REDOSLED ISPITA ZA I GODINU

· 578 · 148722
*

Aleksandra*

Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #555 послато: мај 30, 2010, 05:56:35 поподне »
Zašto ne pokušamo da se dogovorimo da za javne finansije omoguće još jednu šansu, tamo pri kraju roka?
Stvarno nema smisla kako su stavili javne da budu od 17-19. juna, a 100x ima više da se uči nego iz monetarne, koju su stavili za kraj roka.
Mislim da bi moglo nešto da se uradi ako se svi složimo i kontaktiramo studenta prodekana... ali dobro, i ako se ništa ne postigne, život ide dalje. xD

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #556 послато: мај 30, 2010, 06:35:04 поподне »
pa ne razumem zashto bi bio problem za javne i monetarnu,kada predaje ista profesorka....a ja nisam polozhila kolokvijum ni iz javnih,ni iz monetarne...za koliko vremenski mozhe da se spremi???chula sam da monetarna nije teshka,a za javne da je manje vishe sve slichno,pa je zatomalo komplikovanije  :-\ .inache sam chula da je bio dogovor da prvo bude monetarna,ali ochigledno da su sve ispromenili...a ti jel znash kakva je Jadranka,tj kako pita....?

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #557 послато: мај 30, 2010, 06:40:15 поподне »
Monetarna je laksa...a javne su teske, ima dosta, lekcije su malo duze i otprilike je sve slicno...
I ja sam cula da je dogovor bio da bude prvo monetarna ali ko zna....

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #558 послато: мај 30, 2010, 06:42:54 поподне »
pa da,kao prvo sociologija,pa monetarna,pa sistemi,pa javne....,ali chula sam da mozhe da se odgovara polovina,tj ono sa kolokvijuma...pa je to kao olakshavajuca okolnost  ;D

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #559 послато: мај 30, 2010, 07:02:59 поподне »
Aha moze da se odgovara pola...ja tako planiram javne :) I ja sam cula za takav raspored, ali izgleda da su oni uradili kako njima odgovara, ko nas sta pita...

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #560 послато: мај 30, 2010, 07:08:59 поподне »
ahahaha...koga god da pitam svi tako planiraju za javne....  :D

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #561 послато: мај 30, 2010, 07:22:57 поподне »
haha :) pa teske su stvarno...ja sam kao pocela da ih ucim za kolokvijum i odustala posle desetog pitanja...i to sam jedva naucila :) a sad stvarno nemam vreme celu knjigu da ucim...

*

Aleksandra*

Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #562 послато: мај 30, 2010, 09:16:19 поподне »
Najbolje bi bilo da postoji bar još jedna šansa za javne, jer je stvarno mnogo obimno gradivo.
I ja sam planirala da polažem pola juna, ali izgleda da nema nikakve šanse, jer moram da učim sociologiju, koja i nije tako laka. :D
I sad eto, polagaću javne tek avgusta i oktobra, ali šta da se radi... :s
Stvarno su ga udesili baš da ovim rasporedom.

*

*Bojana*

  • *
  • Поруке: 27
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #563 послато: мај 31, 2010, 01:49:00 пре подне »
Ma najbolje bi bilo kada bi zamenili monetarnu i javne i bar malo pomerili sisteme... A sad da se lepo vratim u realnost i knjigu u ruke... :)
I ja sam cula za Hafnera da je stvarno strog na ispitu, dok je Misic mnoooogooo blazi, tako da sociologijo eto me septembra! :)
Aleksandra predlazem ti da proveris da li mozes prvi deo javnih septembra, posto sam cula da ta mogucnost prvog dela polaganja vazi samo za jun... Ako tad ne polozis onda septembra cela knjiga... Ali kazem ti raspitaj se, to sam odavno cula, a mozda sam i nesto pogresno razumela...
A jel zna neko kako ispituju profesori iz sistema, Srdjan i Borko?

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #564 послато: мај 31, 2010, 01:12:22 поподне »
I mene interesuje kakav je Srdjan iz sistema na ispitu, posto kod njega polazem...Ako je cuo neko nesto ili ima iskustvo, neka podeli sa nama :)

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #565 послато: мај 31, 2010, 02:32:45 поподне »
a iz sociologije se izvlache bilo koja dva pitanja iz drugog dela...,ili npr jedno od 1 do 25 pitanja,a drugo od 26 do 45 ili kako???i ko uchi sisteme jel uchi one delove gde se spominje Jugoslavija?? :-\
« Последња измена: мај 31, 2010, 02:36:11 поподне luna »

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #566 послато: мај 31, 2010, 02:41:18 поподне »
Ne izvlace se bilo koja dva, nego su podeljena pitanja....
Ajde kazi mi koja su to pitanja, da pogledam posto jos nisam stigla dotle iz sistema :)

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #567 послато: мај 31, 2010, 03:01:13 поподне »
91. na kraju,tj trece nabrajanje.94. i95. ,ne znam da li se josh negde spominje...
a kako su to podeljena pitanja iz sociologije???
« Последња измена: мај 31, 2010, 03:07:00 поподне luna »

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #568 послато: мај 31, 2010, 03:15:02 поподне »
Pa ne znam do kog pitanja je prva grupa, a od kog druga...ali recimo moja sestra je izvukla covecanstvo i religiju...tako da mislim da je od religije pa do kraja druga grupa pitanja, ali nije sigurno...
Znas kako, iz sistema sam pisala lekcije na predavanjima i nema nigde u tim pitanjima da se pominje Jugoslavija...ajde u privatnoj poruci mi ostavi mail da ti posaljem lekcije ako hoces....

*

Aleksandra*

Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #569 послато: јун 01, 2010, 01:01:12 пре подне »
I mene interesuje kakav je Srdjan iz sistema na ispitu, posto kod njega polazem...Ako je cuo neko nesto ili ima iskustvo, neka podeli sa nama :)

I mene baš interesuje kakav je on... jel strog? kako pita?... ma sve me interesuje. xD
Najviše me interesuje da li te pusti da lepo ispričaš sve što znaš za konkretno pitanje, ili ti (ne daj bože) postavlja neka podpitanja poput Marine i Jadranke iz monetarne/javnih? :P

P.S. hvala na informaciji, *Bojana*, pitaću nekog da li može pola i u septembarskom roku. :s
« Последња измена: јун 01, 2010, 01:04:12 пре подне Aleksandra* »