Kolokvijumi

· 3485 · 739982
*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #120 послато: новембар 16, 2009, 12:24:28 пре подне »
I to sto kazes,ali mislim da nema veceg tremarosa od mene majke mi!Ne znam kako ce sve da prodje.Bas se plasim...Cula sam da ona mnogo obara.Da javis kako si prosla...

*

vladimir

  • *
  • Поруке: 42
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #121 послато: новембар 16, 2009, 12:29:18 пре подне »
Da li neko zna da li je bio kolokvijum iz Mikroekonomije i ako nije kad ce biti?

*

stefac21

  • ***
  • Поруке: 293
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #122 послато: новембар 16, 2009, 08:38:59 пре подне »
Ja sam za svaki slucaj naucio sve jer sam rasporedjen kod nase drage i uvazene profesorke Nadice.:) U srednjoj me je pratila sreca,tako da mislim da ce i ovde,ali za svaki slucaj,kad sam imao vremena naucio sam sve lepo.:)
Ja imam od 14h-18h,planirano je da za 4h ispita 60 studenata,znaci 4min./studentu sto je nemoguce.:)Ja sam 58 inace,tako da mislim da cu odgovarati tek oko 8....:)
Kolokvijum ce zasigurno biti provucen do cetvrtka,nadam se da cu prebrinuti to jos u sredu.
Iako sam kod Nadice,u ovom trenutku me vise brinu osnove,koje ne znam kako cu dati jer mi tesko.:(
Kolokvijum cu i spremiti,ali ispit za januar tesko!:)
P.S. Oni koji polazu kod Figareve,medju poslednjima su i slabije znaju mala uteha.Mozda ce se profesorka smoriti od prethodnih studenata i biti umorna kada vi (pa i ja:))dodjete na red i tada ce biti laganica.:)

*

stefac21

  • ***
  • Поруке: 293
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #123 послато: новембар 16, 2009, 08:42:33 пре подне »
Ana90,ne moras bas one formule da primenjujes,ucila si u srednjoj,primeni te.Kod finansijskog rezultata imas neke novitete koje nisi ucila u srednjoj,a to je trouput,samo za to nauci kako pise u knjizi,a ostalo iz srednje.:)
Nadica sigurno ne moze da nam se padne na ispitu,100% ce to biti Biljana!Mozemo odahnuti zato.:)

*

ana90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #124 послато: новембар 16, 2009, 12:02:23 поподне »
Ma ok mi je za formulice, naucicu ih. Ostale su mi za Hob model i to je to. Za finansijski sam naucila. :D
Tea, i ja sam veliki tremaros tako da ... :D Javljam obavezno kako sam prosla :D

*

vladimir

  • *
  • Поруке: 42
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #125 послато: новембар 16, 2009, 12:25:55 поподне »
Ne, mislim na Mikroekonomiju kod Prof. Bobana Stojanovica na drugoj godini, smer opsta ekonomija.

*

sashka

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #126 послато: новембар 16, 2009, 01:32:53 поподне »
Nemojte se toliko opterecivati, Nadica nije tako losa ako dobro znate pitanja koja izvucete sigurno vas nece oboriti moj savet vam je da probate da polozite sve kolokvijume mnogo lakse ce vam biti da spremate ispite i ne slusajte price drugih studenata ovaj los ovaj nije sve to proistice iz iskustva koji su oni imali kod njih... samo vi ucite i to ce se isplatiti niko nikog nije oborio zato sto je znao  ;)

*

ana90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #127 послато: новембар 16, 2009, 01:38:19 поподне »
Nemojte se toliko opterecivati, Nadica nije tako losa ako dobro znate pitanja koja izvucete sigurno vas nece oboriti moj savet vam je da probate da polozite sve kolokvijume mnogo lakse ce vam biti da spremate ispite i ne slusajte price drugih studenata ovaj los ovaj nije sve to proistice iz iskustva koji su oni imali kod njih... samo vi ucite i to ce se isplatiti niko nikog nije oborio zato sto je znao  ;)
Hvala Saska na savetima, dobrodosli su :)

*

anchee

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #128 послато: новембар 16, 2009, 03:36:15 поподне »
da li neko zna koliko kolokvijuma imamo iz resursa?chula sam da imamo josh jedan...

*

stefac21

  • ***
  • Поруке: 293
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #129 послато: новембар 16, 2009, 04:03:11 поподне »
Pogresno si cula.:)
Ana90,ti si vec naucila finansijsko od 90-150?

*

ana90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #130 послато: новембар 16, 2009, 04:14:29 поподне »
Hm, ne znam kako si to zakljucio ? Mozda zato sto sam u jednom od postova rekla da sam za finansijski naucila sve ( a mislila sam na formule za f. rezultat iz resursa ) :D
Inace, razmisljam se bas dosta oko toga. Ne znam koj kolokvijum da prijavim sledeci. Racunovodstvo sam sigurno prosla prvi, tako da sad ne znam da li da prijavim racunovodstvo, drugi, i da zavrsim sa tim, ili da pustim, a da lepo ucim osnove, da bar tu probam da otkacim deo gradiva. Jel ste razmisljali vi sta cete da prijavite ? Ja nema sanse oba predmeta da naucim. :(

*

Marija-Makica

  • *
  • Поруке: 53
    • http://www.facebook.com/home.php?#/profile.php?ref=profile&id=1208387671
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #131 послато: новембар 16, 2009, 04:16:30 поподне »
E i ja sam cula da imamo jos jedan iz resursa....Anchee jel ti je to rekao Gramic?  ;D
....A sto se tice rac i osnova,ja cu oba da prijavim,pa sta bude   ;)
« Последња измена: новембар 16, 2009, 04:19:37 поподне Marija-Makica »

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #132 послато: новембар 16, 2009, 04:22:28 поподне »
Ma nema sanse da imamo dva iz resursa, jedino ako to ne bude popravni za one koji ne poloze ili nisu ovaj ni prijavili, ali cisto sumnjam...
Ja cu da prijavim sad oba kolokvijuma ali racunovodstvo necu nesto mnogo da ucim, samo cu da prelistam onako cisto informativno :D
Ali osnovi ...  :-\

*

anchee

  • *
  • Поруке: 4
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #133 послато: новембар 16, 2009, 05:04:03 поподне »
da,gramic mi je reko...kaze da je video na forumu ali ja nishta nisam nashla  :-\

*

Marija-Makica

  • *
  • Поруке: 53
    • http://www.facebook.com/home.php?#/profile.php?ref=profile&id=1208387671
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #134 послато: новембар 16, 2009, 05:14:49 поподне »
I ja sam ga srela i meni je to rekao  ;D
...Naucila sam Anchee prokleti HOB  :P