Kolokvijumi

· 3485 · 739718
*

mana90

  • *
  • Поруке: 70
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1725 послато: фебруар 24, 2011, 02:28:20 поподне »
problem je u tome sto sam obnovio godinu, tako da nisam u nisu. A jer ima neko te dodatke? ja imam od prosle godine samo neznam da li su isti i sta sve treba???

*

anci90

  • ***
  • Поруке: 287
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1726 послато: фебруар 24, 2011, 02:54:05 поподне »
Da li je neko isao na prvim casovima iz Medjunarodng marketinga? Kako se radi kolokvijum, pismeno ili usmeno? Da li su prve tri glave za kolokvijum i da li je tacno da ce jedan kolokvijum da bude marta a drugi aprila? Hvala unapred...:)


Kolokvijumi se rade pismeno,jedan je marta,a jedan ili krajem aprila ili pocetkom maja!Za prvi kolokvijum su I,II,III glava, a za drugi kolokvijum su IV,V,VI glava!Sve ostalo je za ispit! ;)

*

stefac21

  • ***
  • Поруке: 293
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1727 послато: фебруар 25, 2011, 08:53:44 поподне »
Da li iko zna nesto o bankarskom menadzmentu,ako ima neko malo opsirnije informacije o ovom predmetu neka udeli neku...
Unapred hvala.

*

Aleksandra90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1728 послато: фебруар 27, 2011, 12:30:51 пре подне »
Da li iko zna nesto o bankarskom menadzmentu,ako ima neko malo opsirnije informacije o ovom predmetu neka udeli neku...
Unapred hvala.

Mislim da nema tu nešto mnogo informacija. Isti su profesori kao i za finansijski sistem i institucije iz I godine, profesori Borko Krstić i Srđan Marinković i asistentica Mirjana,
ne sumnjam da im je način rada takođe isti, a do sada su svo troje bili i više nego korektni, kako na ispitu tako i na kolokvijumima. Takođe sam čula da bankarski menadžment
nije težak predmet, jako je sličan sistemima, čak su i neke lekcije iste - ako si dobro savladao sisteme, ovaj predmet ne bi trebalo da bude problem, čini mi se. To je to.

*

stefac21

  • ***
  • Поруке: 293
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1729 послато: фебруар 27, 2011, 09:37:30 пре подне »
Ja sam medjunarodni menadzment, tako da nemam predstavu kako je...
Da li neko ima iskustva sa MEDJUNARODNIM MARKETINGOM?

*

Milica Mici

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1730 послато: фебруар 27, 2011, 09:17:38 поподне »
problem je u tome sto sam obnovio godinu, tako da nisam u nisu. A jer ima neko te dodatke? ja imam od prosle godine samo neznam da li su isti i sta sve treba???

Zadaci su isti samo se razlikuju neke brojke :D

*

mana90

  • *
  • Поруке: 70
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1731 послато: фебруар 28, 2011, 03:05:08 поподне »
problem je u tome sto sam obnovio godinu, tako da nisam u nisu. A jer ima neko te dodatke? ja imam od prosle godine samo neznam da li su isti i sta sve treba???

Zadaci su isti samo se razlikuju neke brojke :D

Znaci to je to u sustini, samo mi kazi jer ima nesto sto se izbacuje?

*

Milica Mici

  • *
  • Поруке: 2
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1732 послато: фебруар 28, 2011, 09:34:57 поподне »
Ja mislim da ne. U Sredu imam vezbe pa cu da ti napisem da li se izbacuje nesto kad pitam :D

*

martinche

  • ****
  • Поруке: 449
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1733 послато: март 02, 2011, 03:43:58 поподне »
odgovara se kao i na svim kolokvijumima, samo imas i deo sa zadacima, i teorija ti nosi vise poena od zadatka...

*

zvezdica

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1734 послато: март 02, 2011, 07:34:07 поподне »
Jel moze neko da mi kaze kakvi su kolokvijumi iz nacionalne ekonomije i analize poslovnih perf.? Cula sam da su iz nacionalne blic pitanja...a za performanse neki zadaci i da skoro niko ne polozi te kolokvijume... Kako je bilo prosle godine?

*

MARIYA ´88.

  • **
  • Поруке: 162
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1735 послато: март 02, 2011, 08:41:00 поподне »
Jel moze neko da mi kaze kakvi su kolokvijumi iz nacionalne ekonomije i analize poslovnih perf.? Cula sam da su iz nacionalne blic pitanja...a za performanse neki zadaci i da skoro niko ne polozi te kolokvijume... Kako je bilo prosle godine?


NACIONALNA EKONOMIJA - kolokvijum jeste u obliku testa (blic pitanja) - prati vezbe i to ce mnogo da ti smanji napor pri spremanju kolokvijuma nego kad bi ga sama spremala a isto vazi i za ANALIZU POSLOVNIH PERFORMANSI - sve koje ja znam a da su pratili vezbe (na kojima su obradjivani zadaci) su bez problema polozili... :) :) :)

*

Deki-M

  • **
  • Поруке: 171
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1736 послато: март 02, 2011, 10:26:08 поподне »
Jel moze neko da mi kaze iz fin. racunovodstvo kako ide to.
Jovan Krstic je reko a ce biti oko 40 lekcija ali nece cele lekcije, nego blic pitanja?

*

zvezdica

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1737 послато: март 02, 2011, 10:32:36 поподне »
Jel moze neko da mi kaze kakvi su kolokvijumi iz nacionalne ekonomije i analize poslovnih perf.? Cula sam da su iz nacionalne blic pitanja...a za performanse neki zadaci i da skoro niko ne polozi te kolokvijume... Kako je bilo prosle godine?



NACIONALNA EKONOMIJA - kolokvijum jeste u obliku testa (blic pitanja) - prati vezbe i to ce mnogo da ti smanji napor pri spremanju kolokvijuma nego kad bi ga sama spremala a isto vazi i za ANALIZU POSLOVNIH PERFORMANSI - sve koje ja znam a da su pratili vezbe (na kojima su obradjivani zadaci) su bez problema polozili... :) :) :)

Aha...hvala ti ;) a da li je tacno ako se polozi kolokvijum da se izvlace posle na ispitu 4 pitanja, a ako nemas kolokvijum onda 3? I jel se rade ti zadaci na ispitu-kako već...?   :-[ 

*

zvezdica

  • *
  • Поруке: 14
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1738 послато: март 02, 2011, 10:35:37 поподне »

Jel moze neko da mi kaze iz fin. racunovodstvo kako ide to.
Jovan Krstic je reko a ce biti oko 40 lekcija ali nece cele lekcije, nego blic pitanja?


pa da..nisu ti pitanja da pises po celu lekciju, vec nesto iz lekcije, kao nesto najbitnije...i imas jedan prost zadatak... otprilike 10tak pitanja...

*

mana90

  • *
  • Поруке: 70
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1739 послато: март 02, 2011, 10:43:21 поподне »
Ja mislim da ne. U Sredu imam vezbe pa cu da ti napisem da li se izbacuje nesto kad pitam :D
Sta je bilo, jer si saznala nesto???