Питања за студентску службу

· 461 · 216222
*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #345 послато: јануар 30, 2012, 08:42:55 пре подне »
Kada zavrsim osnovne akademske studije u trajanju od cetiri godina, po novom programu, ja sam sta???? Da li mogu da radim u srednjim skolama kao profesor ili u osnovnim kao nastavnik fizickog vaspitanja??? Ili je za to master neophodan???? Hvala....
Polaganjem svih ispita na osnovnim akademskim studijama, koje redovno traju četiri godine, stiče se stručni naziv diplomirani profesor fizičkog vaspitanja i sporta, i to je nastavničko zvanje, mošete da radite i u  osnovnim i u srednjim skolama. Pozdrav.


*

FSFV

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #346 послато: јануар 31, 2012, 09:22:23 поподне »
Hvala na odgovoru. Tako sam i ja isto mislio, ali sta sve mozete da cujete od studenata kod nas, to je strasno! Pozdrav!

*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #347 послато: фебруар 17, 2012, 07:45:37 поподне »
Jedno pitanje za seficu: PO KOJOJ LOGICI CE SE KRENUTI SA NASTAVOM 20-OG A VECINA STUDENATA I PROFESORA CE U TO VREME PRATITI NASTAVU SKIJANJA NA KOPAONIKU? prosle godine smo imali duzi raspust. Zbog cega je to sve tako "s brda, s dola"?

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #348 послато: фебруар 20, 2012, 09:06:37 пре подне »
Jedno pitanje za seficu: PO KOJOJ LOGICI CE SE KRENUTI SA NASTAVOM 20-OG A VECINA STUDENATA I PROFESORA CE U TO VREME PRATITI NASTAVU SKIJANJA NA KOPAONIKU? prosle godine smo imali duzi raspust. Zbog cega je to sve tako "s brda, s dola"?
N.N.Veće fakulteta je donelo odluku o početku nastave u letnjem semestru. Sve sto je propusteno biće nadoknadjeno.

*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #349 послато: фебруар 20, 2012, 10:27:56 пре подне »
Kako da ne da ce da se studenti dele i kasnije jos da nadoknadjuju... Bezveze. Losa odluka fakulteta.

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #350 послато: март 13, 2012, 07:50:37 поподне »
66 studenata u maloj sali hale cair! sta mislite jel su to normalni uslovi za rad?

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #351 послато: март 14, 2012, 09:22:23 пре подне »
66 studenata u maloj sali hale cair! sta mislite jel su to normalni uslovi za rad?
O kom predmetu je reč, ako je u pitanju košarka, dodate su još dve grupe ponedeljkom, tako da ukupno ima šest grupa.

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #352 послато: март 20, 2012, 04:48:19 поподне »
jeste kosarka je bila u pitanju, sad smo u grupi po 33 sto je ekstra. Svaka cast profesoru Koletu sto nam je to obezbedio

*

meri

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #353 послато: март 22, 2012, 12:25:17 пре подне »
Interesuje me koliko kosta kurs pilatesa

*

MajD

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #354 послато: март 26, 2012, 10:13:59 поподне »
Da li se zna kada ce biti prijava za aprilski rok i od kada ce poceti isti rok? Hvala unapred....

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #355 послато: март 27, 2012, 11:27:14 пре подне »
Da li se zna kada ce biti prijava za aprilski rok i od kada ce poceti isti rok? Hvala unapred....
Danas je istaknuto obavestenje. Prijava ispita je od 28.03. do 04.04. Ispitni rok je od 09.04. do 30.04.2012.godine.
Za neki dan biće istaknut i raspored, kad se uzmu termini od profesora. Pozdrav.

*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #356 послато: април 06, 2012, 12:36:55 пре подне »
Da li postoji na fakultetu GODISNJI KALENDAR AKTIVNOSTI?? Da li se zna kada su tacno svi rokovi i raspusti kao i raspored obaveza? Mislim na celu godinu. Hvala.

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #357 послато: април 06, 2012, 08:01:56 пре подне »
Da li postoji na fakultetu GODISNJI KALENDAR AKTIVNOSTI?? Da li se zna kada su tacno svi rokovi i raspusti kao i raspored obaveza? Mislim na celu godinu. Hvala.
Da, ali to se na fakultetu zove PLAN IZVODJENJA NASTAVE . Na početku školske godine usvaja se  plan izvodjenja nastave za sve vidove studija i za svaki predmet ponaosob u okviru studijskog programa. Sto se toga tiče, majbolje je da se obratite predmetnom nastavniku.
Nastava za jednu školsku godinu, počinje po pravilu 1. oktobra, podeljena je u dva semestra , od kojih svaki traje 15 nedelja.
Nastava se u prvom semestru zavrsava 16 januara. Nastava u letnjem semestru počinje 16 februara i traje do kraja maja. To znači da je raspust od 16.01. do 16.02. tekuće godine i od 01. 06.  do 01.10. tekuće godine .
Nastava se ne održava i u vreme državnih i verskih  praznika, koji su zakonom proglašeni kao neradni.
Ove godine su pojedini  predmetni nastavnici dali termine za sve ispitne rokove, ali je došlo do promene rokova, tako da su sad potrebni drugi termini. Nadam se da će ih dostaviti do kraja aprila.
Toliko od studentske službe. Pozdrav

*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #358 послато: април 06, 2012, 02:32:56 поподне »
Hvala najlepse na brzom odgovoru. Veliki pozdrav za studentsku sluzbu.

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #359 послато: април 09, 2012, 12:39:30 поподне »
Mene samo zanima kad ce se znati grupe ko je kod kojeg profesora iz metodike fizickog vaspitanja. Inace sutra pocinje ispit a nigde ne pise ko je kad jel kod profesorke je sutra ispit a kod profesora 25. hvala unapred.