Kolokvijumi

· 3485 · 735880
*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1290 послато: новембар 15, 2010, 09:36:43 поподне »
Iz Industrije iako kazu da traze tek definicije i podele, zapravo traze cela pitanja, posebno ako su kratka. Isto je i iz Trgovine. Tek da znate, da se ne zeznete. Pisite sto vise, bukvalno sve sto znate o pitanju.
Slazem se u potpunosti!

To je ono sto sam i ja cula! Znaci istina je! E blago nama :) Pa jel im bre nije lakse da kazu pisite sve sto znate nego da zezaju ovako...Strasno!

*

*Bojana*

  • *
  • Поруке: 27
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1291 послато: новембар 15, 2010, 09:48:01 поподне »
Dobro znaci definitivno ce biti desetak, dvadesetak blic pitanja (sa malo poduzim odgovorima)?! Posto sam cula neke glasine kao pisu se dva ispitna pitanja... Izgleda samo glasine...

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1292 послато: новембар 15, 2010, 09:52:45 поподне »
Pa reko je profesor da jos ne zna kakva ce pitanja da budu! Obe opcije su ukljucene...a valjda je trebalo profesorka na vezbama da kaze ali ja stvarno ne znam nikog ko ide na vezbe iz industrije...:D

*

~Milichica~

  • *
  • Поруке: 1
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1293 послато: новембар 15, 2010, 10:39:59 поподне »
Ako vam je za utehu profesor iz Teorije privrednog razvoja mi je nakonsultacijama rekao da možemo da polažemo i sa bolonjcima, ne moramo da dođemo 22. već i 27.11. To mi je rekao u utorak.

Jel to vazi i za apsolvente???

*

MARIYA ´88.

  • **
  • Поруке: 162
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1294 послато: новембар 15, 2010, 11:18:16 поподне »
E oni iz ove Ekonomike industrije vise ne znaju sta pricaju!!!! Aman... Jednom kazu "Ko bude napisao vise od 1 lista taj lupa - to necu ni da gledam"...naredni put kazu "Pisite sve sto znate"... !!!!!!!!!!!!!!!! Jos da sam vidovita pa da mi je da vidim sta u stvari zele od nas... Napravise toliki haos od predmeta, matematika koju sam slusala ispade boza u odnosu na ovo... Uzas!!! >:( >:( >:(

*

sizika

  • *
  • Поруке: 77
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1295 послато: новембар 15, 2010, 11:39:37 поподне »
a kako uciti za kolokvijum iz fin.racunovodstva za prvu god.sazeto i konkretno ili onako detaljnije,i jel neko konacno zna do kog je pitanja za kolokvijum? i jel 100% sigurno da je kolokvijum iz osn.ekonomije usmeno,ili postoji neka mogucnost da bude pismeno? hvala unapred,znacila bi mi puno pomoc...
Prosle godine su bila  kratka pitanja, konkretna, neka iz zagrada, fusnota... Ja sam bas dugo spremala, a dobila sam 8...
a jel bilo pismeno ili usmeno?
tea i mene to isto zanima :)

Bilo je pismeno i to je ono sto je lose kod kolokvijuma iz fin. racunovodstva...
a iz osnova jel usmeno ili pismeno?hvala :D

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1296 послато: новембар 15, 2010, 11:49:16 поподне »
a kako uciti za kolokvijum iz fin.racunovodstva za prvu god.sazeto i konkretno ili onako detaljnije,i jel neko konacno zna do kog je pitanja za kolokvijum? i jel 100% sigurno da je kolokvijum iz osn.ekonomije usmeno,ili postoji neka mogucnost da bude pismeno? hvala unapred,znacila bi mi puno pomoc...
Prosle godine su bila  kratka pitanja, konkretna, neka iz zagrada, fusnota... Ja sam bas dugo spremala, a dobila sam 8...
a jel bilo pismeno ili usmeno?
tea i mene to isto zanima :)

Bilo je pismeno i to je ono sto je lose kod kolokvijuma iz fin. racunovodstva...
a iz osnova jel usmeno ili pismeno?hvala :D

Usmeno je bio prosle godine. Ne znam da li su nesto menjali zbog ove kolokvijalne nedelje ali ne verujem :)
« Последња измена: новембар 15, 2010, 11:50:56 поподне Ivanica90 »

*

sizika

  • *
  • Поруке: 77
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1297 послато: новембар 16, 2010, 12:02:16 пре подне »
hvala ivanice puno :D

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1298 послато: новембар 16, 2010, 12:27:55 пре подне »
Nema na cemu koleginice :)

*

MARIYA ´88.

  • **
  • Поруке: 162
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1299 послато: новембар 16, 2010, 01:39:38 пре подне »
Kolege prvi kolokvijum iz INFORMATIKE pocece 29. novembra (tada ce polagati prva od grupa) a dokle ce trajati zavisi od nase brojnosti... Spiskove ce izbaciti u toku sledece nedelje...

*

Nevena

  • *
  • Поруке: 56
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1300 послато: новембар 16, 2010, 09:12:49 пре подне »
Kolege, cula sam da je prof. Cuzovic rekao da je za sve kolokvijum iz trg.menadzmenta 24-og a u rasporedu pise da je 20-og za studente po starom..da li neko od vas zna pouzdanu informaciju? Hvala unapred!

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1301 послато: новембар 16, 2010, 09:58:20 пре подне »
a jel zna neko da li imamo predavanja u cetvrtak? :)

*

nepoznata

  • ***
  • Поруке: 217
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1302 послато: новембар 16, 2010, 11:48:51 пре подне »
a jel zna neko da li imamo predavanja u cetvrtak? :)
imamo
a jel zna neko kako su podeljeni studenti iz osnova organizacije za kolokvijum?Pise samo da ima tri termina ali ne i ko je od koliko

*

2fastmax

  • *
  • Поруке: 5
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1303 послато: новембар 16, 2010, 02:44:35 поподне »
Pozz svima. Ovako, hteo bih da neko ukratko objasni o cemu se radi na kolokvijumu iz racunovodstva za I godinu? Da li je dovoljna samo skripta, kakva su pitanja, da li se zaokruzuju odgovori, dopunjuju i td. Hvala unapred! :)

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1304 послато: новембар 16, 2010, 02:56:47 поподне »
Znas kako, skripta mi se cini da nije bas sasvim dovoljna, jer znam mnoge koji su ucili iz skripte i pali su kolokvijum, ona je bas skracena. Neka pitanja su malo kraca, neka duza. Ima dva-tri na zaokruzivanje i to su pitanja za razmisljanje. :)  Ima nekih pitanja gde ti traze da objasnis celo ispitno pitanje. Znaci pisi sustinu, nevazne stvari izostavi...ali pazi sta izbacujes, jer umeju da smanjuju poene zbog toga (iz iskustva pricam). :D E da, imas pocetni bilans i 4 promene. Tako je bilo proslih godina, ne verujem da su nesto menjali. Srecno!