Питања за студентску службу

· 461 · 216192
*

beli1306

  • *
  • Поруке: 19
  • NUSKNVP
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #285 послато: септембар 15, 2011, 09:32:13 пре подне »
taman do 10 ima vremena za oktobar 2 mislim da bi to bilo idealno jer kao do sad sto smo imali trebali bi to za stalno imati ali naravno da studenti mogu prijaviti samo jedan ispit i samim tim da ga placaju razmislite o tome jer vecina fakulteta ima te vanredne rokove. Nama treba ponovo i zauvek uvaziti taj rok kako ne bi se uvek na kraju jurili i traziti da nam se on odobri. Treba jednom za svagda to resiti.

u potpunosti se slazem sa tobom,HOCEMO OKTOBAR 2!!!

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #286 послато: септембар 15, 2011, 01:36:13 поподне »
Oktobarski ispitni rok - šesti po redu redovni ispitni rok u ovoj školskoj godini završava se 30.09.2011.godine. Nakon toga sledi:
1. Unos podataka o položenim ispitima u oktobarskom roku za svakog studenta
2. Studenti podnose zahtev za rangiranje na listi za budžet i to svi studenti koji su ostvarili najmanje 48 ESPB: i budžetski i samofinansirajući
3. Obrada zahteva studenata
4. Rangiranje studenata i oglašavanje liste za budžet
5. Predaja dokumenata za upis , obrada indeksa i upis studenata
6. Sačinjavanje spiskova studenata za početak nastave 10.oktobra

Za sve to imamo na raspolaganju 5 dana!!!

*

FSFV

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #287 послато: септембар 19, 2011, 03:36:43 поподне »
OKTOBAR 2!!!

*

beli1306

  • *
  • Поруке: 19
  • NUSKNVP
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #288 послато: септембар 21, 2011, 02:18:45 поподне »
Toooo ima oktobar 2!!!!

*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #289 послато: септембар 21, 2011, 02:45:17 поподне »
Kolko je sigurno za OKTOBAR 2 ?

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #290 послато: септембар 22, 2011, 11:27:03 пре подне »
Kolko je sigurno za OKTOBAR 2 ?
ODOBREN JE ISPITNI ROK - PRODUŽENI OKTOBAR. PRIJAVA ISPITA 22.09. I 23.09.2011.GODINE . MOGU DA SE PRIJAVE SAMO DVA ISPITA.
SVI STUDENTI PLAĆAJU 500,00 DINARA PO ISPITU.

*

beli1306

  • *
  • Поруке: 19
  • NUSKNVP
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #291 послато: септембар 22, 2011, 02:53:52 поподне »
TO KRALJU :D

*

Jelence

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #292 послато: септембар 22, 2011, 03:04:20 поподне »
Zasto je prijava 22. i 23. kada neki ispiti iz oktobarskog roka treba tek da se odrze 27. i 29.septembra? Kako ja da znam da li cu tada da polozim ispit ili da bacam jos 500 dinara za novu prijavu? Pa, ako polozim, onda poklonim fakultetu 500 dindzi! Kakva logika...

*

olynth

  • *
  • Поруке: 57
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #293 послато: септембар 22, 2011, 03:45:08 поподне »
Zasto je prijava 22. i 23. kada neki ispiti iz oktobarskog roka treba tek da se odrze 27. i 29.septembra? Kako ja da znam da li cu tada da polozim ispit ili da bacam jos 500 dinara za novu prijavu? Pa, ako polozim, onda poklonim fakultetu 500 dindzi! Kakva logika...
smislili su lepo kako da uzmu kintu, a mi moramo da prijavimo ispite koji su nam ostali, jer ko je lud da rizikuje i da ne prijavi. Mozda ce namerno da obaraju ko ne prijavi za oktobar 2

*

beli1306

  • *
  • Поруке: 19
  • NUSKNVP
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #294 послато: септембар 22, 2011, 05:41:25 поподне »
Sta ti je smisao za biznis :o....cuti bolje i ovako samo da ima.... ::)

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #295 послато: септембар 22, 2011, 08:37:53 поподне »
polako ljudi sta se sad bunite ni to vam ne odgovara (svetu se ne moze udovoljiti), vidite da su saslusali moje savete i prihvatili moje predloge :) drago mi je da su nase molitve bile uslisene i da je to prihvaceno pa sad ljudi hvataj te se knjiga i cistite ispite a ne samo da se zalite.

sto se tice prijave ispita to lako mozete resiti sa sluzbom obrazlozite im vas problem i kasnije prijavite ispit i to je to. Ubacice vas u bazu podataka i samim tim oni ce te liste prijavljenih studenata sigurno tek 30 u mesecu stampati i predavati profesorima to je uvek moglo da se odradi a nadam se da i sad moze posto je sve kompjuterizovano i samim tim olaksano.
« Последња измена: септембар 22, 2011, 08:44:33 поподне John Doe »

*

beli1306

  • *
  • Поруке: 19
  • NUSKNVP
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #296 послато: септембар 22, 2011, 09:10:13 поподне »
polako ljudi sta se sad bunite ni to vam ne odgovara (svetu se ne moze udovoljiti), vidite da su saslusali moje savete i prihvatili moje predloge :) drago mi je da su nase molitve bile uslisene i da je to prihvaceno pa sad ljudi hvataj te se knjiga i cistite ispite a ne samo da se zalite.

sto se tice prijave ispita to lako mozete resiti sa sluzbom obrazlozite im vas problem i kasnije prijavite ispit i to je to. Ubacice vas u bazu podataka i samim tim oni ce te liste prijavljenih studenata sigurno tek 30 u mesecu stampati i predavati profesorima to je uvek moglo da se odradi a nadam se da i sad moze posto je sve kompjuterizovano i samim tim olaksano.

Ja bre ne znam sta rade ovi na faxu,sta cekaju sto nisu zaposlili tebe kad si tako bistar...da ne bese tebe.... ;D

*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #297 послато: септембар 22, 2011, 11:15:33 поподне »
vidite da su saslusali moje savete i prihvatili moje predloge

Stvarno vala, svaka ti dala...

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #298 послато: септембар 23, 2011, 08:02:54 пре подне »
Studenti koji su prijavili ispite u oktobarskom ispitnom roku, a polaganje ispita još nije završeno i čekaju rezultat, imaju mogućnost da prijave ispit za produženi oktobarski rok, a da uplatnicu dostave nakon objavljivanja rezultata ispita. Svi navodi studenata se proveravaju. Imate obavezu da prijavite ispite u predvidjenom roku, a svaki zahtev ili problem studenta sagledava se i rešava pojedinačno.
Prijava ispita 23.09.2011. godine je  od 8.00 do 15.00 časova!

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #299 послато: септембар 23, 2011, 03:47:31 поподне »
hvala hvala nego imam opet pitanje za sefa znaci ako smo mogli danas prijaviti ispite bez uplatnice znaci te ispite cete nam prijaviti u svakom slucaju platili ili ne platili ??? :) mislim da znate sta govorim tako da mi nije jasno sto lepo ne stavite do kraja sledece nedelje se mogu prijaviti ispite jer ispitni rok traje do 30 u mesecu i samo sluzba u spisak ubacuje ispite i redja te prijave i onda ih samo ostampa. Stalno se nesto komplikujete a sve je tako jednostavno i prakticno.

Ja mislim da ste shvatili moje pitanje kakva je to logika prijaviti ispite bez uplatnice kad moramo uplatnice donjeti sledece nedelje sto tad ne mozemo i prijavu usput donjeti pa sve lepo u jednom komadau a ne na rate :D

Ne bi da duzim ali nadam se da sam potpuno u pravu.