gimnastike i odbojke ide na vezbe profesora Petkovica, a vezbe iz odbojke ce da nadoknadi sa nekom drugom grupom. S obzirom da se prvoj i drugoj grupi poklapaju predavanja to je 88 studenata, znaci da nas 88 treba da dodje u utorak sa trecom grupom da odradi vezbe od ponedeljka. To dalje znaci posto u trecoj grupi takodje ima 44 studenta, da ce nas na vezbama biti oko 130. Pa da li je to normalno? I jos da li mislite da 44 studenta koliko ima po grupi moze u normalnim uslovima da radi u maloj sali Caira? Ja ne znam stvarno poskupele su skolarine kao zbog iznajmljivanja caira i drugih sala za vezbe, a ovamo ste nas stavili po 44 u grupi u maloj sali, a tu je i velika Hala, pa Osnovna Skola Mika Antic, pa Dusko radovic....

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #189 послато: новембар 15, 2010, 07:28:50 поподне »
krivo mi je sto ste me kolega preduhitrili u ovome. DOKLE VISE SLUZBO DA NAS ZAVLACITE JER STE NORMALNI SAMO MI RECITE BITNIJE VAM JE ISPIJANJE KAFICA I KAFANICE, PROFESOR NEIC NE ZNA GDE SE NALAZI TESKO JE ONAKVOM COVEKU ISTA I OBJASNITI JER NIJE DOVOLJNO UPOZNAT U RASPORED I NIKO NE ZELI DA MU STAJE NA ZULJ. DETE OD TRI GODINE BI ZNALO DA NAPRAVI RASPORED A VI NI POSLE MESEC DANA NISTE U STANJU DA ODRADITE TO KAKO TREBA. ZASTO DOZVOLJAVATE OVAKO NESTO DA SE DESI I DA SE POKLAPAJU PREDAVANJA IZ GIMANSTIKE I ODBOJKE KAO DA NEMATE SPISAK STUNEDATA KO JE GDE IMATE LI IMALO MOZGA LJUDI AKO VAM TREBA POMOC TU SMO I OCU DA MI SE STO PRE ODGOVORI NA OVU TEMU INACE JA LICNO CU MALO DA INTERVENISEM DA SE OVO UBRZA NE ZELIM DA MI ZBOG VASE GRESKE ISPASTAMO i  SAD APSOLUTNO NEMATE NIKAKVO OPRAVDANJE OVO JE STRASNO. MESEC DANA MINIMUM ZBOG VAS SAD KASNIMO SA VEZBAMA. MI SMO KOLKO JA ZNAM PLACALI NAVODNO DA VI TO RESITE PO 1000 DINARA ZNACI 170 STUDENTA OTPRILIKE KOLKO IMA NA GODINI PUTA 1000=170000 JE ALI OVDE  KAO PIJANCI DA SU SASTAVLJALI OVAJ  RASPORED.  I DA NARAVNO SKOLARINA POSKUPELA OVO ONO NAJSKUPLJI SMO SRECA SVI GLEDAJU NARAVNO KOJI SU NORMALNI DA SE POTRUDE I DA BUDU NA BUDZETU INACE TESKO KO BI STUDIRAO DA NIJE TOGA.

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #190 послато: новембар 16, 2010, 02:54:05 поподне »
TAKO DA PRAVITE NOVI RASPORED PODHITNO JER AKO OVAKO OSTANE NEMA NISTA OD VEZBI IZ ODBOJKE....

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #191 послато: новембар 16, 2010, 03:06:51 поподне »
samo trebate lepo da uskladite vezbe iz odbojke ne treba nista druge predmete da dirate jedino to niste lepo uskladili jer nemate mozga. nemojte posle da kazete da niste zasluzili da vas vredjamo kad jeste i ne zelim vise da ispastamo zbog vase nestrucnosti uvek ima mesta da se negde drugde nadje poso i prepustite to ljudima koji su za to kvalifikovani.

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #192 послато: новембар 24, 2010, 01:57:08 поподне »
Kad cemo dobiti nase indekse. Ne razumem zasto ih drzite kod vas vec 2 meseca?? Ja se izvinjavam sto smaram, ali moji su vec poceli da sumnjaju da ih lazem da sam upisao trecu godinu  :-[
« Последња измена: новембар 24, 2010, 02:00:49 поподне olynth »

*

FSFV

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #193 послато: децембар 26, 2010, 11:38:36 пре подне »
Jedno pitanje. Ako u toku ove skolske godine neuspem da uznem potpis iz jednog predmeta da li mi to predstavlja neki problem za semestar ili godinu. Mislim u vezi overavanja semestra I takvih slicnih stvari ako to uopste postoji. Ili samo sledece godine ponovo slusam taj predmet?? Bolonja. Hvala unapred.

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #194 послато: децембар 27, 2010, 09:21:48 пре подне »
Jedno pitanje. Ako u toku ove skolske godine neuspem da uznem potpis iz jednog predmeta da li mi to predstavlja neki problem za semestar ili godinu. Mislim u vezi overavanja semestra I takvih slicnih stvari ako to uopste postoji. Ili samo sledece godine ponovo slusam taj predmet?? Bolonja. Hvala unapred.
Ukoliko student ne dobije potpis iz nekog predmeta, to znači da ne može da prijavi taj ispit za polaganje ni u jednom roku u toku ove školske godine. Za studije po Bolonji semestar se ne overava, to znači, da će  sredinom januara, kad stavimo obaveštenje na oglasnu tablu, biti upis letnjeg semestra i prijava ispita za januarski ispitni rok.
Predmet iz koga se ne dobije potpis, ponpvo se upisuje u narednoj školskoj godini, kao i bilo koji drugi nepoloženi ispit, s tom razlikom, što on mora da se i ponovo sluša.
Ti nesmetano možeš da prijavljuješ i polažeš sve ostale ispite za koje si se opredelio i koje si odslušao i dobio potpis; one iz letnjeg semestra možeš da prijaviš, tek pošto odslušaš nastavu i dobiješ potpis.
Nadam se da ti je jasno. To što nemaš potpis iz jednog predmeta, ne predstavlja ti smetnju za ostale za koje imaš potpis.
Za upis naredne godine je bitno da ostvariš dovoljan broj ESPB bodova.