Kolokvijumi

· 3485 · 735835
*

alen

  • *
  • Поруке: 77
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #210 послато: новембар 17, 2009, 10:14:41 поподне »
Epa ja sam onda gluv!  :D

*

IvicaGrujin

  • *
  • Поруке: 64
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #211 послато: новембар 17, 2009, 10:16:06 поподне »
Koliko ja znam tako su svi rekli da ako ne polozis prvi nemozes na drugi/
 cekaj bre Roki! pa malopre rece rekla Milica, a sad kazes da su svi tako rekli???????
a ja sam sutra kod Radenka, mislim da je neko to pitao...

Водите рачуна о изражавању на форуму !!!   Squirrel

***************************   sta se nervirate tolko oko tog kolokvijuma! ako ne polozite, NIKAD necete ocistiti god i tolko! :P
« Последња измена: новембар 18, 2009, 07:25:29 пре подне squirrel »

*

Lost_In_The_Economy_

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #212 послато: новембар 17, 2009, 10:16:47 поподне »
ma nije to tacno... moze da se polaze drugi kolokvijum i ako nisi polozio prvi... 100%... nego kazite vi meni sta da kazem ja sutra ako mi se padnu pitanja koja ne znam... a da ne ispadnem smesna... ja sam veliki maler i nikada do sada mi se nije palo ono sto znam...
hehehehe.........ovo i mene zanima posto imam isti problem,ovo koji su polagala danas:Sta su govorili ovi sto nisu nista znali?Cisto da znamo da se ne izblamiramo tamo pred svima :D

*

tinica90

  • *
  • Поруке: 36
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #213 послато: новембар 17, 2009, 10:17:40 поподне »
najbolje da se kaze profesore najbolje je da se mi vidimo na ispitu xaxaxa

*

ana90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #214 послато: новембар 17, 2009, 10:19:28 поподне »
A ajde vi meni nesto objasnite, po toj logici za racunovodstvo. Ako padnemo prvih 90str, onda mozemo da odgovaramo narednih 60str. Znaci, prvi deo ne znamo, znamo sredinu, pa nam ostaje i poslednji deo, tj.deo za ispit ... Malo mi je nelogicno da samo sredinu gradiva znamo sa kolokvijuma ...
P.S. Vezano za drugi kolokvijum iz racunovodstva: Koliko nosi teorija, ako je zadatak 4 poena ? Koliko ima ukupno poena ? Koliko pitanja teoretskih ? I jel su rezultati 100% u petak ??
P.S.2. Ti koji danas nista nisu znali su uglavnom pricali ono sto im padne na pamet, vezano za lekciju, ili se vadili kod profesorke kako im se sve pomesalo pa ne znaju sta da pricaju. Ali malo je bilo takvih. Malo njih je palo.

*

IvicaGrujin

  • *
  • Поруке: 64
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #215 послато: новембар 17, 2009, 10:19:52 поподне »
ma nije to tacno... moze da se polaze drugi kolokvijum i ako nisi polozio prvi... 100%... nego kazite vi meni sta da kazem ja sutra ako mi se padnu pitanja koja ne znam... a da ne ispadnem smesna... ja sam veliki maler i nikada do sada mi se nije palo ono sto znam...
hehehehe.........ovo i mene zanima posto imam isti problem,ovo koji su polagala danas:Sta su govorili ovi sto nisu nista znali?Cisto da znamo da se ne izblamiramo tamo pred svima :D
 lepo brate, kazes "jao zbunio sam se, nemogu nicega da se setim, imam veliku tremu..." lazi nesto, ce vidis sutra ako me budes slusao! :)

*

alen

  • *
  • Поруке: 77
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #216 послато: новембар 17, 2009, 10:20:11 поподне »
Koliko ja znam tako su svi rekli da ako ne polozis prvi nemozes na drugi/
 cekaj bre Roki! pa malopre rece rekla Milica, a sad kazes da su svi tako rekli???????
a ja sam sutra kod Radenka, mislim da je neko to pitao...  I koji vam je ku*ac vise, sta se nervirate tolko oko tog kolokvijuma! ako ne polozite, NIKAD necete ocistiti god i tolko! :P
Kakav bre Roki?pa jesu jos na pocetku su svi profesori rekli da ako nepolozis prvi kolokvijum nemozes na drugi.Ali ocigledno da nije tako posto ovde na forumu svi to demantuju!Razumes sad?

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #217 послато: новембар 17, 2009, 10:20:58 поподне »
Pa sta i da nista ne znamo?O Boze,nije smak sveta!A sta mislite da radimo po starom pa da moramo cele ispite da spremamo??? 8)

*

Marija-Makica

  • *
  • Поруке: 53
    • http://www.facebook.com/home.php?#/profile.php?ref=profile&id=1208387671
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #218 послато: новембар 17, 2009, 10:22:55 поподне »
upravu si...sta nam bog da....
ma polozicemo svi  ;)

*

tinica90

  • *
  • Поруке: 36
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #219 послато: новембар 17, 2009, 10:23:10 поподне »
ja sam prva tako da ne mogu da te slusam xaxa... da otkacim to pa idem da skitam... :)))

*

alen

  • *
  • Поруке: 77
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #220 послато: новембар 17, 2009, 10:24:13 поподне »
A ajde vi meni nesto objasnite, po toj logici za racunovodstvo. Ako padnemo prvih 90str, onda mozemo da odgovaramo narednih 60str. Znaci, prvi deo ne znamo, znamo sredinu, pa nam ostaje i poslednji deo, tj.deo za ispit ... Malo mi je nelogicno da samo sredinu gradiva znamo sa kolokvijuma ...
P.S. Vezano za drugi kolokvijum iz racunovodstva: Koliko nosi teorija, ako je zadatak 4 poena ? Koliko ima ukupno poena ? Koliko pitanja teoretskih ? I jel su rezultati 100% u petak ??
P.S.2. Ti koji danas nista nisu znali su uglavnom pricali ono sto im padne na pamet, vezano za lekciju, ili se vadili kod profesorke kako im se sve pomesalo pa ne znaju sta da pricaju. Ali malo je bilo takvih. Malo njih je palo.
Ova malecka je danas do slovce ovako rekla da zadatak ponovo nosi 4 poena,nije rekla koliko nose pitanja ali je valjda ponovo 16 kao i na prvom.A za rezultate je rekla da ce u petak da budu.Imam ja jedno pitanje:Ako nepolozim prvi kolokvijum,a mogu da izadjem na drugi i njega polozim,sta cu onda da odgovaram na ispitu?

*

tinica90

  • *
  • Поруке: 36
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #221 послато: новембар 17, 2009, 10:26:37 поподне »
prvi deo tj sto si spremao za kolokvijum... i ostatak dela koji ostaje...

*

Lost_In_The_Economy_

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #222 послато: новембар 17, 2009, 10:27:19 поподне »
A ajde vi meni nesto objasnite, po toj logici za racunovodstvo. Ako padnemo prvih 90str, onda mozemo da odgovaramo narednih 60str. Znaci, prvi deo ne znamo, znamo sredinu, pa nam ostaje i poslednji deo, tj.deo za ispit ... Malo mi je nelogicno da samo sredinu gradiva znamo sa kolokvijuma ...
P.S. Vezano za drugi kolokvijum iz racunovodstva: Koliko nosi teorija, ako je zadatak 4 poena ? Koliko ima ukupno poena ? Koliko pitanja teoretskih ? I jel su rezultati 100% u petak ??
P.S.2. Ti koji danas nista nisu znali su uglavnom pricali ono sto im padne na pamet, vezano za lekciju, ili se vadili kod profesorke kako im se sve pomesalo pa ne znaju sta da pricaju. Ali malo je bilo takvih. Malo njih je palo.
Ova malecka je danas do slovce ovako rekla da zadatak ponovo nosi 4 poena,nije rekla koliko nose pitanja ali je valjda ponovo 16 kao i na prvom.A za rezultate je rekla da ce u petak da budu.Imam ja jedno pitanje:Ako nepolozim prvi kolokvijum,a mogu da izadjem na drugi i njega polozim,sta cu onda da odgovaram na ispitu?
[/quo

Izvlacices pitanja iz prvog dela,i ostala 3 pitanja iz onog regularnog dela sto imamo za ispit,i to ces da odgovaras!

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #223 послато: новембар 17, 2009, 10:27:55 поподне »
Odgovaras valjda,po nekoj logici,prvi deo na ispitu...

*

ana90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #224 послато: новембар 17, 2009, 10:29:19 поподне »
Meni je sve to malo nelogicno al ajde ... Ja znam da sam cula da je receno da ukoliko ne polozis prvi kolokvijum, ne stices uslov za drugi. Ne znam odakle vam te informacije da moze. Ako moze onda ok, ne bunim se ja nista, samo mi nista vise nije jasno. :(