REDOSLED ISPITA ZA I GODINU

· 578 · 148776
*

olja90

  • *
  • Поруке: 72
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #540 послато: мај 28, 2010, 08:04:15 поподне »
jel ces da menjas nesto?  :)

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #541 послато: мај 28, 2010, 08:47:44 поподне »
necu,prijavila sam sva 4,bash zbog toga shto nisam znala redosled...,a josh razmishljam na koje cu izaci,sigurna sam samo za sisteme :D

*

olja90

  • *
  • Поруке: 72
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #542 послато: мај 28, 2010, 09:33:13 поподне »
hehe...eto mozes da izadjes i za mene  ;D

*

*Bojana*

  • *
  • Поруке: 27
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #543 послато: мај 29, 2010, 10:55:44 пре подне »
Koji je pametnjakovic stavio sisteme na pocetak roka? Pa asistentkinja je rekla da ce biti na kraju roka... Tako je bilo prethodnih godina... Je l' zna neko kada ce taj konacni raspored?

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #544 послато: мај 29, 2010, 11:32:09 пре подне »
Pa i trebalo je negde pri kraju da budu...ali ko nas sta pita...Raspored je ceo uzasan...jos kazu da je  sastavljen na obostrano zadovoljstvo...strasno! Na evidenciji mi rekose da ce u toku sledece nedelje zvanican raspored...mada su u Saef-u rekli do kraja ove nedelje, ali naravno to nisu ispunili...

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #545 послато: мај 29, 2010, 06:09:47 поподне »
a pa da...,rekla je asistentica na kolokvijumu kako sistemi obichno budu na kraju roka,i spominjala je neki put,pa mozhda se pomere za nedelju dana....inache,uopshte mi nije jasno ko je izabrao nasheg predstavnika u parlamentu i kako taj nash predstavnik samostalno odluchuje shta ce kada biti,pa to predlazhe...  >:( uostalom,ne znam kako to ide,ali sam ovako ukapirala.... :-\ a na sluzhbi su mi rekli da konachan raspored ispita izlazi obichno oko 1.6.
aaaaa da li zna neko kako ispituju Hafner,Jadranka i Krstic???

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #546 послато: мај 29, 2010, 06:15:46 поподне »
Pa naseg predstavnika smo birali mi, potpisivali smo se na predavanjima i vezbama :) A i mislim da on nije kriv uopste...rade oni kako im je volja...
Cula sam za Hafnera da mnogo trazi, za Jadranku stvarno ne znam...a za Borka sam cula da je super na ispitu...

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #547 послато: мај 29, 2010, 06:26:05 поподне »
ahahahah malo sam se ispalila... :D
ma ja sam njega prvi put videla u drugom semestru,ali definitivno treba da bude neko ko ce nas bar redovnije obaveshtavati,kada smo i onako uvek neobaveshteni...  ;D
i ja sam chula to za Hafnera,ali ne znam da li je tachno.......,stvarno mi se ne uchi iz knjige  :'(

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #548 послато: мај 29, 2010, 06:31:08 поподне »
Ma kome se uci iz one odvratne knjige....ja sam cula da je devojci koja je sve naucila iz skripte, i izrecitovala mu to :) dao jedva 6icu ali ko zna....mozda bude bolje raspolozen...
Ti izvuci jos po nekoliko recenica iz knjige i dodaj u skriptu i to je to...
Ja imam srecu da sam kod Misica, cula sam da je on super...

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #549 послато: мај 29, 2010, 06:34:45 поподне »
eeee blago tebi....,mozhda ostavim za septembar...,taman da chujem utiske... :D

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #550 послато: мај 29, 2010, 06:39:47 поподне »
heheh...pa ja licno da sam kod Hafnera odustala bih i ostavila za septembar...:) Ovako gubim vreme na sociologiju koja se jedva i iz skripte uci....:) A utiske cu svakako da ti saopstim :)

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #551 послато: мај 29, 2010, 06:43:10 поподне »
zahvaljujem  :) ....,a u pravu si za gubljenje vremena....,jer je izmedju javnih i sistema,samo da oduzima vreme.... ;D

*

olja90

  • *
  • Поруке: 72
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #552 послато: мај 29, 2010, 08:24:02 поподне »
moze li taj predstavnik da ucini nesto za sisteme, da ih stavi zadnje kako bi i trebalo dok jos nije izasao spisak?

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #553 послато: мај 29, 2010, 09:49:02 поподне »
mozhda greshim,ali mislim da je redosled ispita konachan...a da ce promeniti mozhda samo datume,i to verovatno u zavisnosti od broja prijavljenih...npr ako su mislili da ce monetarna biti od 2. do 5.,a prijavilo se samo njih 100 ispit ce biti samo 2.   :-\

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: REDOSLED ISPITA ZA I GODINU
« Одговор #554 послато: мај 29, 2010, 10:17:18 поподне »
i ja mislim da je raspored konacan....menjace najverovatnije sale u kojima ce se odrzavati i sl...bice neke sitne izmene ali da pomere za kraj roka nema sanse....to nikad nece da pristanu...