Kolokvijumi

· 3485 · 740263
*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1230 послато: новембар 11, 2010, 12:30:35 поподне »
aman gde je taj raspored vise??? jel zna neko da nije na faksu okacen?

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1231 послато: новембар 11, 2010, 12:33:05 поподне »
ivanice,hahahah,sta da ti kazem,pobedili su....kako su nas zaj*...-da ne kazem sta....,niko nije poceo da uci trzista,hahahah.....ovo postaje smesno vise...
i dokle sada treba da se uce trzista?msm do koje strane???

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1232 послато: новембар 11, 2010, 12:49:46 поподне »
Znaci zeznuli su nas samo tako! Ja ih otvorila nisam, a stvarno je tesko gradivo i ima zadataka....Ovo vise nije normalno, nemoj vise da nam pomazu i da rade u nasu korist! Pa pretpostavljam da ce ostati 30. ili 33. pitanja, ne znam tacno koliko je trebalo...a 60. na ispitu...mada ja ne nameravam na kolokvijum da izadjem!

@ MiljanasKako sam ja malopre od drugarice dobila informaciju na evidenciji su rekli da ne znaju kad ce raspored da izadje i da li ce uopste da izadje. Tako da idi na evidenciju i pitaj ih sta te zanima, ovako mozes jos nedelju dana da cekas posto su vrlo "azurni"!!!!

*

MN

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1233 послато: новембар 11, 2010, 12:55:40 поподне »
 
Danas je asistentkinja rekla da je kolokvijum 20-og novembra a recice nam od koliko sati

A sta je 20.?

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1234 послато: новембар 11, 2010, 01:05:29 поподне »
Da li zna neko kad je kolokvijum iz MARKETINGA i iz TEORIJE PRIVREDNOG RAZVOJA po starom programu?

Profesor Slobodan Cvetanović mi je rekao zajedno sa bolonjcima kad im drži Makroekonomiju - a to je kad???
Nešto mi je juče sa evidencije ona žena rekala za marketing 25.11.

kako bre da nam bude isto kad i bolonjcima?! ja sam nesto nacula da je njima oko 2o-og, ne znam koliko je to tacno...
a sta to cujem da je i trgovina 2o-og?
a indijanci jos raspored nisu izbacili, ce ga izbace dan pred 22i pretpostavljam !

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1235 послато: новембар 11, 2010, 01:08:56 поподне »
Sramota! Nikad nisu sposobni da nešto urade ljudski, bukvalno se iživljavaju, a MI moramo da snosimo posledice, naravno.  >:( 
Rečeno je da će raspored do 10. da bude objavljen, a evo, već je 11. Zar im je tako teško da objave taj glupavi raspored?!
Uništili su nas prvo kolokvijalnom nedeljom, sada neće da nam pomere kolokvijume za kasnije iako to mogu da urade, jer ih niko ne sprečava.
Rade kako njima odgovara, samo svoje d*pe gledaju, da me izvinete. I baš me briga što ovako pišem, ne mogu više, ovo je kap koja je prelila čašu.  >:(
Učiš ko kreten, iscediš se bukvalno, a njih baš briga za to, jer ocena zavisi od toga da li su ustali na levu nogu ili ne... 
Stidim se naše (ne)organizacije i uslova rada. Žalosno, ali je tako.

eEe... navikni se ... tako je
sto bi reko hetfield - sad but true...

*

Morticia

  • **
  • Поруке: 153
  • If I can't be my own I'd feel better dead
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1236 послато: новембар 11, 2010, 01:13:14 поподне »
definitivno su nas ... da ne kazem sta, sa rasporedom kolokvijuma...
uzas!!!  :o

*

mana90

  • *
  • Поруке: 70
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1237 послато: новембар 11, 2010, 01:48:19 поподне »
definitivno su nas ... da ne kazem sta, sa rasporedom kolokvijuma...
uzas!!!  :o
A jer izaso negde raspored??? Jer se zna kad su otprilike resursi i menadzment?

*

*Bojana*

  • *
  • Поруке: 27
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1238 послато: новембар 11, 2010, 02:30:28 поподне »
Ahahahahaha finansijska trzista 19.11. Eeeee zivote... :(

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1239 послато: новембар 11, 2010, 02:36:48 поподне »
http://www.eknfak.ni.ac.rs/dl/2010/1111_kolokvijum.pdf konacno raspored  i to nikakav   :-\

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1240 послато: новембар 11, 2010, 02:38:50 поподне »
Raspored je UZAS!! I to je blaga rec za njega...

*

MARIYA ´88.

  • **
  • Поруке: 162
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1241 послато: новембар 11, 2010, 02:57:51 поподне »
I sta je sad fora??? Koliko se samo termina ne podudara - onih koji su izbaceni na rasporedu kolokvijuma i onih koje su profesori naznacili na predavanjima i vezbama... Ja sad stvarno ne znam kad cu koji kolokvijum da imam jer su informacije totalno suprotne. BRAVO!!!

*

MARIJAa89

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1242 послато: новембар 11, 2010, 05:06:35 поподне »
Neki prof su se pobunili sto se ne postuje kolokvijalna nedelja i juce je bila sednica i odlucili su da svi kolokvijumi moraju da se odrze u kolokvijalnoj ned.ne mogu da verujem!pa sta tog prof briga kad ce da budu drugi kolokvijumi...

*

Ivahad

  • *
  • Поруке: 11
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1243 послато: новембар 11, 2010, 05:10:23 поподне »
Moze li neko da mi pojasni kako to da je Trgovinski menadzment i 20. i 24.? I mogu li apsolventi da izlaze na taj kolokvijum, posto sam cula da je juce ili danas na predavanjjima receno da apsloventi ipak ne mogu da izadju. Aj neka neko ko zna da neku koliko toliko sigurnu informaciju.

*

vekilence

  • *
  • Поруке: 26
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1244 послато: новембар 11, 2010, 06:49:41 поподне »
Ako vam je za utehu profesor iz Teorije privrednog razvoja mi je nakonsultacijama rekao da možemo da polažemo i sa bolonjcima, ne moramo da dođemo 22. već i 27.11. To mi je rekao u utorak.