REDOSLED ISPITA ZA I GODINU

· 578 · 148784
*

Trezni alkos

  • *
  • Поруке: 36
  • класичан кретен
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #135 послато: јануар 28, 2010, 01:39:36 поподне »
Био сам данас до ових хоштаплера на Евиденцији, направљени су спискови из Менаџмента, сутра ће их вероватно објавити, чини ми се да су састављани по редним бројевима индекса.

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #136 послато: јануар 28, 2010, 02:52:06 поподне »
Pa spiskovi za menadzment su jos juce istaknuti... A da su hostapleri u to sam se i sam uverio, nije me bilo na spisku za polaganje jer navodno nisam platio ratu, a ustvari je oni nisu ni proknjizili iako sam sve rate platio cak i pre roka, i sreca pa sam imao fotokopije uplatnica kao dokaz, a evo mom kolegi nisu proknjizili cak dve rate i ne zna sta ce da radi jer nije kopirao uplatnice a svaku ratu smo zajedno placali...

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #137 послато: јануар 28, 2010, 02:58:45 поподне »
kod koga su parni brojevi indeksa za menadzment ?

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #138 послато: јануар 28, 2010, 03:01:27 поподне »
ako tvoj drug zna datum kad je uplatio rate nek proba u banku gde je uplatio da mu izvucu izvestaj ili tako nesto....

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #139 послато: јануар 28, 2010, 03:05:48 поподне »
a jel od 2 zaista pochinje menadzment...?i koga ispituje maja,a koga ivana,msm parne i neparne...
Faraday,tako su i mene zeznuli,ako je uplacivao na faxu,njihova matichna poshta je br 5,i mora da pishe zahtev(koji u poshti koshta 33 dinara,a u banci ti to besplatno proveravaju,ako je u banci uplatio) i oni mu daju fotokopije uplatnica....I da mora da ima za sve rate kopije osim za prvu!!!srecno :D

*

Marko 90

  • ***
  • Поруке: 222
  • Zivot je samo kap rose na lotosovom cvetu...
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #140 послато: јануар 28, 2010, 03:25:23 поподне »
i mene su zezali za skolarinu kao al imamo kopije :) maja ispituje parne ivana neparne , pocine od 2-6 tog a spisak je izasao moramo da odemo da vidimo

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #141 послато: јануар 28, 2010, 03:30:31 поподне »
pa da,ja od sada sve fotokopiram....ima i za kolokvijume od sad...heheh :D
a jel znate mozhda za rachunovodstvo,jel ista fora kao za osnove,msm ko nije polozhio kolokvijum ne mozhe vishe od 8 na ispitu....???

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #142 послато: јануар 28, 2010, 03:36:31 поподне »
Ma fora je sto ne zna gde je uplatio pa ne moze da nadje, ja uplacujem uvek na istom mestu i nisam imao problema da uzmem potvrdu. Jedina sansa mu je da pokusa u racunovodstvu fakulteta, oni moraju da imaju podatke...

A ovo bi bilo bzv ako je istina, pa kolokvijum je tu da smanji gradivo za ispit, a ne posle da te zezaju i za ocenu :/

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #143 послато: јануар 28, 2010, 03:40:24 поподне »
Farady,ja sam onu htela da sazvacem,i na kraju mi je rekla da ako ne nadjem u poshti,da idem u rachunovodstvo fakulteta....,tako da ima nade... :D
A za ovo sa kolokvijuma,tako sam chula za menadzment,a videh da je neko napisao da je tako i za osnove ekonomije.....

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #144 послато: јануар 28, 2010, 04:12:13 поподне »
Razumem da ocena sa kolokvijuma udje u konacnu ocenu, al da neko ko nema polozen kolokvijum a odlicno sve nauci za ispit, ne moze da dobije 10, bas bzv...   :-\

*

dushan_nish

  • *
  • Поруке: 2
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #145 послато: јануар 28, 2010, 04:33:15 поподне »
Da li je sigurno da parne brojeve ispituje Maja za menadzment?

*

stefac21

  • ***
  • Поруке: 293
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #146 послато: јануар 28, 2010, 04:36:30 поподне »
Ljudi, da vas zamolim nesto. Da li moze neko ko bude isao sutra na faksu da pogleda kada i u koliko sati polazem menadzment. Moj broj indeksa je 41160. Unapred hvala.
P.S. Znam da Maja ispituje parne brojeve,to je 100% tacno, pa da li je ona zeznuta ili nije?

*

dushan_nish

  • *
  • Поруке: 2
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #147 послато: јануар 28, 2010, 04:44:44 поподне »
Maja je najveca carica! Kod nje ako polazem, onda VRH!! Posto sam parni broj indexa, pogledacu ti ja kad polazes.

*

stefac21

  • ***
  • Поруке: 293
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #148 послато: јануар 28, 2010, 04:52:43 поподне »
Hvala,jel ides sutra da vidis?

*

Trezni alkos

  • *
  • Поруке: 36
  • класичан кретен
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #149 послато: јануар 28, 2010, 06:02:13 поподне »
Pa spiskovi za menadzment su jos juce istaknuti... A da su hostapleri u to sam se i sam uverio, nije me bilo na spisku za polaganje jer navodno nisam platio ratu, a ustvari je oni nisu ni proknjizili iako sam sve rate platio cak i pre roka, i sreca pa sam imao fotokopije uplatnica kao dokaz, a evo mom kolegi nisu proknjizili cak dve rate i ne zna sta ce da radi jer nije kopirao uplatnice a svaku ratu smo zajedno placali...
Па шта мислиш да сам и ја тражио тамо данас...