Питања за студентску службу

· 461 · 217663
*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #330 послато: новембар 02, 2011, 10:19:42 пре подне »
Hvala za pohvale. Pozdrav studentima!

*

MajD

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #331 послато: новембар 03, 2011, 12:10:44 пре подне »
Kada ce konacno biti usvojen zahtev, upucen od strane studenata koji su odslusali sve predmete, a upisali petu godinu studiranja sa preostalim brojem predmeta, da nam se omoguci u januaru izlazak na ispite iz predmeta koji su iz letnjeg semestra??? Da li je moguce da je za jedan zahtev potrebno vise od tri nedelje??? Hvala, unapred! Pozdrav!

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #332 послато: новембар 03, 2011, 09:10:48 пре подне »
Kada ce konacno biti usvojen zahtev, upucen od strane studenata koji su odslusali sve predmete, a upisali petu godinu studiranja sa preostalim brojem predmeta, da nam se omoguci u januaru izlazak na ispite iz predmeta koji su iz letnjeg semestra??? Da li je moguce da je za jedan zahtev potrebno vise od tri nedelje??? Hvala, unapred! Pozdrav!

Moguce je. Resavanje konkretnog zahteva studenata pete godine studiranja treba da bude u formi Odluke N.N.V. Fakulteta, kojom će se urediti i odrediti način polaganja ispita i rokovi za polaganje ispita. Zahtev je stavljen na dnevni red za Veće, koje će se održati u ponedeljak 07.11.2011.godine. Još samo malo strpljenja. Odmorite se malo od ispitnih rokova. Pozdrav!

*

MajD

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #333 послато: новембар 03, 2011, 01:21:25 поподне »
Hvala jos jednom na informaciji i pohvala za vase zalaganje na forumu! Pozdrav!

*

MajD

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #334 послато: новембар 12, 2011, 04:16:25 поподне »
Iz kog razloga na filozofskom, ekonomskom, pravnom postoji mogucnost studenata koji su odslusali sve predmete i upisali petu godinu studiranja da izlaze na ispite u apslovetsnkim rokovima, a jedino kod nas to ne vezi iako je od strane Ministrastva usvojen taj zahtev? Hvala...

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #335 послато: новембар 14, 2011, 01:04:50 поподне »
Iz kog razloga na filozofskom, ekonomskom, pravnom postoji mogucnost studenata koji su odslusali sve predmete i upisali petu godinu studiranja da izlaze na ispite u apslovetsnkim rokovima, a jedino kod nas to ne vezi iako je od strane Ministrastva usvojen taj zahtev? Hvala...
Odluka sa Veca fakulteta još uvek nije dostavljena službi za nastavu, očekujemo je. Istog dana kad dobijemo Odluku, biće istaknuta i na oglasnoj tabli i na sajtu fakulteta.  Koliko sam ja informisana, za studente pete godine studiranja, dozvoljeno je polaganje ispita u svim redovnim ispitnim rokovima, nezavisno od semestra u kome se predmet sluša. Prvi ispitni rok u školskoj godini je januar. Status apsolventa po bolonji ne postoji, i ne mogu da se primenjuju odredbe Zakona o Univerzitetu. Pozdrav
« Последња измена: новембар 15, 2011, 10:24:33 пре подне шеф »

*

MajD

  • *
  • Поруке: 15
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #336 послато: децембар 16, 2011, 01:51:02 пре подне »
Zbog cega nam je ukinut aprilski redovni ispitni rok??
Hvala unaprede! poz

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #337 послато: децембар 16, 2011, 08:32:33 пре подне »
Zbog cega nam je ukinut aprilski redovni ispitni rok??
Hvala unaprede! poz
Novim Statutom FSFV u Nišu utvrdjeni su novi ispitni rokovi - ima ih šest, a to su:
januar, juni, juli, septembar, oktobar i oktobar 1.
Na sajtu fakulteta postoji obaveštenje o ispitnim rokovima, prijavi ispita i trajanju ispitnog roka. Uskoro će biti objavljen i godišnji raspored ispita.
Pozdrav.


*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #338 послато: децембар 16, 2011, 04:35:49 поподне »
Zbog cega nam je ukinut aprilski redovni ispitni rok??
Hvala unaprede! poz
Novim Statutom FSFV u Nišu utvrdjeni su novi ispitni rokovi - ima ih šest, a to su:
januar, juni, juli, septembar, oktobar i oktobar 1.
Na sajtu fakulteta postoji obaveštenje o ispitnim rokovima, prijavi ispita i trajanju ispitnog roka. Uskoro će biti objavljen i godišnji raspored ispita.
Pozdrav.


vratite aprilski rok!!!

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #339 послато: децембар 18, 2011, 01:12:39 пре подне »
hahahah kako sam se sad fino nasmijao dokle vise samo menjate odlucite se kolko rokova cete nam dati svake godine  pokusavate nesto drugacije da postavite ali uvek dodjemo na isto. Sto se mene tice vise mi je sve jedno naviko sam se ja na vase divne odluke koje su hvala bogu uvek bila naklonjene nama.

*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #340 послато: децембар 18, 2011, 02:12:04 поподне »
Ma trljajte si glavu, necete jos dugo... Ova Bolonja ima da zatvori fakultet samo nek nastave profesori da je izbegavaju i prave je fleksibilnom za sve. Bolonja dole!

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #341 послато: децембар 28, 2011, 03:32:14 пре подне »
sta ako posle 4. godine studiranja nemam potpis iz jednog predmeta. da li placam punu cenu skolovanja, posto opet moram da slusam taj ispit ili placam odredjenu naknadu samo za taj ispit. samo da napomenem da studiram po bolonji

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #342 послато: децембар 29, 2011, 09:00:22 пре подне »
sta ako posle 4. godine studiranja nemam potpis iz jednog predmeta. da li placam punu cenu skolovanja, posto opet moram da slusam taj ispit ili placam odredjenu naknadu samo za taj ispit. samo da napomenem da studiram po bolonji
Student koji ne položi predmet za koji se opredelio na početku školske godine, u narednoj školskoj godini ponovo upisuje isti predmet - bez obzira na to da li ima potpis za predispitne obaveze /predavanja, vežbe, kolokvijumi,../ ili nema.
Školarina se plaća za deo studijskog programa - 1 ESPB bod= 1 000,00 dinara, prema Odluci Saveta fakulteta. Za koliko ESPB bodova se opredeli student x1000,00 dinara i to je iznos koji treba da se plati.

*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #343 послато: јануар 04, 2012, 02:39:38 поподне »
SRECNI PRAZNICI SVIM STUDENTIMA I CLANOVIMA STUDENTSKE SLUZBE!
Jedno pitanje, kada fakultet pocinje sa radom? Pozdrav.

*

FSFV

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #344 послато: јануар 20, 2012, 01:28:49 поподне »
Kada zavrsim osnovne akademske studije u trajanju od cetiri godina, po novom programu, ja sam sta???? Da li mogu da radim u srednjim skolama kao profesor ili u osnovnim kao nastavnik fizickog vaspitanja??? Ili je za to master neophodan???? Hvala....