Kolokvijumi

· 3485 · 735949
*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1470 послато: новембар 26, 2010, 04:00:18 поподне »
Jao ljudi aman pomazite.... Kazite nesto o makroekonomiji... kakvi su profesori, tj kako ispituju, koliko se pitanja vuce... :D nista ne znam  :o

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1471 послато: новембар 26, 2010, 04:29:16 поподне »
Ukupno se izvlace tri pitanja na ispitu...Znaci na kolokvijumima po jedno i ako oba polozis izvlacis jedno na ispitu...(ne znam da li i ove godine imate drugi kolokvijum, mi smo prosle imali)...Profesori hoce da pomognu ali Igor malo manje ;D...Kod Cvetanovica je lakse da polozis, a Igor dosta ceni znanje i ako ne znas neki bitan grafik hoce da obori..Dosta je tesko bez kolokvijumima....Pitaju te pored tih pitanja koje izvuces jos nekoliko potpitanja...to je to!

*

EKV

  • *
  • Поруке: 24
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1472 послато: новембар 26, 2010, 05:22:53 поподне »
mislim da tako nigde ne mozes da polozis kolokvijum, ali mozda mozes da zamenis pitanje...

Kolko se secam,prosle godine kod Figarke nije moglo da se zameni pitanje...sta izvuces-to ti je...pa znas-znas,ne znas-ne znas!Zena je grozna!

*

unknown sender

  • *
  • Поруке: 21
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1473 послато: новембар 26, 2010, 05:39:25 поподне »
mislim da tako nigde ne mozes da polozis kolokvijum, ali mozda mozes da zamenis pitanje...

Kolko se secam,prosle godine kod Figarke nije moglo da se zameni pitanje...sta izvuces-to ti je...pa znas-znas,ne znas-ne znas!Zena je grozna!
Znaci ako ne znas jedno pitanje -> nema zamene -> padas kolokvijum....
tako cu ja sutra :(

*

Aleksandra90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1474 послато: новембар 26, 2010, 06:19:17 поподне »
Jao ljudi aman pomazite.... Kazite nesto o makroekonomiji... kakvi su profesori, tj kako ispituju, koliko se pitanja vuce... :D nista ne znam  :o

Po mom ličnom mišljenju, a i iskustvu, oba profesora traže znanje, to stoji. Samo je profesor dosta korektan, dok docent ume da bude malo nezgodan. ;D

Zar je moguće da je profesorka Figar i dalje tako zahtevna, kao i ranije?
Čula sam da je poslednjih godina bila korektna i ok...  ???

*

EKV

  • *
  • Поруке: 24
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1475 послато: новембар 26, 2010, 07:16:05 поподне »
Pa znas kako...sve zavisi kakvog je raspolozenja i kako joj se svidis u trenutku...Ali uglavnom nadje neki razlog da te kicmi i muci!Bar je moje iskustvo takvo od prosle godine!Ja sam pala,doduse nisam znala pitanja i lepo odustala...ali ovo pricam na osnovu toga sto je radila drugim studentima.Katastrofa!

*

unknown sender

  • *
  • Поруке: 21
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1476 послато: новембар 26, 2010, 07:28:37 поподне »
Pa s obzirom da sam 90. na spisku ne verujem da ce raspolozenje i koncentracija izdrzati do tada...

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1477 послато: новембар 26, 2010, 08:10:07 поподне »
Hvalaaa  ;D a da pitam za potpitanja jel pitanju cele lekcije il neka nabrajanja il definicije...? i sta se desava ako znam pitanje koje izvucem a ne znam potpitanje neko? Imam u nedelju kolokvijum i necu uspeti da spremim sva pitanja   >:( sve sam spremala sem makroekonomiju  >:(

*

bole91

  • *
  • Поруке: 8
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1478 послато: новембар 26, 2010, 08:42:51 поподне »
da li neko moze da mi postavi raspored polaganja kolokvijuma iz makroekonomije?????

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1479 послато: новембар 26, 2010, 08:53:23 поподне »
Hvalaaa  ;D a da pitam za potpitanja jel pitanju cele lekcije il neka nabrajanja il definicije...? i sta se desava ako znam pitanje koje izvucem a ne znam potpitanje neko? Imam u nedelju kolokvijum i necu uspeti da spremim sva pitanja   >:( sve sam spremala sem makroekonomiju  >:(

Pitaju cele lekcije...Kod Igora sve zavisi od tezine pitanja...posto je prvi kolokvijum moze da se desi i da te pusti...ali zadnja oblast za kolokvijum mora u prste da se zna i kod Igora i kod Cvetanovica...moj savet ti je ako ne spremis sve bas najbolje, da ides kod Cvetanovica i ako izvuces pitanje koje ne znas, pokusaj da odgovoris, pricaj svojim recima sta se setis, on ce da ti pomogne, zameni pitanje pokusace da izvuce nesto..

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1480 послато: новембар 26, 2010, 08:56:56 поподне »

*

shwaysi

  • *
  • Поруке: 23
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1481 послато: новембар 26, 2010, 11:41:44 поподне »
da li ako ne polozis prvi kolokvijum iz makroekonomije a polozis drugi, na ispitu izvlacis prvo i trece pitanje, ili ne? i jos nesto: da li neko zna koji profesor kad ispituje za ovaj kolokvijum, jer na listi pise samo gde i kad, ne pise kod kog smo profesora.

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1482 послато: новембар 27, 2010, 07:38:37 пре подне »
da li ako ne polozis prvi kolokvijum iz makroekonomije a polozis drugi, na ispitu izvlacis prvo i trece pitanje, ili ne? i jos nesto: da li neko zna koji profesor kad ispituje za ovaj kolokvijum, jer na listi pise samo gde i kad, ne pise kod kog smo profesora.

Prosle godine, ako ne polozis prvi kolokvijum nisi mogao da izadjes na drugi...a sto se tice profesora na kolokvijumu je svako isao kod kog je hteo...

*

Sany_91

  • ***
  • Поруке: 221
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1483 послато: новембар 27, 2010, 08:04:53 пре подне »
Hvalaaa  ;D a da pitam za potpitanja jel pitanju cele lekcije il neka nabrajanja il definicije...? i sta se desava ako znam pitanje koje izvucem a ne znam potpitanje neko? Imam u nedelju kolokvijum i necu uspeti da spremim sva pitanja   >:( sve sam spremala sem makroekonomiju  >:(

Pitaju cele lekcije...Kod Igora sve zavisi od tezine pitanja...posto je prvi kolokvijum moze da se desi i da te pusti...ali zadnja oblast za kolokvijum mora u prste da se zna i kod Igora i kod Cvetanovica...moj savet ti je ako ne spremis sve bas najbolje, da ides kod Cvetanovica i ako izvuces pitanje koje ne znas, pokusaj da odgovoris, pricaj svojim recima sta se setis, on ce da ti pomogne, zameni pitanje pokusace da izvuce nesto..

hvala puno : pokusacu da spremim do :-* sutra ali cisto sumnjam da cu nesto da znam i od treme i od svega ostalog

*

MARIYA ´88.

  • **
  • Поруке: 162
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1484 послато: новембар 27, 2010, 06:52:05 поподне »
Da li ima nekog ko je bio na kolokvijumu iz Ekonomske politike... Kakvi su utisci... ?????????????