Kolokvijumi

· 3485 · 735736
*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1215 послато: новембар 10, 2010, 07:50:39 поподне »
Ma strasno! Nismo mi neorganizovani nego nas niko nista ne pita!!! U tome je problem!!! Mogli su 25. sva tri kolokvijuma u isto vreme da stave...Profesori su bolje predlozili nego oni, a kao rade u nasem interesu! SRAMOTA!
Jedino nam ostaje da se nadamo da ce se nesto promeniti, posto jos uvek nisu izbacili taj raspored, a od sinoc je spreman...
« Последња измена: новембар 10, 2010, 07:53:15 поподне Ivanica90 »

*

vekilence

  • *
  • Поруке: 26
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1216 послато: новембар 10, 2010, 10:19:15 поподне »
Da li neko zna da li treba i galva o modelima iz Teorije privrednog razvoja da se uči za kolokvijum - za one po starom programu?
Bilo bi tako divno da neko pouzdano nešto zna :/

*

natasa

  • ***
  • Поруке: 266
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1217 послато: новембар 10, 2010, 10:41:10 поподне »
A hoce li da izadje taj raspored negde da ga svi vidimo?

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1218 послато: новембар 11, 2010, 12:18:57 пре подне »
Kada je kolokvijum iz osnova ekonomije??????

*

Aleksandra90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1219 послато: новембар 11, 2010, 12:58:34 пре подне »
Sramota! Nikad nisu sposobni da nešto urade ljudski, bukvalno se iživljavaju, a MI moramo da snosimo posledice, naravno.  >:( 
Rečeno je da će raspored do 10. da bude objavljen, a evo, već je 11. Zar im je tako teško da objave taj glupavi raspored?!
Uništili su nas prvo kolokvijalnom nedeljom, sada neće da nam pomere kolokvijume za kasnije iako to mogu da urade, jer ih niko ne sprečava.
Rade kako njima odgovara, samo svoje d*pe gledaju, da me izvinete. I baš me briga što ovako pišem, ne mogu više, ovo je kap koja je prelila čašu.  >:(
Učiš ko kreten, iscediš se bukvalno, a njih baš briga za to, jer ocena zavisi od toga da li su ustali na levu nogu ili ne... 
Stidim se naše (ne)organizacije i uslova rada. Žalosno, ali je tako.

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1220 послато: новембар 11, 2010, 07:34:44 пре подне »
Sramota! Nikad nisu sposobni da nešto urade ljudski, bukvalno se iživljavaju, a MI moramo da snosimo posledice, naravno.  >:( 
Rečeno je da će raspored do 10. da bude objavljen, a evo, već je 11. Zar im je tako teško da objave taj glupavi raspored?!
Uništili su nas prvo kolokvijalnom nedeljom, sada neće da nam pomere kolokvijume za kasnije iako to mogu da urade, jer ih niko ne sprečava.
Rade kako njima odgovara, samo svoje d*pe gledaju, da me izvinete. I baš me briga što ovako pišem, ne mogu više, ovo je kap koja je prelila čašu.  >:(
Učiš ko kreten, iscediš se bukvalno, a njih baš briga za to, jer ocena zavisi od toga da li su ustali na levu nogu ili ne... 
Stidim se naše (ne)organizacije i uslova rada. Žalosno, ali je tako.

POTPIS!!!!

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1221 послато: новембар 11, 2010, 09:02:28 пре подне »
Pa jedino sto mozemo da uradimo je da se iscedimo za krace vreme tj da nam muka traje 4 godine, a ne vise! :D
Inace mi tu nista ne mozemo, dok se to sve promeni procice mozda decenija ;) Tako da knjigu u sake,malo muke i da sto pre zavrsavamo fakultet i zaboravimo na sve ove nedace...
pitam se kolika je bila prolaznost iz prve u drugu godinu, znate li da po bolonji bi za svaki fakultet taj procenat trebalo da bude oko 70-80! Kod nas ako je 20ak posto bilo bi dobro...To sve govori!

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1222 послато: новембар 11, 2010, 09:19:35 пре подне »
hahah,kakvih 20%???to bi znacilo da je preslo samo 160 ljudi,a preslo je vise...,pogledaj samo koliko ih je na budzetu!
ma neka rade sta hoce,samo su mogli da nam kazu raspored ranije,a ne nedelju dana pred kolokvijum,...a ti se organizuj,a ne znas sta ces pre....misljenja sam da svaki smer,na svakoj godini,treba da ima po troje predstavnika koji ce 'raditi' ono sto je u NASEM interesu,a ne da dolazimo u ovakvu situaciju i da se obavestavamo metodom 'rekla-kazala'....

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1223 послато: новембар 11, 2010, 09:24:55 пре подне »
pa spomenuse neke predstavnike smerova a ja ne znam ni ko su????
dobro u stvari u pravu si jesu dosta prosli u drugu ali tek nakon sto su spustili kriterijume...po bolonji cak treba cela godina da se cisti da se upisuje sledeca...i pod tim uslovima 70-80 procenata studenata da upisuje sledecu godinu...

*

luna

  • ***
  • Поруке: 207
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1224 послато: новембар 11, 2010, 09:35:41 пре подне »
pa da....,tako bi mozda proslo ukupno samo 50% studenata,msm da nisu spustali kriterijume.....
a to u savezu bi stvarno moglo da se resi,a ne da se nerviramo pred svaki ispitni rok,a sada i kolokvijalnu nedelju....mogu bar da nam kazu koji ce ispit biti na pocetku,a koji na kraju roka,okvirno...,da znamo sta da spremamo,a ne ovako datumi ispita  'setaju'....,verujem da bi to svima znacilo...

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1225 послато: новембар 11, 2010, 10:17:04 пре подне »
Ma kakvi predstavnici smerova...nas predstavnik nas nije ni pitao kad hocemo da budu kolokvijumi nego sam predlagao kako je hteo ili je samo slusao ove iz SAEF-a, klimao glavom da bude kako njima odgovara! Ma strasno! Nemam vise zivaca za nerviranje. Knjiga u sake, sto je rekla koleginica...pa sta bude neka bude!!!

*

Aleksandra90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1226 послато: новембар 11, 2010, 10:59:44 пре подне »
Ma kakvi predstavnici smerova...nas predstavnik nas nije ni pitao kad hocemo da budu kolokvijumi nego sam predlagao kako je hteo ili je samo slusao ove iz SAEF-a, klimao glavom da bude kako njima odgovara! Ma strasno! Nemam vise zivaca za nerviranje. Knjiga u sake, sto je rekla koleginica...pa sta bude neka bude!!!

To je samo znak da "predstavnici" treba da se smene! Krajnje je vreme!  >:(

EDIT:

Drugarica mi je juče rekla da su nekoj njenoj drugarici na evidenciji rekli da raspored izlazi u 4 (juče), ali da će da bude okačen na faxu, tako da je možda izašo, ali ne i na sajtu  ???
« Последња измена: новембар 11, 2010, 11:01:30 пре подне Aleksandra90 »

*

MARIJAa89

  • *
  • Поруке: 3
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1227 послато: новембар 11, 2010, 11:08:49 пре подне »
ljudi,mnogo mi je HITNO!!!! je l' moze neko da mi kaze sta je simicka rekla da li moze na kolokvijum iz osnova organizacije da izadje onaj ko je ispit preneo u narednu god??? neki kazu jedno neki drugo,pa da znam da idem da molim ove na evidenciji da me ubace, naravno ako moze uopste da se izadje na kolokvijum

*

Miljanas

  • ****
  • Поруке: 481
  • I'm the awkward one...
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1228 послато: новембар 11, 2010, 11:11:37 пре подне »
pa nije nista pricala ali imas pravo da izlazis na kolokvijum ako preneses, jednostavno to je tvoje pravo!A ona je sva korektna! :D

*

Ivanica90

  • ****
  • Поруке: 597
  • ...sadly smiling through....
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #1229 послато: новембар 11, 2010, 12:24:01 поподне »
E pa ovo stvarno nema nigde! Upravo sam saznala da nam je kolokvijum iz finansijskih trzista 19. novembra, iako je trebao da bude prve nedelje nakon kolokvijalne jer je profesor hteo da nam izadje u sustret ali mu nisu dozvolili!!! I takodje nece biti drugog kolokvijuma iz trzista! Pa to stvarno nije normalno!!!!! Sramota!