Питања за студентску службу

· 461 · 217641
*

milicapi

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #390 послато: септембар 19, 2012, 03:56:59 поподне »
jao,pogresila sam....:))) Odnosi se za ekonomski fakultet. Ja se izvinjavam :D

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #391 послато: септембар 19, 2012, 10:45:55 поподне »
Jel se zna za oktobar 2 da li ce da bude?
Niko ne pominje oktobar 2, sem studenata. Po Zakonu imamo pravo da kao fakultet organizujemo 6 redovnih ispitnih rokova.
do sad je uvek bilo 6 rokova i oktobar 2 u kom smo mogli da prijavimo 1 ispit.

*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #392 послато: септембар 21, 2012, 06:16:06 поподне »
Da li ce biti Oktobar 2 ili vam odgovara broj studenata na budzetu pa nema potrebe za tim? Sefice nista Vama licno vec mislim na fakultet uopste. Vama sve najbolje.

*

crni nindza

  • *
  • Поруке: 17
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #393 послато: септембар 24, 2012, 11:27:54 пре подне »
-MASTER studije-
-Pitanje za sefa a i za studente (ako hoce da se ukljuce u 'diskusiju').
Video sam da fakultet upisuje 20 studenata na budzetu i jos 80 kao samofinansirajuce studente. Skolarina je 110.000 din.
Jel mogu da dobijem jos neku dodatnu informaciju vezanu za master studije.
Tipa:
-sta dobija student kada zavrsi master studije (koje zvanje, kojim poslom moze da se bavi),
-koji su dodatni troskovi (knjige, prijava ispita itd.),
-koliko moze ukupno da kosta studiranje na master studijama (i za koliko vremena se u proseku zavrsavaju studije na mastersu)?
-Trenutno nemam neka konkretnija pitanja ali me interesuje sve sto je vezano za upis na masters studije.

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #394 послато: септембар 25, 2012, 01:42:01 поподне »
jednom recju nindza pitaj konkretno isplati li se zavrsavati taj master :) i ljudi odobrite studentima oktobar 2 da se ne bi dzabe pisale peticije kao svake godine i onda na kraju profesori odobre kao prosle godine nije se placamo taj oktobar 2 a pretprosle smo po 500 valjda placali. I ovako je ostalo jos skoro 3 nedelje do pocetka predavanja tako da ima vremena za sve.

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #395 послато: септембар 27, 2012, 01:14:32 поподне »
-MASTER studije-
-Pitanje za sefa a i za studente (ako hoce da se ukljuce u 'diskusiju').
Video sam da fakultet upisuje 20 studenata na budzetu i jos 80 kao samofinansirajuce studente. Skolarina je 110.000 din.
Jel mogu da dobijem jos neku dodatnu informaciju vezanu za master studije.
Tipa:
-sta dobija student kada zavrsi master studije (koje zvanje, kojim poslom moze da se bavi),
-koji su dodatni troskovi (knjige, prijava ispita itd.),
-koliko moze ukupno da kosta studiranje na master studijama (i za koliko vremena se u proseku zavrsavaju studije na mastersu)?
-Trenutno nemam neka konkretnija pitanja ali me interesuje sve sto je vezano za upis na masters studije.
Zavrsavanjem master studija stice se naziv Master profesor fiyickog vaspitanja i sport.
Prijava ispita je 1000 dinara po predmetu.
Prijava projekta se placa 4000,00 dinara, prijava master rada i odbrana se placa 3000,00 dinara.
Master studije traju godinu dana, i mogu se zavrsiti u dvostrukom trajanju tj. za dve godine.

*

mareska

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #396 послато: септембар 28, 2012, 06:52:17 поподне »
Kada ce biti upis u narednu godinu?

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #397 послато: септембар 29, 2012, 11:00:47 пре подне »
Kada ce biti upis u narednu godinu?
Kad dobijemo od Ministarstva uslove upisa - zvanicno - a tice se  broja ESPB bodova potrebnih za upis naredne godine za studente na budzetu. Sve ostalo je u nacelu isto, kao i prosle godine, a tice se potrebne dokumentacije.
Pripremite na vreme dokumentaciju - kopija indeksa - naslovna strana i sve strane sa upisanim skolskim godinama, potpisima, ispitima, ..2 ŠV-20 obrasca - čitko popunjena, / uplata za osiguranje i uplata za troskove upisa trebalo bi da ostane ista, kao i skolarina za samofinansirajuce studente/. Uostalom sva potrebna obavestaenja bice istaknuta cim dobijemo potrebne informacije

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #398 послато: септембар 30, 2012, 04:43:01 поподне »
Master studije traju godinu dana, i mogu se zavrsiti u dvostrukom trajanju tj. za dve godine????

mene ttrenutno ovo zanima znaci ako upadnemo na master mozemo ga 2 godine studirati po istom trosku koji smo uplaitili naravno mislim na 110.000 ako se ne upadne na budzet?

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #399 послато: октобар 01, 2012, 07:54:40 поподне »
HOCEMO OKTOBAR 2!!!!!!!!!!!

*

michaeljordan

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #400 послато: октобар 02, 2012, 12:47:50 поподне »
Za vreme mog studiranja nikad nije bilo ti roka u oktobru. Ja neznam sto se toliko bunite za taj oktobar dva?!

*

michaeljordan

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #401 послато: октобар 02, 2012, 12:52:26 поподне »
A zanima me posto ste dobili preporuku senata univerziteta, kada ce se obaviti rangiranje i kada ce biti upis?

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #402 послато: октобар 02, 2012, 01:25:51 поподне »
izvini jordane ali do sad je uvek bio oktobar 2 i uglavnom je pocinjao u ovom periodu,
barem za vreme studiranja dok sam ja bio na fakultetu

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #403 послато: октобар 02, 2012, 01:46:28 поподне »
tako je kolega drogi, to vreme kad si ti bio jordane je davno proslo :D

*

michaeljordan

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #404 послато: октобар 02, 2012, 08:09:20 поподне »
Mi ocigledno ne studiramo na istom fakultetu. Prethodnih nekoliko godina bila su samo dva roka u oktobru, to je cinjenica. A vama ako bas treba taj treci rok onda nek bude, samo nevolim da me neko pravi ludim.