Питања за студентску службу

· 461 · 216218
*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #270 послато: јул 07, 2011, 02:39:06 поподне »
Da to za upisivanje godine i prijavu ispita znam samo nisam znao bodove koliko nose ispiti. Hvala na trudu.

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #271 послато: јул 08, 2011, 12:49:12 пре подне »
pitaj mene slobodno sve sto te zanima u vezi toga jos tu sam dok ne odem na more ali uglavnom sve ima objavljeno i objasnjeno. ali u savkom informatoru imas poene koji ispit kolko nosi i jos nesto da ti kazem da mozes iz svih godina da biras ispite i da kombinujes a taj zbig da bude 76 poena

*

pirot

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #272 послато: јул 08, 2011, 08:27:32 пре подне »
kad će raspored za septembar 2011

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #273 послато: јул 08, 2011, 10:35:08 пре подне »
polako ljudi idite provodite se vas vec raspored zanima.

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #274 послато: јул 08, 2011, 10:56:36 пре подне »
Raspored za septembarski ispitni rok, kao i za oktobarski ispitni rok / dostavljeni termini/ biće objavljen do 15.07.2011.godine. Raspored će biti istaknut i na oglasnoj tabli i na sajtu fakulteta.
Prijava ispita za septembar je u toku.
Septembarski ispitni rok počinje 22.08.20011.godine i traje do 10.09.2011.godine.
 Prijava ispita za oktobar je od 12.09. do 14.09.
Oktobarski ispitni rok počinje 15.09. i traje do 01.10.2011.godine
Nakon toga upis u naredne godine studija za školsku 2011/2012.godinu

*

Dzentlmen :D

  • *
  • Поруке: 7
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #275 послато: јул 21, 2011, 03:46:36 поподне »
Kad bi trebalo da se znaju datumi polaganja svih ispita ????

*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #276 послато: септембар 07, 2011, 10:40:44 пре подне »
Da li je tacna informacija da svi studenti koji zele da 4. godinu pohadjaju na teret budzeta drzave moraju prethodno "ocistiti" sve ispite??

*

beli1306

  • *
  • Поруке: 19
  • NUSKNVP
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #277 послато: септембар 07, 2011, 01:31:25 поподне »
Mene interesuje da li ce imati oktobar 2,ako ne,zasto?,i kada se krece sa nastavom za 3 godinu.
Hvala

*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #278 послато: септембар 07, 2011, 03:06:06 поподне »
Oktobar 2 ce verovatno da bude a ako ne bude jedini razlog ce biti taj sto smo imali vec jedan vanredni rok u aprilu. Pocetkom oktobra se polazi na predavanja.

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #279 послато: септембар 11, 2011, 12:03:43 поподне »
Ma taj u aprilu vanredni rok ja ne znam dal je neko uopste tad i izlazio tako da moramo se izboriti za to da taj se rok izbaci a oktobarski da se vrati jer nema smisla za aprilski a sa tom teorijom ce se svi sloziti samnom (barem se nadam ili oba da ostavimo). Ako im  oktobar tesko pada neka stave da se placa 500 din i to je to. ocekujem od sluzbe da mi sto pre odg da znamo kako da se pripremimo i da rasporedimo koje cemo kad ispite da spremamo. Posto skoro svi fakulteti imaju po nekoliko vanrednih rokova koji se naknadno placaju i samim tim svi su na dobitku znam da je ovo navodno bolonja pa zbog toga se gleda da imamo sto manje ispitnih rokova ali po mojoj nekoj logici treba nama studentima dozvoliti jos koji rok da se dokazemo i da pokusamo cistiti godinu kako bi sto manje ispita ostavljali iza sebe.

*

Don Kichote

  • *
  • Поруке: 40
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #280 послато: септембар 11, 2011, 02:52:54 поподне »
I ja se slazem da je taj aprilski vanredni rok bio promasaj iz prostog razloga sto smo tada mogli da dajemo samo ispite iz prvog semestra a u oktobru iz oba. Mislim da ce biti i oktobra 2. Po svakoj logici bi trebalo da ga bude...

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #281 послато: септембар 15, 2011, 08:02:00 пре подне »
Da li je tacna informacija da svi studenti koji zele da 4. godinu pohadjaju na teret budzeta drzave moraju prethodno "ocistiti" sve ispite??
Prema Zakonu o visokom obrazovanju, uslov za dalje napredovanje studenata je ostvarenih najmanje 48 ESPB. Svi studenti koji ispunjavaju ovaj uslov, i budžetski i samofinansirajući, podnose zahtev za rangiranje studenata na listi za budžet. Lista se sačinjava prema broju ESPB bodovima i prema prosecnoj oceni.

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #282 послато: септембар 15, 2011, 08:04:06 пре подне »
Mene interesuje da li ce imati oktobar 2,ako ne,zasto?,i kada se krece sa nastavom za 3 godinu.
Hvala
Prema zakonu o visokom obrazovanju broj ispitnih rokova u toku jedne školske godine je 6. Prema Odluci fakulteta, to su: januar, april, maj, juni, septembar i oktobar.

*

шеф

  • *****
  • Поруке: 161
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #283 послато: септембар 15, 2011, 08:09:17 пре подне »
Mene interesuje da li ce imati oktobar 2,ako ne,zasto?,i kada se krece sa nastavom za 3 godinu.
Hvala
Redovni ispitni rokovi u školskoj 2010/2011.godini su: januar, april, maj, juni, septembar i oktobar., tako da su studenti imaju na raspolaganju za ispite iz zimskog semestra: januar, april i maj, a za ispite iz letnjeg semestra: juni, septembar i oktobar, s tim što su studenti imali mogućnost da u ovim rokovima polažu i nepoložene ispite iz zimskog semestra, ukoliko nisu uspeli da ih polože u tri roka.
Nastava za treću godinu treba da počne 10. oktobra.

*

John Doe

  • *
  • Поруке: 60
Одг: Питања за студентску службу
« Одговор #284 послато: септембар 15, 2011, 09:28:31 пре подне »
taman do 10 ima vremena za oktobar 2 mislim da bi to bilo idealno jer kao do sad sto smo imali trebali bi to za stalno imati ali naravno da studenti mogu prijaviti samo jedan ispit i samim tim da ga placaju razmislite o tome jer vecina fakulteta ima te vanredne rokove. Nama treba ponovo i zauvek uvaziti taj rok kako ne bi se uvek na kraju jurili i traziti da nam se on odobri. Treba jednom za svagda to resiti.