Kolokvijumi

· 3485 · 741614
*

ana90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #105 послато: новембар 15, 2009, 06:36:16 поподне »
A da vas pitam nesto, vas koji preskacete pitanja : ukoliko bas izvucete jedno od tih pitanja koje ste preskocili ( ne daj Boze, nadam se da niste baksuzi :D ), kako planirate da se izvadite kod profesorke ?? I ja se malo cimam za ovo 71. pitanje :(
P.S. Samo da dodam da su mi i kompetencije i sposobnosti malo zeznute, zbog onih silnih definicija :(

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #106 послато: новембар 15, 2009, 06:57:35 поподне »
Ja nisam ni planirao da prijavljujem kolokvijum, ali sam ipak to ucinio u zadnjem trenutku. Pa ma koje pitanje da mi se padne ja cu da odgovaram prva ili poslednja dva, jer njih najbolje znam :P
Ma u srednjoj sam prolazio na srecu nadam se da ce me i ovde posluziti, ako bas ne polozim krivo ce mi biti zbog novca za prijavu kolokvijuma kao i jednog oportunitetnog troska koji bi tom prilikom nastao...
Inace tehnika mi je da procitam i pokusam da shvatim pitanje i na osnovu zapamcenog sklopim neki odgovor. Ona pitanja koja moram napamet da naucim jer nema logike ja preskocim :D

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #107 послато: новембар 15, 2009, 07:01:31 поподне »
Pa nista...pala sam i sta?Nisam pala ispit nego kolokvijum.Nije smak sveta!Recice mi lepo(ako izvucem pitanje koje nisam ucila):Vidimo se na ispitu...

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #108 послато: новембар 15, 2009, 07:02:45 поподне »
E da,ja sam iz prvog dela naucila sve sem zadnja 5-6.A za drugo preskacem tako.

*

ana90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #109 послато: новембар 15, 2009, 07:13:30 поподне »
Ja se vala ne oslanjam ovde na srecu, vec samo na znanje ... Sreca me nije sluzila u srednjoj, tako da sigurno nece ni ovde hehehe :D

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #110 послато: новембар 15, 2009, 07:57:11 поподне »
Pa ni ja se ne oslanjam bas na srecu,nego jednostavno sam imala nekih problema u porodici i ne mogu za nedelju dana da spremim sve.Tako da ne znam kako ce sve da bude...A je l' zna mozda neko kako izgleda usmeni kolokvijum?Kako se prozivamo,pojedinacno ili vise nas ispred nje?I koliko nam otprilike da vremena za koncept?

*

Faraday

  • ****
  • Поруке: 427
    • Facebook
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #111 послато: новембар 15, 2009, 08:30:11 поподне »
To i mene interesuje, rekose mi da sam 60 i neki na spisku a ako kolokvijum pocinje u 3h i da svako odgovara po 5 min sto je nemoguce znaci da cu stici na red tek posle 8h uvece... Ako je tako bolje tada da dodjem nego odmah pa da me ubija nervoza...

*

ana90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #112 послато: новембар 15, 2009, 08:43:55 поподне »
Pa dobro Faraday, mozes ti na faxu da citas i obnavljas sve, imas vremena dok ne stignes na red. Ja sam 29. po redu i polazem od 2. Nadam se da cu u drugom ili trecem satu od pocetka kolokvijuma da odgovaram, a dok ne stignem na red, citacu :)

*

Marija-Makica

  • *
  • Поруке: 53
    • http://www.facebook.com/home.php?#/profile.php?ref=profile&id=1208387671
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #113 послато: новембар 15, 2009, 10:04:06 поподне »
hahahaha...a ja sam 2 na spisku  :-\
ne zna se sta je gore...jer sam cula da izlaze po 4 i prave koncept(oko 10-15 min...a mozda i vise),tako da nemam vremena za obnavljanje  :D
P.S. ja sam od 14h u sredu u sali za sednicu(gde li je to?),pa ako je neko isto tada neka se javi  :D
« Последња измена: новембар 15, 2009, 10:05:39 поподне Marija-Makica »

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #114 послато: новембар 15, 2009, 10:36:32 поподне »
Pitanje za Mariju:Je l' si kod Nadice?Zato sto sam i ja u sredu u 2 u sali br.5.

*

ana90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #115 послато: новембар 15, 2009, 10:45:48 поподне »
hahahaha...a ja sam 2 na spisku  :-\
ne zna se sta je gore...jer sam cula da izlaze po 4 i prave koncept(oko 10-15 min...a mozda i vise),tako da nemam vremena za obnavljanje  :D
P.S. ja sam od 14h u sredu u sali za sednicu(gde li je to?),pa ako je neko isto tada neka se javi  :D
Sala za sednicu je u dekanatu, gore na spratu, ne znam ni ja tacno bas gde se nalazi, ali posto prva polazem, u utorak uvece cu da vam javim kako sam prosla i reci cu ti gde je ta sala. :)
A koliko uopste ima grupa za polaganje ? Koliko sam ja shvatila, ima 4. Prva i druga u utorak, od 14h i 15h, a treca i cetvrta isto, samo u sredu.
« Последња измена: новембар 15, 2009, 10:48:49 поподне ana90 »

*

Marija-Makica

  • *
  • Поруке: 53
    • http://www.facebook.com/home.php?#/profile.php?ref=profile&id=1208387671
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #116 послато: новембар 15, 2009, 11:26:17 поподне »
Ja mislim da ima 4 grupe za utorak i 4 za sredu,jer svi ispituju na razlicitim mestima...
Tea ja sam kod Marije asistentkinje...

*

ana90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #117 послато: новембар 15, 2009, 11:33:44 поподне »
E, da vas pitam nesto : Jel ste ucili one formule za finansijski rezultat ?? Ja formule u sustini znam, iz teorije mozes da izvuces i formulu, ali nisam obracala paznju na to, tako da na osnovu teorije ne bih mogla da ih sastavim jer ne znam one oznake za troskove i to. Nadam se da je teorija dovoljna, da nece da trazi formulice.

*

Tea

  • ***
  • Поруке: 254
Одг: Kolokvijumi
« Одговор #118 послато: новембар 16, 2009, 12:11:32 пре подне »
Blago vama,svi ste se usrecili,samo sam ja kod ove Nadice!Mnogo me je strah!!!Za formule ne znam sta da ti kazem Ana...Ja sam ucila...nije tesko,veruj mi,ali sve je moguce,posto su rekli da ako ne znamo formulu odmah padamo,nece ni da nas pitaju vise,jer ih ima malo a bitne su...Tako je rekla Marija asistentkinja... :-[

*

ana90

Одг: Kolokvijumi
« Одговор #119 послато: новембар 16, 2009, 12:15:42 пре подне »
Au, ja to nisam znala. Strasno ... Ma ok, do sad sam obnavljala i skapirala sam formulice za finansijski rezultat. Samo jos sutra za Hob, da ih prostudiram malo i valjda ce ok da bude sve. Tea nemoj ti da se sekiras nista. Kao sto neko rece ovde, bolje je sto ti se pala sada jer ce se za ispit sigurno zameniti profesori. Tada postoji mala sansa da opet budes kod nje.