Kolokvijumi

· 3485 · 735862
*

joxy

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1410 послато: новембар 22, 2010, 01:48:23 поподне »
Jel zna mozda neko kada ce biti rezultati iz finansijskih trzista?

*

mare0280

  • *
  • Поруке: 20
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1411 послато: новембар 22, 2010, 02:52:29 поподне »
Jel zna neko koliko ce pitanja biti na testu iz osnova menadzmenta? I na kom principu? Kako je bilo ranijih godina...

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1412 послато: новембар 22, 2010, 03:05:28 поподне »
Jel zna neko koliko ce pitanja biti na testu iz osnova menadzmenta? I na kom principu? Kako je bilo ranijih godina...

Prosle godine je bilo 10 blic pitanja (tipa, nabroj, navedi, definicije i sl)...a preprosle 2 pitanja (tj. cele lekcije).

*

mare0280

  • *
  • Поруке: 20
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1413 послато: новембар 22, 2010, 03:39:42 поподне »
Jel zna neko koliko ce pitanja biti na testu iz osnova menadzmenta? I na kom principu? Kako je bilo ranijih godina...

Prosle godine je bilo 10 blic pitanja (tipa, nabroj, navedi, definicije i sl)...a preprosle 2 pitanja (tj. cele lekcije).
Hvala Ivana, valjda su 10, posto sam siguran da nisu cele lekcije. Znaci da ucim samo najosnovnije,a i cini mi se da su prve dve glave bitinije od ostalog dela i da ce vecina pitanja biti zi njih vezana, a mozda se i varam...

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1414 послато: новембар 22, 2010, 03:48:43 поподне »
Sve je zastupljeno, tako da ne znam sta da ti kazem...iz svih glava ima pitanja...ali uglavnom su to definicije, nabrajanja...Npr. secam se pitanja tipa nabroj predstavnike neke skole..i sl...nije bilo tesko..

*

MilanM

  • *
  • Поруке: 27
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1415 послато: новембар 22, 2010, 05:32:11 поподне »
Kolege cuo sam da je na kolokvijumu iz Ekonomike industrije dovoljno da se osvoji bar 1 bod i oslobadjamo se tog dela gradiva za ispit ?? Jel moze neko to da mi to potvrdi i jel taj sutrasnji kolokvijum iz Ekon.industrije sigurno oslobadjajuci, zato sto prosle godine za generaciju 89. nije bio oslobadjajuci ??  plz odgovorite sto pre, hvala unapred ;)

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1416 послато: новембар 22, 2010, 05:41:06 поподне »
Pa ja sam cula da je prosle godine kao profesor reko da nije oslobadjajuci pa ih je posle oslobodio tog dela...A ove godine je vise puta ponovio da ako polozimo kolokvijum oslobadja nas tog dela...ali to za jedan bod nisam cula stvarno...

*

MilanM

  • *
  • Поруке: 27
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1417 послато: новембар 22, 2010, 06:09:31 поподне »
ok, hvala na odgovoru.. a ovo za jedan bod mi je rekao kolega koji to cuo na predavanjima, a posle da bi bio siguran pitao je i profesora, a on mu je rekao da ce nam u indeksu upisivati koliko smo bodova osvojili na kolokvijumu (pa cak i nulu) i da je svako ko osvoji bar 1 bod polozio kolokvijum i oslobadja se tog dela za ispit, ali naravno to znaci i da je maksimalna zakljucna ocena (ukoliko se na kolokvijumu osovji mali broj bodova) 8 , mozda 9..  on mi kaze da je 100% siguran u to, pa rekoh da proverim.. ;)

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1418 послато: новембар 22, 2010, 06:29:12 поподне »
A pa dobro onda je sigurno! Profesor se mnogo slabo cuje na predavanjima (prica sebi u bradu). Ja uvek sedim negde pozadi i slabo ga cujem...mozda je stvarno i rekao...:)

*

MARIYA ´88.

  • **
  • Поруке: 162
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1419 послато: новембар 22, 2010, 09:18:10 поподне »
ok, hvala na odgovoru.. a ovo za jedan bod mi je rekao kolega koji to cuo na predavanjima, a posle da bi bio siguran pitao je i profesora, a on mu je rekao da ce nam u indeksu upisivati koliko smo bodova osvojili na kolokvijumu (pa cak i nulu) i da je svako ko osvoji bar 1 bod polozio kolokvijum i oslobadja se tog dela za ispit, ali naravno to znaci i da je maksimalna zakljucna ocena (ukoliko se na kolokvijumu osovji mali broj bodova) 8 , mozda 9..  on mi kaze da je 100% siguran u to, pa rekoh da proverim.. ;)

Ja sam pratila predavanja delom i stvarno ovo čujem prvi put... Ako bude 10 pitanja, za prolaz su potrebna 6 poena kako nam je rečeno???????????? Inace sta ispada - da ne naucimo nista, svi izdobijamo po 1 poen i svi smo polozili??? Ne verujem da im je to cilj...
« Последња измена: новембар 22, 2010, 11:54:15 поподне MARIYA ´88. »

*

Coka08

  • *
  • Поруке: 82
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1420 послато: новембар 22, 2010, 11:41:54 поподне »
Hehe...sto bi to bilo super za taj 1 bod iz ekonomike industrije...ja nisam nista ucila ali cu da izadjem...da l moze nesto da se prepise?

*

nidzesi

  • *
  • Поруке: 27
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1421 послато: новембар 22, 2010, 11:42:43 поподне »
Ja sam čuo da možeš da imaš i nula poena, ali ovaj deo ispita ne polažeš na usmenom.

Naime, ako ovo položiš, dobiješ bodove za ovo, i to ti samo ulazi kasnije u ocenu. Ako ne položiš, ti generalno možeš na ispitu da polažeš ponovo deo za kolokvijum, ali ako želiš više od 8. Ja sam tako shvatio profesora...

Moguće je da grešim...

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1422 послато: новембар 23, 2010, 12:29:23 пре подне »
Ako je istina onda je to odlicna vest. Mislim da bi tako trebalo svi da rade, onda bi kolokvijum imao smisla.

*

*Bojana*

  • *
  • Поруке: 27
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1423 послато: новембар 23, 2010, 10:51:44 пре подне »
Kolege je l' zna neko kakva je asistentkinja Biljana iz resursa? Kako ispituje? Je l' zahtevna? Je l' postavlja puno potpitanja? :D

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1424 послато: новембар 23, 2010, 11:17:33 пре подне »
ona je ok, obavezno trazi troskovi da se znaju super! ;)